Lenovo Tab E10, 10'' IPS, Snapdragon, 1GB, 16GB, Android 8.0

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 273988 Prekės kodas: ZA470043SE
Sandėlyje >50 vnt.
Garantija: 2 metai
118,58 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab E10
  • Ekrano matmenys: 10.1"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1280 x 800
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: Snapdragon 210
  • Operacinė sistema: Android 8.0
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo planšetinį kompiuterį Lenovo Tab E10 su 10.1" ekranu ir Snapdragon 210 1.3GHz procesoriumi.
  • Planšetinio kompiuterio 10.1" IPS displėjaus dėka informacija įžiūrima ir didesniu kampu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 600g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 10.1"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius Snapdragon 210

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.0

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4850 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Lenovo Tab E10, 10'' IPS, Snapdragon, 1GB, 16GB, Android 8.0
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Backlight technology - LED
Battery > Battery capacity - 4850 mAh
Battery > Battery technology - Li-ion
Battery capacity - 4850 mAh
Battery durability - 6 hr.
Bluetooth version - Bluetooth 4.0
Bluetooth Wireless connections - Yes
Built-in digital camera - Yes
Built-in GPS receiver - Yes
Built-in memory - 16 GB
Built-in modem 3G/4G - No
Camera - 5MP
Camera > Front camera - Yes
Camera > Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Camera > Rear camera - Yes
Camera > Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Card Reader - microSD
Clock speed - 1300 MHz
Code - ZA470043SE
Colour - Black
Colour - Slate
Communication and data transfer - Bluetooth 4.0
Communication and data transfer - GLONASS
Communication and data transfer - GPS
Communication and data transfer - Wi-Fi (802.11b/g/n)
CPU/Platform/SoC - Qualcomm APQ8009 (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)
Depth - 0.89 cm
Depth Unit Dimensions - 8.9 mm
Description - Family entertainment in a 10.1” tablet The Lenovo Tab E10 is the choice for parents seeking a vibrant multimedia tablet the whole family can enjoy.
Design > Colour of product - Slate Black
Display > Display - 1280 x 800
Display > Display diagonal - 10.1 "
Display > Display technology - IPS
Display > Touch technology - 10-point Multi-touch
Display technology - IPS-LCD
EAN - 192940012868
Effective pixels qty - 2 mill. pixels
Effective pixels qty - 5 mill. pixels
External connectors - 1 x 3,5 mm Jack (headphones)
External connectors - 1 x Micro-USB
External connectors - 1 x MicroSD card slot
Front-facing Camera - 2MP
Full Description Line - TAB E10|TB-X104F|Qualcomm APQ8009 (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)|1300 MHz|Screen 10.1"|Resolution 1280x800|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 1GB|1xAudio-Out|1xMicro-USB|Wireless LAN 802.11b/g/n|Bluetooth|VGA card Integrated Qualcomm Adreno 304 GPU|Card Reader microSD|Camera 5MP|Front-facing Camera 2MP|Colour Black|Width 247 mm|Height 171 mm|Depth 8.9 mm|Weight 0.53 kg
Graphics processing unit - Adreno 304
Gross weight - 0.9 kg
Height - 24.7 cm
Height Unit Dimensions - 171 mm
Installed processor's clock speed - 1.3 GHz
Installed RAM memory - 1 GB
LCD panel type - IPS technology
LCD panel type - Multi-Touch
LCD panel type - TFT
Memory (RAM) - 1GB
Memory > Internal memory - 1 GB
Memory card reader - Yes
Menu language version - Multi-language
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile OS - Android 8.1
Mobile phone function - No
More info - www.lenovo.com [LINK]
Name - Lenovo IdeaTab Tab E10 10.1 ", Slate Black, IPS, 1280 x 800 pixels, Qualcomm, APQ8009, 1 GB, 16 GB, Wi-Fi, Front camera, 2 MP, Rear camera, 5 MP, Bluetooth, 4.0, Android, 8.1
Native resolution - 1280x800
Net weight - 530 g
Networking > Bluetooth - Yes
Networking > Bluetooth version - 4.0
Networking > Near Field Communication (NFC) - No
Networking > Wi-Fi - Yes
Networking > Wi-Fi standards - 802.11 b/g/n
Number of processor cores - 4
Operating system (installed) - Android 8.1
Other functions - Accelerometer
Other functions - Autofocus
Other functions - Built-in stereo speakers
Other functions - buit-in microphone
Other functions - Calculator
Other functions - Calendar
Other functions - Clock
Other functions - Contacts
Other functions - Dual camera
Other functions - E-Mail
Other functions - FM radio
Other functions - Maps
Other functions - Weather
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 268 mm
Package features > Gross height (mm) - 40 mm
Package features > Gross width (mm) - 182 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 8.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.37 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.07 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.00195104 m³
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Power supply type - Li-Ion rechargeable battery
Processor > Processor family - Qualcomm
Processor > Processor frequency - 1.3 GHz
Processor > Processor model - APQ8009
Processor class - Qualcomm Snapdragon
Processor code - APQ8009
Producer product family - IdeaTab
Producer product name - Tab E10
Product model code - TB-X104F
Screen diagonal - 10.1 inches
Screen resolution - 1280 x 800 pixels
Screen size - 10.1"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 26.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 4.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.9 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 19 cm
Software > Operating system installed - Android
Software > Operating system version - 8.1
Storage > Internal storage capacity - 16 GB
Storage capacity - 16GB
Tablet family name - TAB E10
Technical details > Net weight - 0.53 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Touch panel - Yes
Types of supported memory cards - Micro SecureDigital (microSD)
Unit Brutto Volume - 0.002266 cubm
Unit Gross Weight - 0.9 kg
Unit Net Weight - 0.53 kg
Vendor Homepage - psref.lenovo.com/Detail/Lenovo%20Tablets%20&%20Convertibles/Tab_E10?M=ZA470043SE
VGA card - Integrated Qualcomm Adreno 304 GPU
Warranty - 12/24 months
Warranty - 24
Warranty - Producer warranty 24 months
Width - 17.1 cm
Width Unit Dimensions - 247 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
118,58 €
Lenovo Tab E10, 10'' IPS, Snapdragon, 1GB, 16GB, Android 8.0
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos