Asus GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, ROG Strix OC

+
Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
ID: 177637 Prekės kodas: ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Sandėlyje 11 vnt.
Garantija: 3 metai
483,04 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2060
 • Variklio greitis (GPU speed): 1365 MHz
 • Pritaikymas: Power Gaming
 • Bitai: 192 bit
 • Operatyvinė atmintis: 6 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Asus GeForce RTX 2060 su 6 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.

emblema nurodo, kad ši GeForce grafinė kortelė yra pakankamai galinga, siekiant užtikrinti suderinamumą su naujausiais VR, arba virtualios realybės (Virtual Reality) įtaisais, kaip, pavyzdžiui, Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir kt.

Subalansuotos kainos ir pajėgumo santykio dėka ši grafinė kortelė yra tarp top 10 geriausiai perkamų vaizdo kortelių ir suteikia galimybę žaisti naujausius žaidimus (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) aukštos atvaizdo kokybės nustatymuose FullHD skiriamąja geba. Žaidimų mėgavimuisi 4K skiriamosios gebos monitoriuje arba monitoriuose rekomenduojame HardCore Gaming serijos vaizdo korteles.

Šios kortelės galia užtikrina padidintą pajėgumą grafiniuose ir vaizdo montavimo darbuose PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere ir kt. programose, kurios sugeba panaudoti naujausių GPU pateiktas atvaizdo apdirbimo pagreitinimo funkcijas, kaip CUDA ir OpenCL.

Siekiant panaudoti šios grafinės kortelės pranašumą, teks kompiuteryje įrengti tinkamą maitinimo bloką, pradedant nuo 500 W.

Ši grafinė kortelė turi 2 X HDMI prijungimo vietas. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

2 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2060

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 12500+
Variklio greitis (GPU speed) 1365 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 1920
Energijos suvartojimas (TDP) : 160 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 500 W
Pritaikymas Power Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 6 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 2

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, ROG Strix OC
Accessories included -
Additional information - RGB lighting
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Boost Clock - 1860 MHz
Bundle include - Quick guide
Bundle include - ROG velcro hook & loop
Bundle include - software and drivers on CD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2060
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2060
code - 90YV0CI0-M0NA00
Code - 90YV0CI0-M0NA00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1830 MHz
Core Clock - 1395 MHz
Core frequency - 1365 MHz
CUDA Core - 1920
CUDA Cores - 1920
Depth - 5 cm
Description - ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMIN
Description - Karta GeForce RTX 2060 oparta jest na architekturze NVIDIA Turing, zapewniając każdemu graczowi niewiarygodną wydajność, a także obsługę SI oraz ray tracingu w czasie rzeczywistym w najnowszych grach. Bądź gotowy na każdą grę z kartami RTX.
description - The ROG Strix GeForce RTX 2060 teams up NVIDIA's A-list GPU with an elite cast of specialists, setting the stage for epic gaming action. Gargantuan power delivery provides the muscle to push overclocking boundaries, while cooling that's honed to perfection keeps the spotlight squarely on Turing's performance. And with an arsenal of utilities that allow you to customize and tweak this extreme hardware, you call the shots.The patented Wing-blade fan design is cool and quiet with 105% greater static pressure over the heatsink compared to traditional axial fans. IP5X dust resistance seals the fan's internals from particle ingress to keeps things running smoothly.0dB technology allows fans to stop spinning when the GPU core temperature remains below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in complete silence . If temps rise, the fans automatically start up again.MaxContact is an industry-first technology that utilizes precision machining to create a heat spreader surface that makes up to 2X more contact with the GPU chip, resulting in improved thermal transfer.All ROG Strix graphics cards are produced using Auto-Extreme Technology, an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.The engineers have boosted the ROG Strix GeForce RTX 2060's structural integrity by 3X with a metal brace that prevents excessive torsion and lateral bending of the PCB.The ROG Strix GeForce RTX 2060 features Aura RGB lighting on both the shroud and backplate. Get Aura Sync software to connect your compatible products for a completely customized gaming setup. You can sync to music, change color based on temperature, or select from a large number of patterns and static options, so make sure to look out for the Aura Sync logo when you're picking parts for your build.
Device Type - Graphics card
dimension depth - 95 mm
dimension height - 415 mm
dimension weight - 1950 g
dimension width - 238 mm
Dimensions - 300 x 132 x 50 mm
Dimensions (WxDxH) - 5 cm x 30 cm x 13.2 cm
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), Display Port, Display Port (2x)
DisplayPort connector - 2 Pcs
ean - 192876216613
ean - 4718017216616
EAN - 4718017216616
EANCode - 4718017216616
Effective Memory Clock - 14000 MHz
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Outshine the competition
feature - Patented Wing-blade fans
feature - Precision automated manufacturing
feature - Precision-machined heat spreader
feature - Quiet intelligence
feature - Reinforced frame
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Basis) max. - 1365 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1860 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 132 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 50 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 300 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2060
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2060
Gross weight - 1.61 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 2 Pcs
Height - 13.2 cm
Height - 94.000000000
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Installed video memory - 6144 MB
Interfaces - 2 x DisplayPort

2 x HDMI
LED Kompatibilität - ASUS Aura Sync
Length - 490.000000000
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING/
LongDesc - ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0CI0-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0CI0-M0NA00
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 6 GB GDDR6
Memory > Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 192 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 192-bit
Memory frequency - 14000 MHz
Memory Interface - 192-bit
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 500 Watt
Model - GeForce RTX 2060
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2060 ROG Strix O6G, 6144 MB GDDR6
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING NVIDIA, 6 GB, GeForce RTX 2060, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1395 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
name - GeForce RTX 2060 OC STRIX 6GB GDDR6 192BIT 2HDMI/2DP
NVIDIA SLI support - No
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 300 mm
Package features > Gross height (mm) - 50 mm
Package features > Gross width (mm) - 132 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 315.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 75.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.36 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00198 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0CI0-M0NA00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2060
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1395 MHz
producer - Asus
Producer product name - ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Product Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING - OC Edition - graphics card - GF RTX 2060 - 6 GB
productName - ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Shader Einheiten - 1920
Slot Height - 3 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 192 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA G-Sync HDR
Supported functions - NVIDIA ShadowPlay
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 1.25 kg
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
vendpn - ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Version - Box
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 6 GB
VRAM size & type - 6144 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.920000000
Width - 237.000000000
Width - 30 cm
  -
483,04 €
Asus GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, ROG Strix OC
 • NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos