MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 140237 Prekės kodas: GT 710 2GD3H H2D
Užsakomas 27 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
58,43 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Variklio greitis (GPU speed): 954 MHz
 • Pritaikymas: Home Cinema
 • Bitai: 64 bit
 • Operatyvinė atmintis: 2 GB
 • Atminties technologija: DDR3
 • Atminties dažnis (effective): 1600 MHz
 • Gesinimas: Passive
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę MSI GeForce GT 710 su 2048 MB DDR3 operatyvine atmintimi ir PCI-Express 2.0 prijungimu.Ši kortelė skirta esamo senos kartos kompiuterio patobulinimui ir suteikia galimybę žaisti vidutinio dydžio 3D žaidimus, tokius kaip World Of Warcraft, Portal 2, G.R.I.D., naudojant žemus ar vidutinius vaizdo kokybės nustatymus, bei naudojant šią kortelę, žiūrėti FullHD kokybės vaizdo įrašus*, jei kompiuteryje įdiegta kortelė to nepalaiko.

gerai pagalvokite prieš įsigydami šią kortelę, jei rengiatės pirkti naują kompiuterį su kuriuo nors iš Intel SandyBridge ar AMD Fusion procesoriumi, nes šiuose procesoriuose įdiegtas grafinis branduolys yra truputį galingesnis nei šio tipo grafinės kortelės. Būtina atsižvelgti į tai, kad 3D pajėgumo užtikrinimui teks ieškoti kortelės su filtro "Naudojimas" verte - "Casual Gaming" arba "Power Gaming".

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce GT 710

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 600+
Variklio greitis (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 192
Energijos suvartojimas (TDP) : 19 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 300 W
Pritaikymas Home Cinema

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 64 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 2 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija DDR3
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 1600 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Gesinimas Passive
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 1
Pajungimas DVI-D : 1
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 0

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Brand - MSI
BrandPartCode - V809-2204R
Bus Type - PCI Express 2.0 x8
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Cooling - Passive
Core Clock - 954 MHz
CUDA Core - 954
Description -
Description - MSI GT 710 2GD3H H2D
Design - Cooling type - Passive
Device Type - Graphics card
dimension depth - 55 mm
dimension height - 245 mm
dimension weight - 450 g
dimension width - 175 mm
Dimensions - 146 x 111 x 19 mm
Dimensions (WxDxH) - 1.9 cm x 14.6 cm x 11.1 cm
ean - 824142132753
EANCode - 4719072472191
Effective Memory Clock - 1.6 GHz
feature - Extreme low ESR
feature - Large heat sink covers the area of GPU and memory
feature - Lower temperature and higher efficiency
feature - Multi-thread supported
feature - Providing great environment for gaming and multimedia
feature - Support in-game video recording
feature - Support real-time video capturing
feature - Support wireless control by devices
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 710
GTIN - 4719072472191
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 50.000000000
Interfaces - DVI-I (dual link)

DVI-D (Single-Link)

Mini-HDMI

VGA - with adapter
Length - 245.000000000
LongDesc - All Solid Capacitors
- 10 years ultra-long lifetime (under full load).
- Lower temperature and higher efficiency.
- Extreme low ESR.
Noise Free
- Large heat sink covers the area of GPU and memory.
- Providing the best environment for gaming and multimedia.
Afterburner Overclocking Utility
- Support in-game video recording.
- Support wireless control by android/iOS handheld devices.
- Support built-in DX12 effect test.
Video Capture - Predator
- Free bundle within Afterburner.
- Support real-time video capturing.
- Multi-thread supported.
LongDesc - MSI GeForce GT 710 2GD3H H2D 3xDigital output 2xDVI/1xHDMI PCIe x8 Silent
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, PCI Express 2.0, 2048MB DDR3 1600MHz, OpenGL 4.5, HDCP, DirectX 12 API, 2x DVI, Mini-HDMI
LongSummaryDescription - MSI GT 710 2GD3H H2D. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 2 GB, Graphics adapter memory type: GDDR3, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 1600 MHz. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express 2.0. Cooling type: Passive
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GT 710 2GD3H H2D
ManufacturerPartNumber - GT 710 2GD3H H2D
Max Monitors Supported - 2
Max Resolution - 4096 x 2160
Memory - 2 GB DDR3
Memory - Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR3
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 1600 MHz
Memory bus - 64-bit
Memory frequency - 1600 MHz
Memory Interface - 64-bit
Memory type - DDR3
Model - GeForce GT710
name - Karta graficzna GeForce GT710 2GB H2D DDR3 64BIT DVI-I/DVI-D/miniHDMI
Other features -
Other information -
Packaging data - Package type - Box
PartNumber - GT 710 2GD3H H2D
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - PhysX - N
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 1.4a
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces - Mini HDMI ports quantity - 1
Power - Minimum system power supply - 300 W
Power - Power consumption (typical) - 19 W
Processor - Graphics adapter RAMDAC - 400 MHz
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Processor frequency - 954 MHz
producer - MSI
Product Description - MSI GT 710 2GD3H H2D - graphics card - GF GT 710 - 2 GB
ProductName - GT 710 2GD3H H2D
productName - MSI GeForce GT 710 2GD3H H2D 3xDigital output 2xDVI/1xHDMI PCIe x8 Silent
RAMDAC - 400 MHz
ShortSummaryDescription - MSI GT 710 2GD3H H2D, GeForce GT 710, 2 GB, GDDR3, 64 bit, 4096 x 2160 pixels, PCI Express 2.0
Supported standards - OpenGL 4.5
Title - MSI GT 710 2GD3H H2D GeForce GT 710 2 GB GDDR3
URL - https://www.msi.com/Graphics-card/GT-710-2GD3H-H2D.html#hero-overview
vendpn - GT 710 2GD3H H2D
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x DVI-I
Video ports - 1 x micro HDMI
VRAM memory size - 2 GB
Weight - 240 g
Weight - 0.495000000
Weight & dimensions - Depth - 146 mm
Weight & dimensions - Height - 111 mm
Weight & dimensions - Weight - 240 g
Weight & dimensions - Width - 19 mm
Width - 170.000000000
  -
58,43 €
MSI GeForce GT 710, 2GB, DDR3
Visos kategorijos