Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 177669 Prekės kodas: GV-N208TAORUS T-11GC
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Variklio greitis (GPU speed): 1650 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 352 bit
 • Operatyvinė atmintis: 11 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: Dual-Slot Fansink
Panašūs produktai
Šis produktas Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, Turbo OC
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
1 338,45 €
1 194,14 €
1 357,82 €
1 228,98 €
1 382,13 €
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti GeForce RTX 2080 Ti
Efektyvumas (PassMark) 16000+ 17000+ 16000+ 16000+ 17000+
Variklio greitis (GPU speed) 1650 MHz 1545 MHz 1695 MHz 1620 MHz 1770 MHz
Stream procesoriai / CUDA branduoliai 4352 4352 4352 4352 4352
Energijos suvartojimas (TDP) 250 W 250 W Nav norādīts Nav norādīts 250 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia 650 W 750 W 750 W 750 W 750 W
Pritaikymas Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.1 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.1
AMD CrossFire parama Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 352 bit 352 bit 352 bit 352 bit 352 bit
Operatyvinė atmintis 11 GB 11 GB 11 GB 11 GB 11 GB
Atminties technologija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atminties dažnis (effective) 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14140 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready Yra Yra Yra Yra Yra
Gesinimas Dual-Slot Fansink Dual-Slot Fansink High-End Cooler Dual-Slot Fansink High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) parama Yra Yra Yra Yra Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama Ne Ne Ne Ne Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pajungimas DV-I 0 0 0 0 0
Pajungimas DVI-D 0 0 0 0 0
Prijungimo vieta HDMI 1 3 3 1 3
Prijungimo vieta DisplayPort 3 3 3 3 3
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti su 11 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 16000+
Variklio greitis (GPU speed) 1650 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 4352
Energijos suvartojimas (TDP) : 250 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 650 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 352 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 11 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas Dual-Slot Fansink
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - AORUS metal sticker
Bundle include - Drivers on CD
Bundle include - Quick guide
Bundle include - Warranty Card
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
code - GV-N208TAORUS T-11GC
Code - GV-N208TAORUS T-11GC
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1650 MHz
Core frequency - 1545 MHz
CUDA Core - 4352
Depth - 36 mm
Description - Powered by GeForce RTX™ 2080 Ti Integrated with 11GB GDDR6 352-bit memory interface Turbo Fan Cooling System Vapor chamber direct touch GPU High Thermal Conductivity Copper Heat Sink Double ball bearing fan
Description - The GeForce RTX 2080 graphics card is based on the all-new NVIDIA Turing architecture, delivering an incredible level of realism in games and immersion in the world around you, as well as amazing performance and energy efficiency. Here is the new dimension of graphics.
dimension depth - 90 mm
dimension height - 490 mm
dimension weight - 1700 g
dimension width - 240 mm
Dimensions - 272 x 112.5 x 36 mm
Dimensions - L=271 W=112.5 H=36 mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 3
ean - 4719331303921
EAN - 4719331303921
ean - 4719331303921
EAN - 4719331303921
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti|Graphics memory size 11 GB|352 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|GPU clock 1650 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1. AORUS metal sticker;2. Quick guide;3. 4-year warranty registration;4. Driver CD
GPU clock - 1650 MHz
GPU clock (base) - 1650 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1650 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 112,5 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 38 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 271 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 11 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 1.48 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - No
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 112.5 mm
Included Accessories - 1. AORUS metal sticker;
2. Quick guide;
3. 4-year warranty registration;
4. Driver CD
Installed video memory - 11264 MB
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N208TAORUS-T-11GC#kf
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory > Discrete graphics adapter memory - 11 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 352 bit
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 352 bit
Memory bus - 352-bit
Memory bus - 352-bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory frequency - 14000 MHz
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 750 Watt
Model - GeForce RTX 2080 Ti
More info - www.gigabyte.com [LINK]
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Ti Turbo 11G, 11264 MB GDDR6
Name - Gigabyte GV-N208TAORUS T-11GC NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1650 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
Name - Gigabyte GV-N208TAORUS T-11GC NVIDIA, 11 GB, GeForce RTX 2080 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1650 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 14000 MHz
name - Karta graficzna GeForce RTX 2080TI AORUS TURBO 11GB GDDR6 352BIT 3DP/HDMI/USB-C
NVIDIA SLI support - Yes
Other features -
Other information -
Package features > Gross depth (mm) - 403 mm
Package features > Gross height (mm) - 90 mm
Package features > Gross width (mm) - 327 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.38 kg
Package features > Volume (m3) - 0.01186029 m³
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity -
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces > USB port - 1 x USB Type-C (support VirtualLink)
Power > Supplementary power connectors - 2 x 8 Pin
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2080 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1650 MHz
producer - Gigabyte
Producer product name - GV-N208TAORUS T-11GC
Shader Einheiten - 4352
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 40.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 9 cm
Shipping box quantity - 1
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 1.709 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 23.5 cm
Slot Height - 2 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA G-Sync HDR
Supported functions - NVLink (SLI-ready)
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 1.1 kg
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.008566 cubm
Unit Gross Weight - 1.71 kg
Unit Net Weight - 1.4 kg
USB plugs - 1 x USB-C
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N208TAORUS-T-11GC#kf
vendpn - GV-N208TAORUS T-11GC
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 11 GB
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Warranty - 48
Warranty - 48 month(s)
Warranty - Warranty 36 months
Width - 271 mm
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS Turbo
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos