Archos Tablet 101f Neon 64 GB

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 275248 Prekės kodas: 503746
Užsakomas 30 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
86,32 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 64GB
  • Modelis: 101f Neon
  • Ekrano matmenys: 10.1"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1024 x 600
  • Ekrano panelės tipas: TN
  • Procesorius: Rockchip RK3126
  • Operacinė sistema: Android 8.1
Aprašas
Siūlome įsigyti Archos planšetinį kompiuterį 101f Neon su 10.1" ekranu ir Rockchip RK3126 1.2GHz procesoriumi.
  • Archos 101f Neon planšetiniame kompiuteryje įmontuota talpi 64GB atmintis. Joje galėsite išsaugoti daugybę aplikacijų, muzikos un video failų, nei nekalbant apie dokumentus
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 64GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 500g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 10.1"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1024 x 600

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas TN

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.2GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius Rockchip RK3126

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4600 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Accessories included - ARCHOS 101f Neon Ładowarka USB Skrócona instrukcja obsługi Broszura gwarancyjna
Battery capacity - 4600 mAh
Camera - Yes
Cell type - Li-ion
Color - Black
Communication - Bluetooth 4.0
Communication - Wi-Fi (802.11b/g/n)
Communication - Wi-Fi Direct
CPU - other information - Rockchip RK3126C
CPU frequency - 1.2 Hz
Depth - 8.6 mm
Description - Tablet 101f Neon 1GB/64 GB Wyświetlacz 10,1"
Wyjątkowy, 10,1" wyświetlacz (1024 x 600) w ARCHOS 101f Neon jest idealny do mobilnego surfowania w sieci.
4-rdzeniowy procesor
4-rdzeniowy wydajny procesor ARCHOS 101f Neon, pozwala na płynną i stabilną wielozadaniową pracę.
Android 8.1 Oreo (Go edition)
ARCHOS 101f Neon działa w oparciu o czysty system Android 8.1 Oreo, co zwiększa jego efektywność, szybkość i płynność pracy.
Przedni i tylni aparat
Uchwyć to, co jest dla Ciebie ważne z przednią kamerą 0,3MP oraz tylną 2MP.
1GB RAM
Od gry do oglądania wideo, 1GB zaspokoi Twoje oczekiwania.
WiFi
To urządzenie zapewnia dostęp do wszystkich treści online, dzięki połączeniu WIFI.
Ciesz się multimediami
10,1-calowy wyświetlacz (1024 x 600 pikseli) urządzenia ARCHOS 101f Neon zapewnia jasny i kolorowy obraz, idealny do oglądania ulubionych filmów za pomocą aplikacji ARCHOS Video Player lub surfowania po Internecie.
4-rdzeniowy procesor
Czterordzeniowy procesor w ARCHOS 101f Neon zapewnia wyjątkową wydajność. Dzięki właściwej optymalizacji, gry oraz aplikacje działają tak płynnie, możesz cieszyć się także pełną wielozadaniowością.
Detailed camera specifications - Kodowanie video: 720p
Diagonal screen - 10,1''
dimension depth - 45 mm
dimension height - 290 mm
dimension weight - 800 g
dimension width - 170 mm
ean - 690590037465
Front camera - 0.3 Mpix
GPS receiver - No
guarantee - 0
guarantee_type - external
Height - 149.3 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x micro USB (Type B)
Internal memory - 64 GB
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - SDHC
Mobile phone features - No
Model - 101f Neon
name - Tablet 101f Neon 1GB/64 GB
Operating System - Android 8.1
Other display parameters - Technologie: TN 5-punktowy multitouch
Other features -
Processor - Quad Core
producer - Archos
RAM memory installed - 1 GB
Rear camera - 2 Mpix
Resolution - 1024 x 600
SIM card - Not applicable
vendpn - 503746
Weight - 480 g
Width - 258.2 mm
WWAN (3G) / LTE (4G) - No
86,32 €
Archos Tablet 101f Neon 64 GB
Visos kategorijos