Lenovo IdeaTab E10 10.1", Snapdragon 210, IPS, 2GB, 16GB, Android, 8.1

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 300868 Prekės kodas: ZA4C0012SE
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab E10
  • Ekrano matmenys: 10.1"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1280 x 800
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: Snapdragon 210
  • Operacinė sistema: Android 8.1
Panašūs produktai
Šis produktas Lenovo IdeaTab E10 10.1", Snapdragon 210, IPS, 2GB, 16GB, Android, 8.1
Lenovo Tab E10 TB-X104F Black, 10.1" IPS, Snapdragon 210, 2GB, 16GB, Android 8.1
Lenovo TAB E10, 10.1'' IPS, Black, Snapdragon 210, 1GB RAM, 16GB, Wi-Fi, Android 8.1
Lenovo IdeaTab M10 10.1" IPS, Black, Snapdragon 429, 2GB, 32GB, Android 9.0
Lenovo IdeaTab Tab M10 10.1" IPS, Slate Black, Snapdragon 429, 2GB, 32GB, Android 9.0
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
143,09 €
139,24 €
126,54 €
146,87 €
195,14 €
Pagrindinė informacija
Spalva Juoda Juoda Juoda Juoda Juoda
Įmontuota atmintis 16GB 16GB 16GB 32GB 32GB
svoris < 600g < 700g < 600g < 600g < 600g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 10.1" 10.1" 10.1" 10.1" 10.1"
Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800 1280 x 800
Ekrano panelės tipas IPS IPS IPS IPS IPS
Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4 4 4 4 4
Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz 1.3GHz 1.3GHz 2.0GHz 2.0GHz
Procesorius Snapdragon 210 Snapdragon 210 ARM Cortex A7 Snapdragon 429 Snapdragon 429
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) 2GB 2GB 1GB 2GB 2GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1 Android 8.1 Android 8.1 Android 8.1 Android 9.0
Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra Yra Yra Yra Yra
Atminties plokštės lizdas microSD microSD microSD microSD microSD
WebCam Yra Yra Yra Yra Yra
Prijungimo vieta USB 1 0 1 1 1
Prijungimo vieta HDMI Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Belaidės jungtys
4G Yra Nėra Nėra Yra Yra
NFC Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
3G Yra Nėra Nėra Yra Yra
GPS Ir Ir Ir Ir Ir
Bluetooth Yra Yra Yra Yra Yra
Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4850 mAh 4850 mAh 4850 mAh 4850 mAh 4850 mAh
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo planšetinį kompiuterį Lenovo Tab E10 su 10.1" ekranu ir Snapdragon 210 1.3GHz procesoriumi.
  • 10.1" didelis IPS displėjus užtikrina puikų spalvų atitikimą ir aukštesnį vaizdo kontrastą, sulyginus su įprastais TFT displėjais.
  • Naudojant integruotą 3G modemą, įmanoma patekti prie tinklo iš bet kurios vietos, kurioje užtikrinamas Jūsų operatoriaus padengimas. Viskas kas būtina - SIM kortelė su aktyviu duomenų pajungimu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 600g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 10.1"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius Snapdragon 210

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 2GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Yra
NFC : Nėra
3G Yra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4850 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
Battery > Battery capacity - 4850 mAh
Battery > Battery technology - Li-ion
Camera > Front camera - Yes
Camera > Front camera resolution (numeric) - 2 MP
Camera > Rear camera - Yes
Camera > Rear camera resolution (numeric) - 5 MP
Code - ZA4C0012SE
Design > Colour of product - Slate Black
Display > Display - 1280 x 800
Display > Display diagonal - 10.1 "
Display > Display technology - IPS
Display > Touch technology - 10-point Multi-touch
EAN - 193268303317
Gross weight - 0.9 kg
Memory > Internal memory - 2 GB
Name - Lenovo IdeaTab Tab E10 10.1 ", Slate Black, IPS, 1280 x 800 pixels, Qualcomm, MSM8909, 2 GB, 16 GB, Wi-Fi, 4G, Front camera, 2 MP, Rear camera, 5 MP, Bluetooth, 4.0, Android, 8.1
Networking > 4G - Yes
Networking > Bluetooth - Yes
Networking > Bluetooth version - 4.0
Networking > Near Field Communication (NFC) - No
Networking > Wi-Fi standards - 802.11 b/g/n
Package features > Classification of battery - CL126:NE:2016-12-09
Package features > Composition of battery - CL127:KT:2016-12-09
Package features > Embeeded battery - Yes
Package features > Gross depth (mm) - 270 mm
Package features > Gross height (mm) - 50 mm
Package features > Gross width (mm) - 180 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 8.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.37 kg
Package features > TI weight (kg) - 0.07 kg
Package features > Type of battery - Accumulator
Package features > Volume (m3) - 0.00243 m³
Package features > WEE classification - CL109:6:2017-04-01
Package features > WEEE tax - Yes
Processor > Processor family - Qualcomm
Processor > Processor frequency - 1.3 GHz
Processor > Processor model - MSM8909
Producer product family - IdeaTab
Producer product name - Tab E10
Software > Operating system installed - Android
Software > Operating system version - 8.1
Storage > Internal storage capacity - 16 GB
Technical details > Net weight - 0.53 kg
Technical details > Warranty - 24 month(s)
Warranty - 24
Lenovo IdeaTab E10 10.1", Snapdragon 210, IPS, 2GB, 16GB, Android, 8.1
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos