Apple iPad Pro 2018 11", Wi-Fi, 64GB, Silver

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 177494 Prekės kodas: MTXP2
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 64GB
  • Modelis: iPad Pro
  • Ekrano matmenys: 11"
  • Skiriamoji ekrano geba: 2388 x 1668
  • Ekrano panelės tipas: Retina IPS
  • Procesorius: Apple A12X
  • Operacinė sistema: Apple iOS 12
Panašūs produktai
Šis produktas Apple iPad Pro 2018 11", Wi-Fi, 64GB, Silver
Apple iPad Pro 2018 11", Wi-Fi, 1TB, Silver
Apple iPad Pro, 10.5", Wi-Fi, 64GB, Silver
Apple iPad Pro, 10.5", Wi-Fi, 64GB, Gold
Apple iPad Pro, 10.5", Wi-Fi, 64GB, Space Grey
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
926,55 €
1 695,40 €
692,24 €
692,24 €
692,24 €
Pagrindinė informacija
Spalva Sidabro Sidabro Sidabro Auksinė Auksinė
Įmontuota atmintis 64GB 1TB 64GB 64GB 64GB
svoris < 500g < 500g < 800g < 800g < 800g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 11" 11" 10.5" 12.9" 10.5"
Skiriamoji ekrano geba 2388 x 1668 2388 x 1668 2732 x 2048 2732 x 2048 2732 x 2048
Ekrano panelės tipas Retina IPS Retina IPS IPS IPS IPS
Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4 + 4 4 + 4 2 2 2
Procesoriaus dažnio taktas 2.5GHz + 1.6GHz 2.5GHz + 1.6GHz 2.26GHz 2.26GHz 2.26GHz
Procesorius Apple A12X Apple A12X Apple A9X Apple A9X Apple A9X
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) 4GB 6GB 4GB 4GB 4GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Apple iOS 12 Apple iOS 12 Apple iOS 9.1 Apple iOS 9.1 Apple iOS 9.1
Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra Yra Yra Yra Yra
Atminties plokštės lizdas Nav Nav Nav Nav Nav
WebCam Yra Yra Yra Yra Yra
Prijungimo vieta USB 0 0 1 1 1
Prijungimo vieta HDMI Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Belaidės jungtys
4G Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
NFC Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
3G Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
GPS Nav Nav Nav Nav Nav
Bluetooth Yra Yra Yra Yra Yra
Akumuliatorius
Baterijos talpumas 7812 mAh 7812 mAh 10h 10h 10h
Aprašas
Siūlome įsigyti Apple planšetinį kompiuterį iPad Pro su 11" ekranu ir Apple A12X 2.5GHz + 1.6GHz procesoriumi.
  • Displėjus su Retina technologija užtikrina aukštesnę vaizdo kokybę ir jo skaidrumą matricos aukšto pikselių tankumo(ppi)dėka .
  • Apple iPad Pro planšetiniame kompiuteryje įmontuota talpi 64GB atmintis. Joje galėsite išsaugoti daugybę aplikacijų, muzikos un video failų, nei nekalbant apie dokumentus
Pagrindinė informacija
Spalva : Sidabro
Įmontuota atmintis 64GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 500g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 11"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 2388 x 1668

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas Retina IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4 + 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 2.5GHz + 1.6GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius Apple A12X

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 4GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Apple iOS 12

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : Nav
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 0
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Nav
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 7812 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Code - MTXP2HC/A
EAN - 190198870520
Name - Apple IPad Pro 2018 11 ", Silver, Liquid Retina display, 2388 x 1668 pixels, A12X Bionic chip with 64-bit architecture; Neural Engine; Embedded M12 coprocessor, 6 GB, 64 GB, Wi-Fi, Rear camera, 12 MP, Bluetooth, 5.0, iOS, 12
Code - MTXP2HC/A
EAN - 190198870520
Name - iPad Pro 11" Wi-Fi 64GB Silver
EAN - 190198870520
Name - Apple IPad Pro 2018 11 ", Silver, Liquid Retina display, 2388 x 1668 pixels, A12X Bionic chip with 64-bit architecture; Neural Engine; Embedded M12 coprocessor, 6 GB, 64 GB, Wi-Fi, Rear camera, 12 MP, Bluetooth, 5.0, iOS, 12
Warranty - 12
Package features > Gross depth (mm) - 190 mm
Package features > Gross height (mm) - 50 mm
Gross weight - 0.88 kg
Package features > Gross width (mm) - 260 mm
Technical details > Net weight - 0.5 kg
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Tare weight (kg) - 0.38 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00247 m³
Display > Display diagonal - 11 "
Camera > Video recording modes - 4K video recording at 30 fps or 60 fps 1080p HD video recording at 30 fps or 60 fps 720p HD video recording at 30 fps Quad-LED True Tone flash Slo‑mo video support for 1080p at 120 fps and 720p at 240 fps Time‑lapse video with stabilization Cinematic video stabilization (1080p and 720p) Continuous autofocus video Noise reduction Take 8-megapixel still photos while recording 4K video Playback zoom Video geotagging Video formats captured: HEVC and H.264
Display > Display technology - Liquid Retina display
Design > Colour of product - Silver
Networking > Wi-Fi standards - 802.11 ac
Software > Operating system installed - iOS
Battery > Battery technology - Built-in 29.37-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery
Display > Touch technology - Multi-Touch
Networking > Bluetooth version - 5.0
Audio > Audio system - 4x Stereo loudspeakers, Five microphones for calls, video recording, and audio recording
Software > Operating system version - 12
Processor > Processor model - A12X Bionic chip with 64-bit architecture; Neural Engine; Embedded M12 coprocessor
Ports & interfaces > Output connections - USB-C
Display > Display - Liquid Retina display 11-inch (diagonal) LED-backlit Multi‑Touch display with IPS technology 2388-by-1668-pixel resolution at 264 pixels per inch (ppi) ProMotion technology Wide color display (P3) True Tone display Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating 1.8% reflectivity 600 nits brightness
Performance > Security features - Face ID
Technical details > Other features - Assisted GPS, GLONASS, Galileo
Performance > Integrated sensors - Face ID; Three-axis gyro; Accelerometer; Barometer; Ambient light sensor
Producer product name - IPad Pro 2018
Camera - 12-megapixel camera ƒ/1.8 aperture Digital zoom up to 5x Five‑element lens Quad-LED True Tone flash Panorama (up to 63 megapixels) Sapphire crystal lens cover Backside illumination sensor Hybrid IR filter Autofocus with Focus Pixels Tap to focus with Focus Pixels Live Photos with stabilization Wide color capture for photos and Live Photos Improved local tone mapping Exposure control Noise reduction Smart HDR for photos Auto image stabilization Burst mode Timer mode Photo geotagging Image formats captured: HEIF and JPEG
Package features > WEEE tax - Yes
Display > Display resolution - 2388 x 1668 pixels
Technical details > Warranty - 12 month(s)
Memory > Internal memory - 6 GB
Storage > Internal storage capacity - 64 GB
Camera > Rear camera resolution (numeric) - 12 MP
Camera > Front camera resolution (numeric) - MP
Networking > Wi-Fi - Yes
Networking > 3G - No
Networking > 4G - No
Networking > Bluetooth - Yes
Camera > Rear camera - Yes
Package features > Paper/Pasteboard - 143.4 g
Image - http://www.blobs.lt/products/1/4/3/9/3/2/c9a6a4c5cd32dd52be8d6b657435bdfd/original.png
Image - http://www.blobs.lt/products/1/4/3/9/3/2/655b568e5b358f6ceb7d97db07ff0020/original.png
Link - https://www.apple.com/ipad-pro/specs/
EAN - 190198870520
Name - iPad Pro 11" Wi-Fi 64GB Silver
Warranty - 12
Technical Specifications > Processor - A12X Bionic chip with 64-bit architecture; Neural Engine; Embedded M12 coprocessor
Technical Specifications > GPS - Assisted GPS, GLONASS, Galileo, and QZSS (Cellular model only)
Technical Specifications > Memory card - No slot
Technical Specifications > Color - Silver
Technical Specifications > Battery - Built-in 29.37-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery
Technical Specifications > I/O ports - USB-C
Technical Specifications > Chipset - A12X Bionic chip
Technical Specifications > Weight - 468 g
Technical Specifications > Sensors - Face ID; Three-axis gyro; Accelerometer; Barometer; Ambient light sensor
Technical Specifications > Memory - 6 GB
Technical Specifications > Camera - 12-megapixel camera ƒ/1.8 aperture Digital zoom up to 5x Five‑element lens Quad-LED True Tone flash Panorama (up to 63 megapixels) Sapphire crystal lens cover Backside illumination sensor Hybrid IR filter Autofocus with Focus Pixels Tap to focus with Focus Pixels Live Photos with stabilization Wide color capture for photos and Live Photos Improved local tone mapping Exposure control Noise reduction Smart HDR for photos Auto image stabilization Burst mode Timer mode Photo geotagging Image formats captured: HEIF and JPEG
Technical Specifications > Audio - 4x Stereo loudspeakers, Five microphones for calls, video recording, and audio recording
Technical Specifications > Operating System - iOS 12
Technical Specifications > Display - Liquid Retina display 11-inch (diagonal) LED-backlit Multi‑Touch display with IPS technology 2388-by-1668-pixel resolution at 264 pixels per inch (ppi) ProMotion technology Wide color display (P3) True Tone display Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating 1.8% reflectivity 600 nits brightness
Technical Specifications > Storage - 64 GB
Technical Specifications > Type - Tablet
Technical Specifications > Security - Face ID
Technical Specifications > Communications - Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO Bluetooth 5.0 technology
Technical Specifications > Dimensions - 247.6 x 178.5 x 5.9 mm
Technical Specifications > Video - 4K video recording at 30 fps or 60 fps 1080p HD video recording at 30 fps or 60 fps 720p HD video recording at 30 fps Quad-LED True Tone flash Slo‑mo video support for 1080p at 120 fps and 720p at 240 fps Time‑lapse video with stabilization Cinematic video stabilization (1080p and 720p) Continuous autofocus video Noise reduction Take 8-megapixel still photos while recording 4K video Playback zoom Video geotagging Video formats captured: HEVC and H.264
Warranty Terms - 12 month(s)
Image - http://www.blobs.lt/products/3/1/1/0/1/5/4c080f4f5a0286dcf60eddc454bd20da/original.tif
Image - http://www.blobs.lt/products/3/1/1/0/1/5/18dafc3bc80ab17b09824cd0969580bd/original.tif
Apple iPad Pro 2018 11", Wi-Fi, 64GB, Silver
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos