Blow BlackTAB7 3G V1

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 208041 Prekės kodas: 79-035#
Užsakomas 30 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metai
57,00 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 8GB
  • Modelis: BlackTAB7
  • Ekrano matmenys: 7"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1024 x 600
  • Ekrano panelės tipas: N/A
  • Procesorius: ARM Cortex A7
  • Operacinė sistema: Android 8.0
Aprašas
Siūlome įsigyti Blow planšetinį kompiuterį BlackTAB7 su 7" ekranu ir ARM Cortex A7 1.3GHz procesoriumi.
  • BlackTAB7 įmontuotas 3G modemas užtikrina bevielio tinklo sujungimą ir ten, kur nėra prieinamas Wi-Fi, naudojant mobilių operatorių SIM kortelę su aktyvizuotu duomenų prijungimu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 8GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : N/A
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 7"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1024 x 600

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas N/A

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius ARM Cortex A7

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.0

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Yra
NFC : Nėra
3G Yra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 2650 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Accessories included - G-Sensor Odtwarzacze: wideo, audio, obrazy, książki elektroniczne, przeglądarka internetowa Obsługiwane formaty video: MPEG4, MP4, M4V, MOV, h.264, WMV Obsługiwane formaty audio: MP3, AAC/AAC+, AMR, FLACE, MP2, M4R, WAW, OGG Obsługiwane formaty obrazów: JPG, BMP, GIF, PNG
Additional information - External memory: Micro SD card slot up to 32GB
Battery capacity - 2650 mAh
Battery capacity - 2650 mAh
Built-in digital camera - Yes
Built-in GPS receiver - Yes
Built-in memory - 8 GB
Built-in modem 3G/4G - Yes
Camera - Yes
Cell type - Li-ion
Color - Black
Communication - Bluetooth 4.0
Communication - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication and data transfer - Bluetooth
Communication and data transfer - Wi-Fi (802.11b/g/n)
CPU - other information -
CPU frequency - 1.3 GHz
Depth - 12 mm
Description - BlackTab7 Tablet BlackTAB 3G V1 o przekątnej ekranu 7 cala posiada procesor ARM-A7, oparty na systemie operacyjnym Android TM 8.12 Oreo. Tablet zapewnia możliwość instalacji aplikacji producentów zewnętrznych.Produkt został wyposażony w różnorodne funkcje, między innymi obsługę Wi-Fi, Bluetooth, GPS, częstotliwości FM. Pozwala na łatwą komunikację bezprzewodową i łączenie z Internetem niezależnie od miejsca i czasu. Urządzenie posiada precyzyjny moduł GPS, pozwalający na niezawodną nawigację w zainstalowanych programach lokacyjnych. Mnogość czujników urządzenia zapewnia nowoczesną obsługę i zabawę. Funkcja kamery jest przydatna do pracy i rozrywki.
Detailed camera specifications -
Diagonal screen - 7''
dimension depth - 140 mm
dimension height - 230 mm
dimension weight - 480 g
dimension width - 50 mm
ean - 5900804109426
Effective pixels qty - 0,3 mill. pixels
Effective pixels qty - 2 mill. pixels
External connectors - 1 x 3,5 mm Jack (headphones)
External connectors - 1 x Micro-USB
Front camera - 0.3 Mpix
GPS receiver - Yes
Graphics processing unit - Mali-400 MP2
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 188 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x micro USB (Type B)
Installed processor's clock speed - 1.3 GHz
Installed RAM memory - 1 GB
Internal memory - 8 GB
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SD
Memory standard - SDHC
Mobile phone features - Yes
Mobile phone function - Yes
Model - BlackTab7
name - Tablet BlackTab7 3G V1
Number of processor cores - 4
Operating System - Android 8.1
Operating system (installed) - Android 8.0
Other display parameters - Pojemnościowy Pięciopunktowy
Other features -
Processor - Quad Core
Processor class - ARM Cortex-A7 Quad Core
Processor family - Cortex-A7
producer - BLOW
RAM memory installed - 1 GB
Rear camera - 2 Mpix
Resolution - 1024 x 600
Screen diagonal - 7 inches
Screen resolution - 1024 x 600 pixels
SIM type - Dual sim
Touch panel - Yes
Touch screen type - Capacitive
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital (microSD)
vendpn - 79-035#
Warranty - Warranty 24 months
Width - 108 mm
WWAN (3G) / LTE (4G) - Built-in
57,00 €
Blow BlackTAB7 3G V1
Visos kategorijos