Gigabyte GeForce GTX 1660, 6GB GDDR5, Gaming OC

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 273414 Prekės kodas: GV-N1660GAMINGOC-6GD
Sandėlyje 25 vnt.
Garantija: 3 metai
264,29 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce GTX 1660
 • Variklio greitis (GPU speed): 1860 MHz
 • Pritaikymas: Power Gaming
 • Bitai: 192 bit
 • Operatyvinė atmintis: 6 GB
 • Atminties technologija: GDDR5
 • Atminties dažnis (effective): 8002 MHz
 • Gesinimas: Standard Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Gigabyte GeForce GTX 1660 su 6 GB GDDR5 operatyvine atmintimi.ubalansuotos kainos ir pajėgumo santykio dėka ši grafinė kortelė yra tarp top 10 geriausiai perkamų vaizdo kortelių ir suteikia galimybę žaisti naujausius žaidimus (FarCry 4, GTA V, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt, Project Cars) aukštos atvaizdo kokybės nustatymuose FullHD skiriamąja geba. Žaidimų mėgavimuisi 4K skiriamosios gebos monitoriuje arba monitoriuose rekomenduojame HardCore Gaming serijos vaizdo korteles.

Šios kortelės galia užtikrina padidintą pajėgumą grafiniuose ir vaizdo montavimo darbuose PhotoShop, Sony Vegas, Adobe Premiere ir kt. programose, kurios sugeba panaudoti naujausių GPU pateiktas atvaizdo apdirbimo pagreitinimo funkcijas, kaip CUDA ir OpenCL.

Siekiant panaudoti šios grafinės kortelės pranašumą, teks kompiuteryje įrengti tinkamą maitinimo bloką, pradedant nuo 450 W.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce GTX 1660

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 9500+
Variklio greitis (GPU speed) 1860 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 1408
Energijos suvartojimas (TDP) : Nav norādīts
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 450 W
Pritaikymas Power Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 192 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 6 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR5
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 8002 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Gesinimas Standard Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Gigabyte GeForce GTX 1660, 6GB GDDR5, Gaming OC
Accessories included -
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce GTX 1660
Chipset - NVIDIA GeForce GTX 1660
Chipset manufacturer - nVidia
code - GV-N1660GAMING OC-6GD
Code - GV-N1660GAMING OC-6GD
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Core Boost frequency - 1860 MHz
Core frequency - 1785 MHz
CUDA Core - 1408
Description - Powered by GeForce® GTX 1660 Integrated with 6GB GDDR5 192-bit memory interface WINDFORCE 3X Cooling System with alternate spinning fans RGB Fusion 2.0 – synchronize with other AORUS devices Protection back plate
Description - The GeForce GTX 1660 card is based on the award-winning NVIDIA Turing architecture, providing breakthrough graphics performance. Offering computing power comparable to the performance of the GeForce GTX 1070, it provides true supercharging in all modern games.
dimension depth - 95 mm
dimension height - 410 mm
dimension weight - 1350 g
dimension width - 240 mm
Dimensions - 40 x 280 x 116 mm
Dimensions - L=280 W=116 H=40 mm
DisplayPort Input/Output connectors - 3
EAN - 4719331304492
ean - 4719331304492
EAN - 4719331304492
ean - 889523016732
Full Description Line - NVIDIA GeForce GTX 1660|Graphics memory size 6 GB|192 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR5|Memory clock 8002 MHz|GPU clock 1860 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|Included Accessories 1. Quick guide2. Driver CD
GPU clock - 1860 MHz
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics memory size - 6 GB
Graphics memory type - GDDR5
Gross weight - 1.32 kg
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 1
Included Accessories - 1. Quick guide
2. Driver CD
Link - https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1660GAMING-OC-6GD#kf
Max resolution - 7680x4320
Memory > Discrete graphics adapter memory - 6 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR5
Memory > Memory bus - 192 bit
Memory > Memory clock speed - 8002 MHz
Memory bus - 192 bit
Memory bus - 192-bit
Memory clock - 8002 MHz
Memory frequency - 8002 MHz
Memory type - DDR5
Model - GeForce GTX 1660
name - Gigabyte GeForce GTX 1660 Gaming OC 6G, 6144 MB GDDR5
Name - Gigabyte GV-N1660GAMING OC-6GD NVIDIA, 6 GB, GeForce GTX 1660, GDDR5, PCI Express 3.0, Processor frequency 1860 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 8002 MHz
Name - Gigabyte GV-N1660GAMING OC-6GD NVIDIA, 6 GB, GeForce GTX 1660, GDDR5, PCI Express 3.0, Processor frequency 1860 MHz, HDMI ports quantity 1, Memory clock speed 8002 MHz
name - Graphics Card GeForce GTX 1660 GAMING OC HDMI/3DP
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 280.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 40.00 mm
Package features > Gross width (mm) - 116.00 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Plastic (No PET) - 45.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.52 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power > Supplementary power connectors - 1 x 8 Pin
Processor > Graphics processor - GeForce GTX 1660
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1860 MHz
producer - Gigabyte
Producer product name - GV-N1660GAMING OC-6GD
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 47.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 43 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 14.65 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 48.5 cm
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Technical details > Net weight - 0.8 kg
Unit Brutto Volume - 0.009906 cubm
Unit Gross Weight - 1.47 kg
Unit Net Weight - 0.9 kg
Vendor Homepage - www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1660GAMING-OC-6GD#kf
vendpn - GV-N1660GAMING OC-6GD
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
VRAM memory size - 6 GB
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
264,29 €
Gigabyte GeForce GTX 1660, 6GB GDDR5, Gaming OC
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos