PNY Technologies Quadro RTX 6000, 24GB GDDR6

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 215642 Prekės kodas: VCQRTX6000-PB
Sandėlyje 1 vnt.
Garantija: 3 metai
5 166,18 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: Quadro RTX 6000
 • Variklio greitis (GPU speed): 1770 MHz
 • Pritaikymas: 3D Graphics/CAD
 • Bitai: 384 bit
 • Operatyvinė atmintis: 24 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: Dual-Slot Fansink
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę PNY Technologies Quadro RTX 6000 su 24 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.

4 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type Quadro
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full Quadro RTX 6000

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 21000+
Variklio greitis (GPU speed) 1770 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 4608
Energijos suvartojimas (TDP) : 295 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 750 W
Pritaikymas 3D Graphics/CAD

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 384 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 24 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Gesinimas Dual-Slot Fansink
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 0

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 4

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje PNY Technologies Quadro RTX 6000, 24GB GDDR6
Warranty - Warranty 36 months
code - VCQRTX6000-PB
name - PNY Quadro RTX 6000, 24576 MB GDDR6, 4x DP, USB-C
ean - 3536403366926
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Feature - Workstation / Server GPU
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
Display connectors - USB Typ C (VirtualLink), Display Port (4x)
Graphics chip - NVIDIA Quadro, NVIDIA Quadro RTX 6000
GPU type / Series - NVIDIA Quadro
Fertigung - 12 nm
GPU Takt (Boost) max. - 1770 MHz
Shader Einheiten - 4608
VRAM size & type - 24 576 MB GDDR6
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 384 Bit
Slot Height - 2 Slots
Grafikkarten Länge (exakt) - 267 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40,24 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 112 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Breite - 110 - 119,9 mm
Virtual Reality - Caseking Empfehlung
GPU Takt (Basis) max. - 1440 MHz
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - Quadro RTX 6000
Cooling type - active
Memory bus - 384-bit
Memory type - DDR6
Installed video memory - 24576 MB
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Maximal image resolution - 5120 x 2880 pixels
Maximal image resolution - 4096 x 2160 pixels
Maximal image resolution - 3840 x 2160 pixels
Maximal image resolution - 2560 x 1600 pixels
Maximal image resolution - 1920 x 1200 pixels
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
DisplayPort connector - 4 Pcs
Supported standards - Shader Model 5.1
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - Vulkan 1.0
Supported standards - OpenCL
Supported standards - DirectCompute
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
NVIDIA SLI support - Yes
Support for multiple monitors - Yes
HDCP Support - Yes
Low-profile card - No
Low-profile bracket bundle - No
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVLink (SLI-ready)
Supported functions - NVIDIA Quadro Sync II
Supported functions - NVIDIA GPUDirect
Supported functions - NVIDIA nView Display
Supported functions - NVIDIA Mosaic
Supported functions - NVIDIA GigaThread
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported functions - Real-Time Ray Tracing
Supported functions - NVIDIA Dynamic Parallelism
Supported functions - NVIDIA 3D Vision
Supported functions - NVIDIA 3D Stereo
Supported functions - NVIDIA SVS
Supported functions - NVIDIA Sync
Supported functions - NVIDIA Warp
Supported functions - NVIDIA Blend
Width - 10.5 inches
Height - 4.4 inches
More info - www.pny.com [LINK]
5 166,18 €
PNY Technologies Quadro RTX 6000, 24GB GDDR6
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos