Lenovo TAB E7, 7'' IPS, Black, ARM Cortex A7, 1GB RAM, 16GB, Android 8.1

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 320833 Prekės kodas: ZA410043PL
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab E7
  • Ekrano matmenys: 7"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1024 x 600
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: ARM Cortex A7
  • Operacinė sistema: Android 8.1
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo planšetinį kompiuterį Lenovo Tab E7 su 7" ekranu ir ARM Cortex A7 1.3GHz procesoriumi.
  • Planšetinio kompiuterio 7" IPS displėjaus dėka informacija įžiūrima ir didesniu kampu.
  • Lenovo Tab E7 įmontuotas 3G modemas užtikrina bevielio tinklo sujungimą ir ten, kur nėra prieinamas Wi-Fi, naudojant mobilių operatorių SIM kortelę su aktyvizuotu duomenų prijungimu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 300g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 7"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1024 x 600

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius ARM Cortex A7

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Yra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 2750 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
3G Wireless connections - Yes
akcesoria - kabel USB
akcesoria - ładowarka sieciowa
aparat fotograficzny z przodu - 0.3 Mpix
Audio-Out Input/Output connectors - 1
autofocus - tak
Battery run time up to - 5 hours
Bluetooth Wireless connections - Yes
Camera - 2MP
Card Reader - microSD
Category - Root/Electronics/Laptops | Tablets/Tablets
Clock speed - 1300 MHz
Colour - Black
CPU/Platform/SoC - MediaTek MT8321A/D (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)
czujniki i komponenty - żyroskop
częstotliwość taktowania - 1.3 GHz
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Lenovo
Depth Unit Dimensions - 10.35 mm
Description - Easy to use, easy on your wallet At last: A portable entertainment tablet for the value-conscious user. The 7” Tab E7 boasts an enhanced wide viewing screen and a long battery life. And it runs on the new Android Go so you can enjoy a safe, efficient, and affordable tablet experience.
dominujący kolor obudowy - czarny
Eans - 192940732636
fotograficzny z tyłu - 2 Mpix
Front-facing Camera - 0.3MP
Full Description Line - TAB E7|TB-7104I|MediaTek MT8321A/D (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)|1300 MHz|Screen 7"|Resolution 1024x600|Storage 16GB|RAM 1GB|Battery run time up to 5 hours|1xAudio-Out|1xMicro-USB|1xNano-SIM card tray|Wireless LAN 802.11b/g/n|Bluetooth|3G|VGA card Integrated ARM Mali-400 GPU|Card Reader microSD|Camera 2MP|Front-facing Camera 0.3MP|Speakers|GPS / geotagging|Colour Black|Width 193.2 mm|Height 110.54 mm|Depth 10.35 mm|Weight 0.271 kg
funkcjonalność multi-touch - tak
GPS / geotagging - Yes
grubość - 10.35 mm
Height Unit Dimensions - 110.54 mm
ilość rdzeni - 4
interfejsy Audio-Video - jack stereo 3.5 mm
interfejsy komunikacyjne - Bluetooth 4.0
interfejsy komunikacyjne - microUSB
interfejsy komunikacyjne - Wi-Fi 4 (802.11b/g/n)
maks. pojemność - 128 GB
masa - 271.7 g
materiał obudowy - plastik
Memory (RAM) - 1GB
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile OS - Android
model procesora - ARM Cortex A7
Name - Lenovo TAB E7 (TB-7104I) (ZA410043PL)
Nano-SIM card tray Input/Output connectors - 1
Native resolution - 1024x600
obsługa kart pamięci - microSD
pamięć - 1024 MB
pamięć wbudowana - 16 GB
platforma - Android
pojemność akumulatora - 2750 mAh
Producer - Lenovo
ProducerCode - ZA410043PL
Product model code - TB-7104I
przekątna ekranu - 7 cali
rodzina - ARM
rozdzielczość - 1024 x 600 pikseli
Screen size - 7"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 22.3 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 4.5 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.422 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 13.8 cm
ShortDescription - 7.0” | 4 x 1.3GHz | RAM: 1GB | 16GB | dwie kamerki | microSD | modem 3G | Android Oreo
Speakers - Yes
standard transmisji modemu - 3G
Storage capacity - 16GB
system operacyjny - Android 8.0
szerokość - 110.54 mm
Tablet family name - TAB E7
technologia dotykowa - pojemnościowy
typ akumulatora - litowo-polimerowy (LiPoly)
Unit Brutto Volume - 0.001385 cubm
Unit Gross Weight - 0.422 kg
Unit Net Weight - 0.271 kg
Vendor Homepage - psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Tablets__Convertibles/Tab_E7?M=ZA410043PL%20
VGA card - Integrated ARM Mali-400 GPU
Warranty - 12/24 months
wbudowane głośniki - stereo
wbudowany - tak
wbudowany modem - tak
Width Unit Dimensions - 193.2 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
wysokość - 193.2 mm
ładowanie przez USB - tak
92,27 €
Lenovo TAB E7, 7'' IPS, Black, ARM Cortex A7, 1GB RAM, 16GB, Android 8.1
Visos kategorijos