Kruger & Matz Eagle 962, 9,6'', 16GB

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 277158 Prekės kodas: KM0962-B
Užsakomas 10 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
115,08 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Eagle 962
  • Ekrano matmenys: 9.6"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1280 x 800
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: MediaTek MT6737/W
  • Operacinė sistema: Android 8.1
Aprašas
Siūlome įsigyti Kruger & Matz planšetinį kompiuterį Eagle 962 su 9.6" ekranu ir MediaTek MT6737/W 1.33GHz procesoriumi.
  • 9.6" didelis IPS displėjus užtikrina puikų spalvų atitikimą ir aukštesnį vaizdo kontrastą, sulyginus su įprastais TFT displėjais.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 500g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 9.6"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.33GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius MediaTek MT6737/W

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 2GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Yra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4600 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
Battery capacity - 4600 mAh
Camera - No
Cell type - Li-ion
Color - Black
Communication - Bluetooth 4.0
Communication - LTE (4G)
Communication - Wi-Fi (802.11a/g/n)
CPU - other information - MTK MT6737V/W, Quad-core, 64 bit
CPU frequency - 1.33 GHz
Depth - 10 mm
Description - Tablet 9,6 EAGLE 962
ZAWSZE PRZY TOBIE
Chcesz zapewnić rozrywkę dzieciom podczas długiej podróży? Potrzebujesz przepisu na ciasto? A może po prostu chcesz się zrelaksować oglądając ulubiony serial? We wszystkich tych sytuacjach niezawodnym wsparciem będzie tablet Kruger&Matz EAGLE 962.
DOSTOSOWANY DO CIEBIE
Kruger&Matz EAGLE 962 działa w oparciu o Android 8.1 Oreo. Ten niezwykle intuicyjny system sprawia, że korzystanie z tabletu to czysta przyjemność. Niezależnie czy używasz go do pracy czy rozrywki. Przeglądaj strony WWW, korzystaj z gier i aplikacji dostępnych w sklepie Play i ciesz się z możliwości, jakie stwarza przed Tobą to urządzenie.
OKNO NA ŚWIAT
Zastosowany w EAGLE 962 duży ekran HD o przekątnej 9,6 i proporcji 16:10 sprawi, że korzystanie z urządzenia będzie jeszcze bardziej komfortowe. Dzięki wysokiej jakości wyświetlanych obrazów tablet doskonale sprawdzi się podczas codziennej pracy, jak też w chwilach relaksu.
DO ZADAŃ SPECJALNYCH
4-rdzeniowy procesor w połączeniu z 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej zapewniają płynną pracę urządzenia także podczas korzystania z wymagających aplikacji. Takie połączenie stanowi doskonałą bazę do stworzenia swojej osobistej platformy rozrywki. Wykorzystaj ją wedle swoich potrzeb!
ZWIĘKSZ MOŻLIWOŚCI
Zależy Ci na stabilnym dostępie do internetu? Koniecznie wybierz tablet EAGLE 962 urządzenie zostało wyposażone w dwa sloty karty SIM, dzięki czemu będziesz mógł zapomnieć o gubiącym się zasięgu. Ponadto, masz do dyspozycji czytnik kart micro SD, dzięki któremu możesz rozbudować pamięć urządzenia o dodatkowo 32 GB.
BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ
Tablet EAGLE 962 oferuje łączność bezprzewodową niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Modem 4G zagwarantuje Ci dostęp do internetu, jeśli nie znajdujesz się w zasięgu sieci Wi-Fi. Natomiast łączność Bluetooth pozwoli na wygodne przesyłanie danych.
PROSTO DO CELU
EAGLE 962 to coś więcej niż tablet. Podczas podróży urządzenie będzie nie tylko źródłem rozrywki, ale może również znaleźć zastosowanie jako nawigacja samochodowa. Wbudowany odbiornik GPS sprawi, że bez problemu odnajdziesz właściwy kierunek, niezależnie od tego gdzie podążasz.
ZAWSZE BEZPIECZNIE
Chcesz mieć swój tablet zawsze ze sobą, ale boisz się, że go zniszczysz? Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest pokrowiec zaprojektowany specjalnie dla modelu Kruger&Matz EAGLE 962, który zapewnia bezproblemowy dostęp do wszystkich interfejsów tego urządzenia.
Detailed camera specifications -
Diagonal screen - 9,6''
dimension depth - 45 mm
dimension height - 288 mm
dimension weight - 900 g
dimension width - 208 mm
ean - 5901890039369
Front camera - 0.3 Mpix
GPS receiver - Yes
guarantee - 24
guarantee_type - external
Height - 161 mm
I/O connectors - 1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors - 1 x micro USB (Type B)
Internal memory - 16 GB
Memory card - microSD
Memory card reader - Yes
Memory standard - Not applicable
Mobile phone features - No
Model - KM0962-B
name - Tablet 9,6 EAGLE 962
Operating System - Android 8.1
Other display parameters -
Other features -
Processor - Quad Core
producer - Kruger & Matz
RAM memory installed - 2 GB
Rear camera - 2 Mpix
SIM card - Standard
vendpn - KM0962-B
Weight - 461 g
Width - 227 mm
WWAN (3G) / LTE (4G) - No
115,08 €
Kruger & Matz Eagle 962, 9,6'', 16GB
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos