Asus GeForce GTX 1660 Ti, 6GB, GDDR6, Dual OC

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 230930 Prekės kodas: DUAL-GTX1660TI-O6G
Sandėlyje 26 vnt.
Garantija: 3 metai
335,28 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce GTX 1660 Ti
 • Variklio greitis (GPU speed): 1500 MHz
 • Pritaikymas: Power Gaming
 • Bitai: 192 bit
 • Operatyvinė atmintis: 6 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 12000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Asus GeForce GTX 1660 Ti su 6 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.ubalansuotos kainos ir pajėgumo santykio dėka ši grafinė kortelė yra tarp top 10 geriausiai perkamų vaizdo kortelių ir suteikia galimybę žaisti naujausius žaidimus (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) aukštos atvaizdo kokybės nustatymuose FullHD skiriamąja geba. Žaidimų mėgavimuisi 4K skiriamosios gebos monitoriuje arba monitoriuose rekomenduojame HardCore Gaming serijos vaizdo korteles.

Šios kortelės galia užtikrina padidintą pajėgumą grafiniuose ir vaizdo montavimo darbuose PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere ir kt. programose, kurios sugeba panaudoti naujausių GPU pateiktas atvaizdo apdirbimo pagreitinimo funkcijas, kaip CUDA ir OpenCL.

Siekiant panaudoti šios grafinės kortelės pranašumą, teks kompiuteryje įrengti tinkamą maitinimo bloką, pradedant nuo 450 W.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

DisplayPort
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce GTX 1660 Ti

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : Nav norādīts
Variklio greitis (GPU speed) 1500 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 1536
Energijos suvartojimas (TDP) : 120 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 450 W
Pritaikymas Power Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 6 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 12000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 1
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 1

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - CD
Bundle include - Quick guide
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce GTX 1660 Ti
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1660 TI
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce GTX 1660 Ti
Code - 90YV0CT2-M0NA00
code - 90YV0CT2-M0NA00
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1830 MHz
Core frequency - 1530 MHz
CUDA Core - 1536
Depth - 4.4 cm
Description - ASUS Dual GeForce® GTX 1660 Ti OC edition 6GB GDDR6 rocks high refresh rates for an FPS advantage without breaking a sweat. The GeForce® GTX 1660 Ti is built with the breakthrough graphics performance of the award-winning NVIDIA Turing™ architecture. With performance that rivals the GeForce GTX 1070, it’s a blazing-fast supercharger for today’s most popular games. Broadcast your gameplay: Get amazing performance and image quality while livestreaming to Twitch or YouTube. The GTX 1660 Ti’s dedicated hardware encoder delivers 15% improved efficiency over prior generation graphics cards and is optimized for Open Broadcaster Software (OBS). GeForce Experience: Capture and share videos, screenshots, and livestreams with friends. Keep your drivers up to date and optimize your game settings. GeForce Experience lets you do it all, making it the essential companion to your GeForce graphics card. IP5X dust resistance offers protection from particle ingress for better durability. Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability. 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.
Description - ASUS DUAL-GTX1660TI-O6G
Description - ASUS DUAL-GTX1660TI-O6G
Description - Graphics card GeForce GTX 1660 TI DUAL 6GB OC
dimension depth - 60 mm
dimension height - 310 mm
dimension weight - 890 g
dimension width - 225 mm
Dimensions - 21.5 x 12.1 x 4.4 cm
Dimensions - 21.5 x 12.1 x4.4 cm
DisplayPort connector - 1 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 1
DVI Input/Output connectors - 1
DVI interface - 1 Pcs
ean - 192876258149
EAN - 4718017258142
ean - 4718017258142
EAN - 4718017258142
EANCode - 4718017258142
EANCode - 4718017258142
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1660 TI|Graphics memory size 6 GB|192 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 12002 MHz|GPU clock 1500 MHz|GPU boost clock 1800 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xDVI|2xHDMI|1xDisplayPort|Included Accessories 1 x CD,1 x Quick Guide
GPU boost clock - 1800 MHz
GPU clock - 1500 MHz
GPU clock (base) - 1500 MHz
GPU clock (base) - 1530 MHz
GPU clock (boost) - 1800 MHz
GPU clock (boost) - 1830 MHz
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 6 GB
Graphics memory type - GDDR6
Gross weight - 0.82 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 2 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 2
Height - 12.1 cm
Height - 59.000000000
Height - 59.000000000
Included Accessories - 1 x CD,
1 x Quick Guide
Installed video memory - 6144 MB
Length - 313.000000000
Length - 313.000000000
LongDesc - ASUS DUAL GTX1660TI O6G GTX1660TI DVI HDMIx2 DP 6G D6
LongDesc - ASUS DUAL GTX1660TI O6G GTX1660TI DVI HDMIx2 DP 6G D6
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer - ASUS
ManufacturerPartNumber - 90YV0CT2-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0CT2-M0NA00
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory > Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory bus - 192 bit
Memory > Memory clock speed - 12002 MHz
Memory bus - 192 bit
Memory bus - 192-bit
Memory bus - 192-bit
Memory clock - 12002 MHz
Memory clock (effective) - 12002 MHz
Memory frequency - 12002 MHz
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 450 Watt
Model - GeForce GTX 1660 TI
More info - www.asus.com [LINK]
Name - Asus DUAL-GTX1660TI-O6G NVIDIA, 6 GB, GeForce GTX 1660 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1830 MHz, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 12002 MHz
Name - Asus DUAL-GTX1660TI-O6G NVIDIA, 6 GB, GeForce GTX 1660 Ti, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1830 MHz, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 12002 MHz
name - ASUS GeForce GTX 1660 Ti Dual O6G, 6144 MB GDDR6
name - Graphics card GeForce GTX 1660 TI DUAL 6GB OC
NVIDIA SLI support - No
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 305.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 60.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 220.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 322.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 96.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.33 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
PartNumber - 90YV0CT2-M0NA00
PartNumber - 90YV0CT2-M0NA00
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 1
Ports & interfaces > DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power > Supplementary power connectors - 1 x 8-pin
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1660 Ti
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1830 MHz
producer - Asus
Producer product name - DUAL-GTX1660TI-O6G
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 58 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 25 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9.75 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 32 cm
Software included - ASUS GPU Tweak II
Software included - Drivers
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync HDR
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.49 kg
Technical details > Other features - The GeForce® GTX 1660 Ti is built with the breakthrough graphics performance of the award-winning NVIDIA Turing™ architecture. With performance that rivals the GeForce GTX 1070, it’s a blazing-fast supercharger for today’s most popular games. ##Broadcast your gameplay: Get amazing performance and image quality while livestreaming to Twitch or YouTube. The GTX 1660 Ti’s dedicated hardware encoder delivers 15% improved efficiency over prior generation graphics cards and is optimized for Open Broadcaster Software (OBS). ##GeForce Experience: Capture and share videos, screenshots, and livestreams with friends. Keep your drivers up to date and optimize your game settings. GeForce Experience lets you do it all, making it the essential companion to your GeForce graphics card. ##IP5X dust resistance offers protection from particle ingress for better durability. ##Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability. 144-Hour Validation Program puts cards through a series of stringent tests to ensure compatibility with the latest games. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking and thermal controls.
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.00464 cubm
Unit Gross Weight - 0.975 kg
Unit Net Weight - 0.9 kg
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/DUAL-GTX1660TI-O6G/
vendpn - DUAL-GTX1660TI-O6G
Version - Box
Video ports - 1 x DisplayPort
Video ports - 1 x DVI-D
Video ports - 2 x HDMI
VRAM memory size - 6 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 0.880000000
Weight - 0.880000000
Width - 21.5 cm
Width - 219.000000000
Width - 219.000000000
335,28 €
Asus GeForce GTX 1660 Ti, 6GB, GDDR6, Dual OC
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos