Lenovo TAB E10, 10.1'' IPS, Black, Snapdragon 210, 1GB RAM, 16GB, Wi-Fi, Android 8.1

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 322203 Prekės kodas: ZA470002PL
Sandėlyje 1 vnt.
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
129,96 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
  • Įmontuota atmintis: 16GB
  • Modelis: Lenovo Tab E10
  • Ekrano matmenys: 10.1"
  • Skiriamoji ekrano geba: 1280 x 800
  • Ekrano panelės tipas: IPS
  • Procesorius: ARM Cortex A7
  • Operacinė sistema: Android 8.1
Aprašas
Siūlome įsigyti Lenovo planšetinį kompiuterį Lenovo Tab E10 su 10.1" ekranu ir ARM Cortex A7 1.3GHz procesoriumi.
  • Planšetinio kompiuterio 10.1" IPS displėjaus dėka informacija įžiūrima ir didesniu kampu.
Pagrindinė informacija
Spalva : Juoda
Įmontuota atmintis 16GB

Nurodo, kiek vietos yra planšetinio kompiuterio kietajame diske. Jei įrenginys neturi prieinamos atminties plokščių prijungimo jungties, tai yra labai svarbus parametras, kurį neabejotinai reikėtų pasirinkti įsigyjimo metu, kad užtektų rezervo, nes be praplėtimo galimybės, tokia apimtimi teks naudotis visą prietaisų naudojimo laiką.

Vidutiniškai filmas užima apie 1GB vietos. Vidutinis Android arba iOS žaidimas arba aplikacija užima ~100 Mb. Muzikos ir paveikslėlių dokumentai užima vidutiniška epie 5MB, arba 0.05 Gb (vienas dokumentas) .

svoris : < 600g
Ekrano parametrai
Ekrano matmenys 10.1"

Planšetinio kompiuterio pagrindinė sudedamoji dalys yra monitorius, kurio išmatavimai parodo, kokio dydžio yra pats planšetinis kompiuteris. Paprastai jis būna ekrano skersmuo plius keletas centimetrų „laikomos“ dalies.

Kad būtų patogu, rekomenduojame maždaug 10" planšetinį kompiuterį. 7" ekraną jau galima laikyti per mažu ir labiau pritaikytu vaikams. Jei planšetė yra daugiau nei 10", reiškia, jog irenginys yra palyginti didelis, vidutiniam vartotojui gali atrodyti nepatogus.

Skiriamoji ekrano geba 1280 x 800

Apibrėžkite, kiek taškų ekranas turi vertikaliai ir horizontaliai. Kuo didesni šie skaičiai, tuo geresnis vaizdo aštrumas ir patrauklesnis naudojimas.

Ekrano panelės tipas IPS

Šis rodiklis nustato atvaizdo spalvos atitikimą, šviesumą, vaizdo kampą ir kt. Kokybės kriterijus. Pernelyg aukštos kokybės ekrano panelę galima laikyti bet kurį AMOLED, PLS ir IPS tipo prietaisą.

Procesoriaus parametrai
Procesoriaus branduolių skaičius 4

Tai labai svarbus parametras, nes planšetinis kompiuteris, dėl palyginti didelės ekrano skiriamosios gebos, yra reiklus procesoriaus resursams. Lygiai taip pat, jei norite naudoti programas vienu metu, pagalvokite apie galimybę įsigyti planšetę su mažiausiai 2 branduolių procesoriumi.

Procesoriaus dažnio taktas 1.3GHz

Kiekvieno branduolio takto dažnis nurodo, kaip darbo metu duomens procesoriaus branduolys, arba branduoliai sugeba dirbti. Aukštesnis takto dažnis dažnai pažymi ir didesnį pajėgumą.

Procesorius ARM Cortex A7

Nustato, koks centrinis procesorius yra reikalingas planšetei. Šiuo metu rinkoje yra keletas konkuruojančių procesorių modelių.

NVIDIA Tegra - šios serijos procesoriai turi gerą grafinį ir skaičiavimo pajėgumą, palygiti gerą energijos efektyvumo rodiklį. Bet kuriuo atveju vienas stipriausių konkurentų.

SnapDragon - šis procesorius labai efektyvus, tagi galingumo atžvilgiu labiau pritaikytas laidiniams telefonams.

AMD Fusion - šis procesorius yra kilęs iš nešiojamojo kompiuterio aplinkos dėl to turi puikų pajėgumą, tiek grafiniame, tiek skaitmeniniame lauke, tačiau šio procesoriaus architektūra, deja, yra nustatyta naudoti tik Windows, Linux ir kt. Stalinių kompiuterių aplinkai.

Atom - Intel mobilusis procesorius palyginus su vidutiniaispajėgumo rodikliais. Kaip ir ADM Fusio, laikinai reikalingas tiktai staliniams komiuteriams.

Apple A5 - Specializuotas Apple sukurtas procesorius, kurį rasite tik iPad plenšetiniuose kompiuteriuose. Galingumo požiūriu- vienas lyderių.

Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM) : 1GB
Operacinė sistema
Operacinė sistema Android 8.1

Tai vienas svarbiausių parametrų, renkantis planšetę.

iOS - „Apple“ gaminamos planšetės yra aprūpintos iOS operacinės sistemos įranga, kuri labai patogi, greitai dirba, tačiau uždara sistema, kurios negalima ypatingai konfigūruoti ir praplėsti. Užtai iOS šiuo metu yra leidžiama daugiausia programinių įrenginių (apps). iOS sujungta su Apple serveriais, kurie daugiausia mokami.

Android yra Google sukurta nemokama operacinė sistema, panaši į iOS, tiktai turinti visas galimybes daugelį dalykų keisti. Be to, Android yra gerai susieta su Google nemokamais debesiniais serveriais - Gmail, Picasa, Youtube, Maps, Google+, Contacts, Calendar ir kt. Andoid vartotojų skaičius sparčiai auga, todėl tai yra itin perspektyvi operacinė sistema.

Windows - klasikinė Microsoft Windows sistema, leidžianti naudoti įprastas . EXE aplikacijas planšetiniame kompiuteryje. Šiuo metu ji labiau pritaikyta staliniams kompiuteriams, todėl rinkitės šią operacinę sistemą tik tada, jei reikia kokios nors Windows programos, be kurios negalite apsieiti.

Kitos (Bada, MeeGo, WebOS, BrewMP, Symbian) – šiuo metu be jau minėtų mobiliųjų operacinių sistemų laukų, yra prieinamos kelios egzotiškos operacinės sistemos, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad didžioji kova dėl rinkos jau yra laimėta, todėl būkite atsargūs rinkdamiesi operacinę sistemą, kuri nėra iOS, Windowa ar Android, nes, skirtingai nuo klasikinių kompiuterių, didžioji dalis planšetinių kompiuterių neleidžia keisti įdiegtos operacinės sistemos.

Prisijungimo vietos ir įranga
Wi-Fi Yra

Nors nėra tekę matyti planšetinio kompiuterio be WiFi funkcijos, dėl sielos ramybės esame įrašę šį parametrą. Su WiFi planetinį kompiuterį galima prijungti prie bevielio interneto maršrutizatoriaus, interneto prieigai.

Be WiFi kelvedžio ir interneto jungties planšetinio kompiuterio įsigijimo prasmė yra labai nepatikima.

Atminties plokštės lizdas : microSD
WebCam Yra

Įmontuota kamera, leidžia priimti nuotraukas, filmus ir naudoti vaizdo pokalbių galimybes.

Prijungimo vieta USB 1
USB jungtis leidžia kopijuoti domenis iš stacionaraus arba portatyviojo kompiuterio "tiesiogiai" į planšetinio kompiuterio atminties plokštę. Dažnai vien ši jungtis tarnauja kaip įrankis įkrauti, kaip ir laidiniuose telefonuose, naudojant universalių USB kroviklį.
Prijungimo vieta HDMI Nėra

HDMI jugtis leidžia planšetinį kompiuterį sujungti su kompiuterio monitoriumi arba televizoriumi. Dėj jaunesniosios kartos mobiliųjų procesorių daugelis planšetinių kompiuterių sugeba tarnauti FullHD filmų atvaizdavimui ir mėgautis žaidimais dideliame ekrane.

Belaidės jungtys
4G : Nėra
NFC : Nėra
3G Nėra

3G yra galimybė į planšetinį kompiuterį įdėti SIM kortelę ir naudotis mobiliuoju internetu naudojant LMT, Tele2 arba Bitė mokamą jungtį bet kurioje vietoje, kur tai leižia mobiliojo tinklo operatoriaus transliacijos pasiekimas.

Jei planšetinis kompiuteris bus naudojamas vietose, kur yra interneto prieiga ir WIFi skirstytojas, tuomet 3G funkcija nėra būtina, nes klasikinė kabelio jungtis, optka arba DSL su WiFi yra daug greitesnis ir pigesnis pasiinkimas negu 3G tinklas.

GPS : Ir
Bluetooth Yra

Bluetooth leidžia be laidų prijungti klaviatūrą, ausines, mikrofoną, spausdintuvus ir kitus prietaisus, kurie pritaikyti šiai technologijai.

Akumuliatorius
Baterijos talpumas 4850 mAh

Šis apytikris skaičius nurodo, kiek valandų prietaisas gali dirbti visiškai įkrautu akumuliatoriumi, nedidelę procesoriaus apkrovą ir nustatytą mažiausią ekrano apšvietimą.

Priklausmai nuo apkrovos ir vartotojo galimybių – garsas, wifi, 3D, dokumentų kopijavimas, Bluetooth ir t.t. šis skaičius gali iš esmės kristi žemyn.

Papildomas sertifikavimas
- 1024 MB
aparat fotograficzny z przodu - 2 Mpix
Audio-Out Input/Output connectors - 1
autofocus - tak
Bluetooth version - Bluetooth 4.0
Bluetooth Wireless connections - Yes
Camera - 5MP
Card Reader - microSD
Category - Root/Electronics/Laptops | Tablets/Tablets
Clock speed - 1300 MHz
Colour - Black
CPU/Platform/SoC - Qualcomm APQ8009 (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)
czujniki i komponenty - akcelerometr
czujniki i komponenty - GPS
czujniki i komponenty - GPS + Beidou
czujniki i komponenty - GPS + GLONASS
czujniki i komponenty - GPS z AGPS
częstotliwość taktowania - 1300 GHz
Dane techniczne: Gwarancja - 2 lata w serwisie zewnętrznym
Dane techniczne: Producent - Lenovo
Depth Unit Dimensions - 8.9 mm
Description - Family entertainment in a 10.1” tablet The Lenovo Tab E10 is the choice for parents seeking a vibrant multimedia tablet the whole family can enjoy.
Display technology - IPS-LCD
dominujący kolor obudowy - czarny
Eans - 192940012851
fotograficzny z tyłu - 5 Mpix
Front-facing Camera - 2MP
Full Description Line - TAB E10|TB-X104F|Qualcomm APQ8009 (4C, 4x A7 @ 1.3GHz)|1300 MHz|Screen 10.1"|Resolution 1280x800|IPS-LCD|Storage 16GB|RAM 1GB|1xAudio-Out|1xMicro-USB|Wireless LAN 802.11b/g/n|Bluetooth|VGA card Integrated Qualcomm Adreno 304 GPU|Card Reader microSD|Camera 5MP|Front-facing Camera 2MP|Colour Black|Width 247 mm|Height 171 mm|Depth 8.9 mm|Weight 0.53 kg
funkcje dodatkowe - odtwarzacz multimedialny
funkcje dodatkowe - przeglądarka html
funkcje dodatkowe - radio
funkcjonalność multi-touch - tak
grubość - 8.9 mm
Height Unit Dimensions - 171 mm
ilość rdzeni - 4
interfejsy Audio-Video - jack stereo 3.5 mm
interfejsy komunikacyjne - Bluetooth 4.0
interfejsy komunikacyjne - Wi-Fi 4 (802.11b/g/n)
karta graficzna - Adreno 304
maks. pojemność - 128 GB
masa - 530 g
materiał obudowy - plastik
Memory (RAM) - 1GB
Micro-USB Input/Output connectors - 1
Mobile OS - Android
model procesora - Qualcomm APQ 8009
Name - Lenovo TAB E10 (TB-X104F) (ZA470002PL) czarny
Native resolution - 1280x800
obsługa kart - microSD
pamięć wbudowana - 16 GB
platforma - Android
pojemność akumulatora - 4850 mAh
Producer - Lenovo
ProducerCode - ZA470002PL
Product model code - TB-X104F
przekątna ekranu - 10.1 cali
rozdzielczość - 1280 x 800 pikseli
Screen size - 10.1"
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 28.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 22 cm
Shipping box quantity - 5
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 4.71 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 24.5 cm
ShortDescription - 10.1” HD IPS | 4 x 1.3GHz | RAM: 1GB | 16GB | Dwie kamerki | microSD | WiFi | Android 8.1
standard nagrywania filmów - 720p
Storage capacity - 16GB
system operacyjny - Android 8.1
szerokość - 171 mm
Tablet family name - TAB E10
technologia dotykowa - pojemnościowy
typ akumulatora - litowo-polimerowy (LiPoly)
typ wyświetlacza - IPS
Unit Brutto Volume - 0.003072 cubm
Unit Gross Weight - 0.942 kg
Unit Net Weight - 0.53 kg
Vendor Homepage - psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Tablets__Convertibles/Tab_E10?M=ZA470002PL%20
VGA card - Integrated Qualcomm Adreno 304 GPU
Warranty - 12/24 months
wbudowane głośniki - stereo
wbudowany - tak
wbudowany odbiornik GPS - tak
Width Unit Dimensions - 247 mm
Wireless LAN Wireless connections - 802.11b/g/n
wysokość - 247 mm
ładowanie przez USB - tak
129,96 €
Lenovo TAB E10, 10.1'' IPS, Black, Snapdragon 210, 1GB RAM, 16GB, Wi-Fi, Android 8.1
Visos kategorijos