Blow KidsTAB 7.4 blue + etui

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 208042 Prekės kodas: 79-005#
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 8GB
  • Modelis: KidsTAB
  • Ekrano matmenys: 7"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1024 x 600
  • Ekrano panelės tipas: N/A
  • Procesorius: ARM Cortex A7
  • Operacinė sistema: Android 5.1
Aprašas
Siūlome įsigyti Blow planšetinį kompiuterį KidsTAB su 7" ekranu ir ARM Cortex A7 1.2GHz procesoriumi.
Pagrindinė informacija
Spalva : Mėlyna
Įmontuota atmintis 8GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : N/A
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 7"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1024 x 600

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas N/A

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.2GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius ARM Cortex A7

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 5.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 0
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Nav
Bluetooth Nėra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 3000 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Accessories included - Zasilacz Kabel USB Etui silikonowe
Additional information - Audio: built-in speaker 1W / 8 Ohm output jack 3.5 stereo
Additional information - Display: 7 "capacitive multi-point
Additional information - supports 54 languages, the default Polish
Battery capacity - 3000 mAh
Battery capacity - 3000 mAh
Built-in digital camera - Yes
Built-in GPS receiver - No
Built-in memory - 8 GB
Built-in modem 3G/4G - No
Camera - Yes
Cell type - Li-ion
Color - Blue
Communication - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication and data transfer - Wi-Fi (802.11b/g/n)
CPU - other information - RK3126B Cortex A7
CPU frequency - 1.2 GHz
Depth - 12 mm
Depth - 12 mm
Description - Tablet KidsTAB7.4HD2 quad niebieski + etui Jak połączyć naukę z zabawą sprawiając radość Twoim dzieciom? Jest to mozliwe dzięki nowemu urządzeniu multimedialnemu w naszej ofercie. Tablet BLOW stworzony został z myślą o młodszych użytkownikach. Dwie wyróżniające sie wersje kolorystyczne dla chłopców i dziewczynek wyposażone zostały w trwałą obudowę; układ przycisków, kamerek oraz gniazd rozszerzeń dostosowany został do wygodnego
korzystania z internetu, gier oraz innych aplikacji.
Wersja KIDSTab nie oznacza jednak ograniczeń! System operacyjny urządzenia - Android umożliwia dowolną rozbudowę i dostosowanie tabletu do indywidualnych potrzeb - z możliwością kontroli rodzicielskiej.
KidsTAB BLOW to edukacja i zabawa, Internet i multimedia ale przede wszystkim mnóstwo radości dla Twojego dziecka! Podaruj mu ją...
Detailed camera specifications - Aparaty CMOS
Diagonal screen - 7''
dimension depth - 160 mm
dimension height - 65 mm
dimension weight - 652 g
dimension width - 235 mm
ean - 5900804062585
Effective pixels qty - 0,3 mill. pixels
Effective pixels qty - 2 mill. pixels
Front camera - 0.3 Mpix
GPS receiver - No
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 126 mm
Height - 126 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x mini USB (Type B)
Installed processor's clock speed - 1.2 GHz
Installed RAM memory - 1 GB
Internal memory - 8 GB
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SD
Memory standard - SDHC
Mobile phone features - No
Mobile phone function - No
Model - KidsTAB7.4HD2
name - Tablet KidsTAB7.4HD2 quad blue+ case
Number of processor cores - 4
Operating System - Android 7.1
Operating system (installed) - Android 5.1
Other display parameters - Wielopunktowy wyświetlacz pojemnościowy 16:9
Other features - Języki: obsługiwane 54 języki (domyślnie polski) 3 osiowy czujnik siły obciążenia Obsługa: wideo, audio, obrazy, książki elektroniczne, przeglądarka internetowa Audio: wbudowany głośnik 1W/8Ohm Port miniUSB pracujący w trybie Client i Host Zasilanie: DC 5V 2,0A (gniazdo 2.5DC lub miniUSB)
Obsługiwane formaty: Video: AVI(H.264, DIVX, DIVX, XVID), rm, rmvb, MKV(H.264, DIVX, DIVX, XVID), WMV, MOV, MP4 (H.264, MPEG, DIVX, XVID), MPEG, MPG, FLV (H.263,H.264) Audio: MP3, WMA, MP2, OGG, AAC, M4A, MA4, FLAC, APE, 3GP, WAV Obrazy: JPG, JPEG, GIF, BMP, PNG
Processor - Quad Core
Processor class - Cortex A7
Processor code - RK3126
Processor family - Cortex-A7
producer - BLOW
RAM memory installed - 1 GB
Rear camera - 2 Mpix
Resolution - 1024 x 600
Screen diagonal - 7 inches
Screen resolution - 1024 x 600 pixels
SIM card - Not applicable
Touch panel - Yes
Touch screen type - Capacitive
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital (microSD)
vendpn - 79-005#
Warranty - Warranty 24 months
Width - 196 mm
Width - 196 mm
WWAN (3G) / LTE (4G) - No
62,00 €
Blow KidsTAB 7.4 blue + etui
Visos kategorijos