Asus GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, ROG Strix OC

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 177637 Prekės kodas: ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Sandėlyje 38 vnt.
Garantija: 3 metai
466,13 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2060
 • Variklio greitis (GPU speed): 1365 MHz
 • Pritaikymas: Power Gaming
 • Bitai: 192 bit
 • Operatyvinė atmintis: 6 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Asus GeForce RTX 2060 su 6 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.

emblema nurodo, kad ši GeForce grafinė kortelė yra pakankamai galinga, siekiant užtikrinti suderinamumą su naujausiais VR, arba virtualios realybės (Virtual Reality) įtaisais, kaip, pavyzdžiui, Oculus Rift, HTC Vive (SteamVR) ir kt.

Subalansuotos kainos ir pajėgumo santykio dėka ši grafinė kortelė yra tarp top 10 geriausiai perkamų vaizdo kortelių ir suteikia galimybę žaisti naujausius žaidimus (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) aukštos atvaizdo kokybės nustatymuose FullHD skiriamąja geba. Žaidimų mėgavimuisi 4K skiriamosios gebos monitoriuje arba monitoriuose rekomenduojame HardCore Gaming serijos vaizdo korteles.

Šios kortelės galia užtikrina padidintą pajėgumą grafiniuose ir vaizdo montavimo darbuose PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere ir kt. programose, kurios sugeba panaudoti naujausių GPU pateiktas atvaizdo apdirbimo pagreitinimo funkcijas, kaip CUDA ir OpenCL.

Siekiant panaudoti šios grafinės kortelės pranašumą, teks kompiuteryje įrengti tinkamą maitinimo bloką, pradedant nuo 500 W.

Ši grafinė kortelė turi 2 X HDMI prijungimo vietas. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

2 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2060

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 12500+
Variklio greitis (GPU speed) 1365 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 1920
Energijos suvartojimas (TDP) : 160 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 500 W
Pritaikymas Power Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 6 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 2

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, ROG Strix OC
Warranty - Warranty 36 months
Code - 90YV0CI0-M0NA00
EAN - 4718017216616
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING NVIDIA, 6 GB, GeForce RTX 2060, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1395 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
code - 90YV0CI0-M0NA00
name - ASUS GeForce RTX 2060 ROG STRIX O6G, 6144 MB GDDR6
ean - 4718017216616
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Display connectors - HDMI, HDMI (2x), Display Port, Display Port (2x)
Graphics chip - GeForce RTX 2060
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Boost) max. - 1860 MHz
Shader Einheiten - 1920
VRAM size & type - 6144 MB GDDR6
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 192 Bit
Slot Height - 3 Slots
Grafikkarten Länge (exakt) - 300 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 50 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 132 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
GPU Takt (Basis) max. - 1365 MHz
Warranty - 36 months
Image - https://static.elkogroup.com/ProductImages/e9da2975-a597-4a27-a0b3-965ffb55bc32.Jpeg
Name - ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0CI0-M0NA00
Description - The ROG Strix GeForce RTX 2060 teams up NVIDIA's A-list GPU with an elite cast of specialists, setting the stage for epic gaming action. Gargantuan power delivery provides the muscle to push overclocking boundaries, while cooling that's honed to perfection keeps the spotlight squarely on Turing's performance. And with an arsenal of utilities that allow you to customize and tweak this extreme hardware, you call the shots.
The patented Wing-blade fan design is cool and quiet with 105% greater static pressure over the heatsink compared to traditional axial fans. IP5X dust resistance seals the fan's internals from particle ingress to keeps things running smoothly.
0dB technology allows fans to stop spinning when the GPU core temperature remains below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in complete silence . If temps rise, the fans automatically start up again.
MaxContact is an industry-first technology that utilizes precision machining to create a heat spreader surface that makes up to 2X more contact with the GPU chip, resulting in improved thermal transfer.
All ROG Strix graphics cards are produced using Auto-Extreme Technology, an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
The engineers have boosted the ROG Strix GeForce RTX 2060's structural integrity by 3X with a metal brace that prevents excessive torsion and lateral bending of the PCB.
The ROG Strix GeForce RTX 2060 features Aura RGB lighting on both the shroud and backplate. Get Aura Sync software to connect your compatible products for a completely customized gaming setup. You can sync to music, change color based on temperature, or select from a large number of patterns and static options, so make sure to look out for the Aura Sync logo when you're picking parts for your build.
Feature - Outshine the competition
Feature - Patented Wing-blade fans
Feature - Quiet intelligence
Feature - Precision-machined heat spreader
Feature - Precision automated manufacturing
Feature - Reinforced frame
Feature - Outshine the competition
Product Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING - OC Edition - graphics card - GF RTX 2060 - 6 GB
Device Type - Graphics card
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2060
Memory - 6 GB GDDR6
Core Clock - 1395 MHz
Boost Clock - 1860 MHz
CUDA Cores - 1920
Effective Memory Clock - 14000 MHz
Memory Interface - 192-bit
Max Resolution - 7680 x 4320
Max Monitors Supported - 4
Interfaces - 2 x DisplayPort
2 x HDMI
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Dimensions (WxDxH) - 5 cm x 30 cm x 13.2 cm
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2060
Cooling type - active
Memory bus - 192-bit
Memory type - DDR6
Installed video memory - 6144 MB
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
HDMI connector - 2 Pcs
DisplayPort connector - 2 Pcs
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - No
Support for multiple monitors - Yes
HDCP Support - Yes
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Supported functions - NVIDIA ShadowPlay
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA G-Sync HDR
Minimal recommended power adapter - 500 Watt
Additional information - RGB lighting
Software included - ASUS GPU Tweak II
Bundle include - ROG velcro hook & loop
Bundle include - software and drivers on CD
Bundle include - Quick guide
Width - 30 cm
Height - 13.2 cm
Depth - 5 cm
More info - www.asus.com [LINK]
vendpn - ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
ean - 192876216613
guarantee - 36
name - GeForce RTX 2060 OC STRIX 6GB GDDR6 192BIT 2HDMI/2DP
producer - Asus
guarantee_type - normal
dimension width - 238 mm
dimension height - 415 mm
dimension depth - 95 mm
dimension weight - 1950 g
Description - Karta GeForce RTX 2060 oparta jest na architekturze NVIDIA Turing, zapewniając każdemu graczowi niewiarygodną wydajność, a także obsługę SI oraz ray tracingu w czasie rzeczywistym w najnowszych grach. Bądź gotowy na każdą grę z kartami RTX.
Model - GeForce RTX 2060
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset - GeForce RTX 2060
Memory type - DDR6
Memory bus - 192-bit
VRAM memory size - 6 GB
Core frequency - 1365 MHz
Core Boost frequency - 1830 MHz
Memory frequency - 14000 MHz
CUDA Core - 1920
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
Cooling - Active
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - DirectX 12
Other features -
Accessories included -
Dimensions - 300 x 132 x 50 mm
Version - Box
Other information -
EAN - 4718017216616
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING NVIDIA, 6 GB, GeForce RTX 2060, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1395 MHz, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 14000 MHz
Warranty - 36
Package features > Plastic (No PET) - 75.00 g
Producer product name - ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Processor > Processor frequency - 1395 MHz
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2060
Memory > Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Memory > Memory bus - 192 bit
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Gross weight - 1.61 kg
Package features > Gross depth (mm) - 457 mm
Package features > Gross width (mm) - 122 mm
Package features > Gross height (mm) - 85 mm
Package features > Volume (m3) - 0.00473909 m³
Technical details > Net weight - 1.25 kg
Package features > Tare weight (kg) - 0.36 kg
Warranty - 36 month(s)
Image - http://www.blobs.lt/products/7/0/6/3/4/2/1e9ecda9c6d49099c202e54d4f5dbbe4/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/7/0/6/3/4/2/9e5b77487c5eece216c7307a7983bfa6/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/7/0/6/3/4/2/5247eb5cc36d2665a5d8b0213cbd0214/original.jpg
Image - http://www.blobs.lt/products/7/0/6/3/4/2/fb87cda864ac23925dc0bb72b1e1c6dd/original.jpg
Link - https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING/
Image - http://www.blobs.lt/products/7/0/6/3/4/2/5f52496b8b2ddf7ae5cbd0d9699b8cf7/original.jpg
Description - ROG Strix GeForce RTX™ 2060 OC edition 6GB GDDR6 with the all-new NVIDIA Turing™ GPU architecture
NVIDIA TURING™: ROG GeForce RTX™ graphics cards are powered by the Turing™ GPU architecture and the all-new RTX platform. This gives you up to 6X the performance of previous-generation graphics cards and brings the power of real-time ray tracing and AI to games.
DirectX 12: Power new visual effects and rendering techniques for more lifelike gaming.
NVIDIA Shadowplay™ Record and share high-quality gameplay videos, screenshots, and livestreams with your friends.
Patented Wing-blade Fans deliver high air pressure, reduced noise levels, IP5X certified dust resistance, and 0dB mode for silent gaming.*
MaxContact Technology allows 2X more contact with the GPU chip for improved thermal transfer.
Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability.
Super Alloy Power II includes premium alloy chokes, solid polymer capacitors, and an array of high-current power stages to fuel Turing™’s cores.
ASUS FanConnect II equips 2 hybrid-controlled fan headers for optimal system cooling.
GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING/
Unit Gross Weight - 2.16 kg
Unit Net Weight - 1.6 kg
Shipping box quantity - 5
Included Accessories - 1 x ROG Velcro Hook & Loop;
1 x CD;
1 x Quick Guide
Memory bus - 192 bit
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2060
Cooling system - Dual Slot Fansink
Max resolution - 7680x4320
HDMI Input/Output connectors - 2
Unit Brutto Volume - 0.01077 cubm
DisplayPort Input/Output connectors - 2
Dimensions - 30 x 13.2 x5 cm
Graphics memory size - 6 GB
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 25.5 cm
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 48 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 10.8 kg
Graphics memory type - GDDR6
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2060|Graphics memory size 6 GB|192 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|Included Accessories 1 x ROG Velcro Hook & Loop;1 x CD;1 x Quick Guide
466,13 €
Asus GeForce RTX 2060, 6GB GDDR6, ROG Strix OC
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos