Asus Geforce GT 710, 1 GB, GDDR5

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 152916 Prekės kodas: GT710-SL-1GD5
Užsakomas 12 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
47,79 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Variklio greitis (GPU speed): 954 MHz
 • Pritaikymas: Home Cinema
 • Bitai: 32 bit
 • Operatyvinė atmintis: 1 GB
 • Atminties technologija: GDDR5
 • Atminties dažnis (effective): 5012 MHz
 • Gesinimas: Passive
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce GT 710

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 600+
Variklio greitis (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 192
Energijos suvartojimas (TDP) : 19 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 300 W
Pritaikymas Home Cinema

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 32 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 1 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR5
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 5012 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Gesinimas Passive
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 1
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 0

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus Geforce GT 710, 1 GB, GDDR5
Accessories included - - Plate
- Instructions
API Supported - DirectX 12
ARTIKEL1 - GF GT710-SL-1GD5
ARTIKEL2 - 1GB GDDR5 954MHZ DVI HDMI DP IN
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0AL0-M0NA00
Breite - 0.17
Bus Type - PCI Express 2.0
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Code - 90YV0AL0-M0NA00
Cooling - Passive
Core Clock - 954 MHz
Core frequency - 954 MHz
CUDA Core - 192
CUDA Cores - 192
Description - ASUS GT710-SL-1GD5 GeForce GT 710
description - Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers. All ASUS graphics cards are now produced using Auto-Extreme technology, an automated production process that incorporates premium materials to set a standard of quality. Auto-Extreme technology ensures consistent graphics card quality as well as improved performance and longevity. This manufacturing process is also environmentally friendly, eliminating harsh chemicals and reducing power consumption.
Description - GT 710
- Silent passive cooling offers you work with real 0dB, which is a great solution for home theater systems or multimedia centers.
- Unique AUTO-EXTREME technology in the industry, 100% full automation for maximum reliability.
- The Super Alloy Power II technology uses the highest quality aluminum components that enhance the overall reliability of the graphics card.
- GPU Tweak II makes overclocking easier and more visually than ever before with the latest user interface.
Design - Cooling type - Passive
Design > Cooling type - Passive
Device Type - Graphics card
dimension depth - 58 mm
dimension height - 235 mm
dimension weight - 400 g
dimension width - 170 mm
Dimensions - 16.7 x 6.9 x 1.7 cm
Dimensions (WxDxH) - 1.7 cm x 16.7 cm x 6.9 cm
EAN - 4712900725742
ean - 889349725740
EANCode - 4712900725742
Effective Memory Clock - 5012 MHz
Fanless - Yes
feature - Auto-Extreme technology
feature - Silent cooling
Gewicht - 0.4
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce GT 710
Gross weight - 0.43 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4712900725742
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 54.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 90YV0AL0-M0NA00
Interfaces - DVI-D

VGA

HDMI
Laenge - 0.24
Length - 257.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/GT710-SL-1GD5/
LongDesc - A true 0dB efficient cooling
ASUS GT 710 is the fantastic graphics card engineered with a highly-efficient 0dB thermal design, it dissipates heat in complete silence and makes ASUS GT 710 the perfect choice for your PC build. While industry only Auto-Extreme Technology, 100% full automation for premium quality and best reliability. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking for truly elite gaming experience.
0dB Silent Cooling
Perfect for building a hushed HTPC
Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers.
AUTO-EXTREME Technology with Super Alloy Power II
Premium quality and best reliability
ASUS graphics cards are produced using AUTO-EXTREME technology, an industry-first 100% automated production process, and feature premium Super Alloy Power II components that enhance efficiency, reduce power loss, decrease component buzzing under load, and lower thermal temperatures for unsurpassed quality and reliability.
Convenient for Multitask Processing
GT710 is a compact graphics card with three outputs (HDMI, DVI and D-Sub) that can support up to three displays at the same time for convenient multitasking
GPU Tweak II
Tweak Till Your Heart's Content
Redesigned with an intuitive, all-new UI, GPU Tweak II makes overclocking easier and more visual than ever, while still retaining advanced options for seasoned overclockers. With one click, the new Gaming Booster function maximizes system performance by removing redundant processes and allocating all available resources automatically.
Gaming Booster
One-click Performance Up
Visual effects: Boost your performance by turning off windows visual effects.
System Services: Automatically or manually turn off windows services or process.
Memory Defragmentation: Re-arrange & free your system memory without closing any processes.
LongDesc - ASUS GT710-SL-1GD5 GeForce GT 710
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, PCI Express 2.0, OpenGL®4.5, GDDR5 1GB, 954 MHz, 64-bit
LongSummaryDescription - ASUS GeForce GT 710. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 1 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 5012 MHz. Maximum resolution: 2560 x 1600 pixels. OpenGL version: 4.5. Interface type: PCI Express 2.0. Cooling type: Passive
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0AL0-M0NA00
Manufacturer Warranty - 3-year warranty
ManufacturerPartNumber - 90YV0AL0-M0NA00
Max Resolution - 2560 x 1600
Memory - 1 GB GDDR5
Memory - Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 5012 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 32 bit
Memory > Memory clock speed - 5012 MHz
Memory bus - 32-bit
Memory frequency - 5012 MHz
Memory Interface - 32-bit
Memory type - DDR5
Model - GT 710
Name - Asus NVIDIA, 1 GB, GeForce GT 710, GDDR5, PCI Express 2.0, Cooling type Passive, Processor frequency 954 MHz, VGA (D-Sub) ports quantity 1, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 5012 MHz
name - Graphics card GeForce GT 710 1GB GDDR5 32BIT DVI/HDMI/D-Sub
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 165.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 50.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 230.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 170.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 110.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.13 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II & Driver
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0AL0-M0NA00
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - Full HD - Y
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0
Ports & interfaces > VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 192
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor - Processor frequency - 954 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GT 710
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 954 MHz
producer - Asus
Product Description - ASUS GT710-SL-1GD5 - graphics card - GF GT 710 - 1 GB
ProductName - 90YV0AL0-M0NA00
productName - ASUS GT710-SL-1GD5 GeForce GT 710
ShortSummaryDescription - ASUS GeForce GT 710, GeForce GT 710, 1 GB, GDDR5, 64 bit, 2560 x 1600 pixels, PCI Express 2.0
Stck_Kart - 20
Stck_Pal - 20
Storno - Y
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.30 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Title - ASUS 90YV0AL0-M0NA00 graphics card GeForce GT 710 1 GB GDDR5
URL - https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/GT710-SL-1GD5/
vendpn - GT710-SL-1GD5
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x VGA (15 pin D-Sub)
VRAM memory size - 1 GB
Warranty - 36
WarrantyInfo -
Weight - 0.400000000
Weight & dimensions - Depth - 167 mm
Weight & dimensions - Height - 17 mm
Weight & dimensions - Width - 69 mm
Width - 166.000000000
  -
47,79 €
Asus Geforce GT 710, 1 GB, GDDR5
Visos kategorijos