Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, GDDR5, Low Profile

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 153780 Prekės kodas: GV-N710D5-2GL 1.0
Sandėlyje 26 vnt.
Garantija: 3 metai
50,32 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce GT 710
 • Variklio greitis (GPU speed): 954 MHz
 • Pritaikymas: Home Cinema
 • Bitai: 64 bit
 • Operatyvinė atmintis: 2 GB
 • Atminties technologija: GDDR5
 • Atminties dažnis (effective): 5010 MHz
 • Gesinimas: Standard Cooler
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce GT 710

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 600+
Variklio greitis (GPU speed) 954 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 192
Energijos suvartojimas (TDP) : 95 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 300 W
Pritaikymas Home Cinema

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 64 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 2 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR5
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 5010 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Taip
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 1
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 0

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, GDDR5, Low Profile
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kartenhöhe - Low Profile
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - GIGABYTE Technology, Inc
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - GV-N710D5-2GL
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Gigabyte
Allgemeine Informationen - Modell - GV-N710D5-2GL
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Ultra Durable 2 GeForce GT 710 Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - Ultra Durable 2
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
ARTIKEL1 - GF GV-N710D5-2GL PCI-E 2.0
ARTIKEL2 - 2GB GDDR5 954MHZ DVI HDMI LP .IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 3
Basic - Arbeitsspeicher - 2 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - GT 700
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - GT 710
Basic - DVI - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Kartenhöhe - Low Profile
Basic - Marke - Gigabyte
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR5
Brand - Gigabyte
BrandPartCode - GV-N710D5-2GL
Breite - 0.16
Category - Graphics Cards
Chipset - GeForce GT 710
Chipset - NVIDIA GeForce GT 710
Chipset manufacturer - nVidia
Code - GV-N710D5-2GL 1.0
Cooling - Active
Cooling system - Single Slot Fansink
Core frequency - 954 MHz
Description -
Description - Powered by NVIDIA GeForce GT 710 GPU Integrated with 2GB GDDR5 64bit memory interface Core clock: 954MHz Features Dual-link DVI-I / HDMI Support PCI Express 2.0 x8 bus interface Recommended system power supply requirement: 300W
Description - Seit der Gründung im Jahre 1986 hat GIGABYTE seine unangefochtene Marktposition hinsichtlich kontinuierlicher technologischer Neuerungen gefestigt. Da GIGABYTE seinen Schwerpunkt auf Schlüsseltechnologien gelegt und strenge Qualitätsstandards erzielt hat, gilt das Unternehmen weltweit als verlässlicher Innovationsführer für Mainboards. Damit wir mit dem raschen Wandel der digitalen Welt Schritt halten können, bieten wir ein umfassendes Produktsortiment an - von Mainboards, Grafikkarten, PC-Komponenten und PC-Peripheriegeräten über Notebooks, Slate-PCs und Desktop-PCs bis hin zu Netzwerkprodukten, Servern und Mobiltelefonen.
Design - Cooling type - Active
Design - Form factor - LP
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Number of slots - 1
Design - Product colour - Black
Design > Cooling type - Active
dimension depth - 30 mm
dimension height - 225 mm
dimension weight - 285 g
dimension width - 160 mm
Dimensions -
DVI Input/Output connectors - 1
ean - 4719331301606
EAN - 4719331301606
EANCode - 4719331301606
Full Description Line - NVIDIA GeForce GT 710|Graphics memory size 2 GB|64 bit|PCIE 2.0 8x|GDDR5|Memory clock 5010 MHz|GPU clock 954 MHz|4096x2160|Cooling Single Slot Fansink|1xDVI|1xHDMI
Gewicht - 0.25
GPU clock - 954 MHz
Graphics card connector - PCI-E ver. 2.0
Graphics connector - PCIE 2.0 8x
Graphics memory size - 2 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 0.26 kg
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4719331301606
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
HERSTELLER - GIGA-BYTE
Hoehe - 0.04
HSTNUMMER - GV-N710D5-2GL
Laenge - 0.23
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N710D5-2GL#ov
LongDesc - - Powered by NVIDIA GeForce GT 710 GPU
- Integrated with 2GB GDDR5 64bit memory interface
- Core clock: 954MHz
- Features Dual-link DVI-I / HDMI
- Support PCI Express 2.0 x8 bus interface
- Recommended system power supply requirement: 300W
Low Profile Design
Low profile design allows space-saving installation and easier for building your compact PC system.
Ultra Durable 2
- Ultra Cooling - Low RDS(on) MOSFET Design
- Low Power Loss - Ferrite Core Choke Design
- Longer Life - All-Solid Capacitor Design
Gold Plated HDMI
Gold plated, durable large contact area connectors have been used for optimum signal transfer between connections
OC GURU II
Brand-new intuitive user interface helps you easily modify important settings and directly update driver and BIOS. Clock speeds, voltage, fan performance, and OSD setting can be monitored and tuned in real-time according to your own preference.
LongProductName - NVIDIA GeForce GT 710, 2GB GDDR5, 4096 x 2160, PCI Express 2.0 x 8, Dual-link DVI-I, HDMI, LP, 300W, DirectX 12, OpenGL 4.5
LongSummaryDescription - Gigabyte GV-N710D5-2GL. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce GT 710, Processor frequency: 954 MHz. Discrete graphics adapter memory: 2 GB, Graphics adapter memory type: GDDR5, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 5010 MHz. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. DirectX version: 12.0, OpenGL version: 4.5, Dual Link DVI. Interface type: PCI Express x8 2.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Max resolution - 4096x2160
Memory - Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 5010 MHz
Memory > Discrete graphics adapter memory - 2 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 64 bit
Memory > Memory clock speed - 5010 MHz
Memory bus - 64 bit
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 5010 MHz
Memory frequency - 5010 MHz
Memory type - DDR5
Model - GT710
Name - Gigabyte Low Profile NVIDIA, 2 GB, GeForce GT 710, GDDR5, PCI Express 2.0, Cooling type Active, Processor frequency 954 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 5010 MHz
Name - Gigabyte Ultra Durable 2 GV-N710D5-2GL GeForce GT 710 Grafikkarte - 2 GB GDDR5 - Low Profile - 954 MHz Kern - 64 Bit Bus-Breite - HDMI - DVI
name - Karta graficzna GeForce GT710 2GB DDR5 64BIT DVI/HDMI/Low Profile
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 230.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 30.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 150.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 180.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.06 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Performance - DirectX version - 12.0
Performance - Dual Link DVI - Y
Performance - Full HD - Y
Performance - OpenGL version - 4.5
Performance - PhysX - Y
Ports & interfaces - DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express x8 2.0
Ports & interfaces > DVI-I ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 2.0
Power - Minimum system power supply - 300 W
Processor - Graphics processor - GeForce GT 710
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum digital resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Maximum displays per videocard - 3
Processor - Maximum resolution - 4096 x 2160 pixels
Processor - Processor frequency - 954 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce GT 710
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 954 MHz
producer - Gigabyte
Producer product name - Low Profile
ProductName - GV-N710D5-2GL
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - GT 700
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - GT 710
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 954 MHz
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DVI-D-Anschlüsse - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Dual Link DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl DVI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 22.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 3 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 0.24 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 15.5 cm
ShortSummaryDescription - Gigabyte GV-N710D5-2GL, GeForce GT 710, 2 GB, GDDR5, 64 bit, 4096 x 2160 pixels, PCI Express x8 2.0
Speicher - Arbeitsspeicher - 2 GB
Speicher - Busbreite - 64 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR5
Stck_Kart - 0
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.20 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Technische Informationen - - OpenGL 4.5
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 3
Technische Informationen - API unterstützt - DirectX 12
Title - Gigabyte GV-N710D5-2GL graphics card GeForce GT 710 2 GB GDDR5
Unit Brutto Volume - 0.001046 cubm
Unit Gross Weight - 0.24 kg
Unit Net Weight - 0.22 kg
URL - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N710D5-2GL#ov
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N710D5-2GL#ov
vendpn - GV-N710D5-2GL
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x DVI-I
Video ports - 1 x HDMI
VRAM memory size - 2 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 months
50,32 €
Gigabyte GeForce GT 710, 2GB, GDDR5, Low Profile
Visos kategorijos