Lenovo Tab E10, 10'' IPS, Snapdragon, 1GB, 16GB, Android 8.0

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 273988 Prekės kodas: ZA470043SE
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab E10
  • Ekrano matmenys: 10.1"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1280 x 800
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: Snapdragon 210
  • Operacinė sistema: Android 8.0
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo planšetinį kompiuterį Lenovo Tab E10 su 10.1" ekranu ir Snapdragon 210 1.3GHz procesoriumi.
  • Planšetinio kompiuterio 10.1" IPS displėjaus dėka informacija įžiūrima ir didesniu kampu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 600g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 10.1"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius Snapdragon 210

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.0

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4850 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Lenovo Tab E10, 10'' IPS, Snapdragon, 1GB, 16GB, Android 8.0
Audio - Built-in microphone - Y
Audio - Built-in speaker(s) - Y
Audio - Number of built-in speakers - 2
Audio-Out Input/Output connectors - 1
Battery - Battery capacity - 4850 mAh
Battery - Battery recharge time - 5.5 h
Battery - Battery technology - Lithium Polymer (LiPo)
Battery - Browsing time (Wi-Fi) - 6 h
Battery - Continuous video playback time - 5 h
Battery - Standby time - 750 h
Bluetooth version - Bluetooth 4.0
Bluetooth Wireless connections - Yes
Brand - Lenovo
BrandPartCode - ZA470043SE
Camera - 5MP
Camera - Auto focus - Y
Camera - Front camera - Y
Camera - Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Camera - Rear camera - Y
Camera - Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Card Reader - microSD
Category - Planšetes un E-grāmatas :: Planšetdatori
Category - Tablets
Clock speed - 1300 MHz
Code - ZA470043SE
Colour - Black
CPU/Platform/SoC - Qualcomm APQ8009 (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)
Depth Unit Dimensions - 8.9 mm
Desc - Operētājsistēma : Android, OS versija: 8.1 Oreo, Ekrāna izmērs : 10.1", Izšķirtspēja: 1280 x 800, Ekrāna tips: IPS, Procesora modelis: Qualcomm Snapdragon 210, Procesora kodoli: 4, Procesora frekvence: Nav zināms, Operatīvā atmiņa: 1 GB, Iebūvētā atmiņa : 16 GB, Paplašinājuma atmiņa: 128 GB, Paplašinājuma slots: MicroSD, WiFi pieslēgums: Ir, WiFi protokoli: IEEE 802.11a/b/g/n, GPS: Nav, Bluetooth: Ir, 3G atbalsts: Nav, 4G atbalsts: Nav, USB porti: Micro USB, HDMI: Nav, Mikrofons: Ir, Skaļrunis: Ir, Austiņu pieslēgšana: Ir, Baterijas ietilpība: 4850 mAh, Darbības laiks: 7 stundas, Kamera priekšā: 2.0 Mpx, Kamera aizmugurē: 5.0 Mpx, Garantija: 2 gadi
Description - Family entertainment in a 10.1” tablet The Lenovo Tab E10 is the choice for parents seeking a vibrant multimedia tablet the whole family can enjoy.
Design - Device type - Full-size tablet
Design - Form factor - Slate
Design - Product colour - Black
Design - RoHS compliance - Y
Display - Display brightness - 350 cd/m²
Display - Display diagonal - 25.6 cm (10.1")
Display - Display number of colours - 16.78 million colors
Display - Display resolution - 1280 x 800 pixels
Display - Display technology - IPS
Display - HD type - HD
Display - LED backlight - Y
Display - Touch technology - Multi-touch
Display - Touchscreen - Y
Display - Touchscreen type - Capacitive
Display technology - IPS-LCD
EAN -
Front-facing Camera - 2MP
Full Description Line - TAB E10|TB-X104F|Qualcomm APQ8009 (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)|1300 MHz|Screen 10.1"|Resolution 1280x800|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 1GB|1xAudio-Out|1xMicro-USB|Wireless LAN 802.11b/g/n|Bluetooth|VGA card Integrated Qualcomm Adreno 304 GPU|Card Reader microSD|Camera 5MP|Front-facing Camera 2MP|Colour Black|Width 247 mm|Height 171 mm|Depth 8.9 mm|Weight 0.53 kg
Graphics - Graphics adapter - Adreno 304
Graphics - Graphics adapter family - Adreno
GTIN - 0192940012868
Height Unit Dimensions - 171 mm
LargeDescHTML -
LongDesc - Family entertainment in a 10.1” tablet
The Lenovo Tab E10 is the choice for parents seeking a vibrant multimedia tablet the whole family can enjoy. And it’s available in multiple versions. The 1GB model boasts the speedy and secure Android™ Oreo™ Go Edition OS, while the 2GB and 3GB models offer separate accounts for each member of the family. Both feature HD displays and vibrant Dolby Atmos™ sound.
Visuals that pop
The Tab E10’s HD (1280 x 800) display is great for binge watching your favorite shows and videos on Netflix, Hulu, and YouTube. IPS technology means photos and videos look great from any angle – so when you watch with your friends, everyone will have a great view.
Audio that flows around you
Enjoy rich and powerful sounds coming from all directions – even overhead – thanks to Dolby Atmos® technology. Whether you’re listening on headphones or through the dual front-facing speakers, the audio experience will surround and immerse you.
Share your device – and keep the kids safe (2 GB/3 GB model)
The special feature on the 2GB and 3GB Tab E10 lets every member of the family have their own tailored experience. Each user gets their own account with individualized set-tings, wallpaper and social media accounts. That gives parents some control of what their children do online.
Ready, set, Go (1 GB model)
The 1GB Tab E10 runs on Android™ Oreo™ Go Edition, a safe and light OS that uses your tablet’s resources efficiently. That means you can still enjoy a great experience without buying a high-end device. And new versions of the familiar Google Apps mean you can email, get answers, find directions and play games faster than ever.
LongProductName - Qualcomm Snapdragon APQ8009 (1.3GHz), 1GB LPDDR3-SDRAM, 16GB eMCP, 25.7 cm (10.1") HD 1280 x 800 IPS Touch, Adreno Adreno 304, WLAN, Bluetooth, 5MP/2MP, Android 8.1
LongSummaryDescription - Lenovo Tab E10. Display diagonal: 25.6 cm (10.1"), Display resolution: 1280 x 800 pixels, Display technology: IPS. Internal storage capacity: 16 GB. Processor frequency: 1.3 GHz, Processor family: Qualcomm Snapdragon, Processor model: APQ8009. Internal memory: 1 GB. Rear camera resolution (numeric): 5 MP, Front camera resolution (numeric): 2 MP. Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n). Card reader integrated. Weight: 530 g. Operating system installed: Android 8.1. Product colour: Black
Memory (RAM) - 1GB
Memory - Internal memory - 1 GB
Memory - Internal memory type - LPDDR3-SDRAM
Memory - Maximum internal memory - 1 GB
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile OS - Android 8.1
Name - Lenovo Tab E10 Black
Native resolution - 1280x800
Networking - 3G - N
Networking - 4G - N
Networking - Bluetooth - Y
Networking - Bluetooth version - 4.0
Networking - Top Wi-Fi standard - Wi-Fi 4 (802.11n)
Networking - Wi-Fi standards - 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)
Performance - Accelerometer - Y
Performance - Assisted GPS (A-GPS) - N
Performance - BeiDou - Y
Performance - GLONASS - Y
Performance - Gyroscope - N
Performance - Position location - Y
Ports & interfaces - Combo headphone/mic port - Y
Ports & interfaces - Headphone out - N
Ports & interfaces - Micro-USB 2.0 ports quantity - 1
Ports & interfaces - Microphone in - N
Processor - Processor cores - 4
Processor - Processor family - Qualcomm Snapdragon
Processor - Processor frequency - 1.3 GHz
Processor - Processor model - APQ8009
Product model code - TB-X104F
ProductName - Tab E10
Screen size - 10.1"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 26.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 4.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.9 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 19 cm
ShortSummaryDescription - Lenovo Tab E10, 25.6 cm (10.1"), 1280 x 800 pixels, 16 GB, 1 GB, Android 8.1, Black
Software - Operating system installed - Android 8.1
Software - Platform - Android
Storage - Card reader integrated - Y
Storage - Compatible memory cards - MicroSD (TransFlash)
Storage - Internal storage capacity - 16 GB
Storage - Storage media - eMCP
Storage capacity - 16GB
Tablet family name - TAB E10
Title - Lenovo Tab E10 16 GB Black
Unit Brutto Volume - 0.002266 cubm
Unit Gross Weight - 0.9 kg
Unit Net Weight - 0.53 kg
URL - https://www.lenovo.com/sa/en/tablets/android-tablets/tab-series/Lenovo-Tab-E10/p/ZZITZTATB9X
Vendor Homepage - psref.lenovo.com/Detail/Lenovo%20Tablets%20&%20Convertibles/Tab_E10?M=ZA470043SE
VGA card - Integrated Qualcomm Adreno 304 GPU
Warranty - 12/24 months
Weight & dimensions - Depth - 8.9 mm
Weight & dimensions - Height - 171 mm
Weight & dimensions - Weight - 530 g
Weight & dimensions - Width - 247 mm
Width Unit Dimensions - 247 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
128,03 €
Lenovo Tab E10, 10'' IPS, Snapdragon, 1GB, 16GB, Android 8.0
Visos kategorijos