Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME WATERFORCE

+
Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
ID: 276392 Prekės kodas: GV-N208TAORUSX W-11GC
Užsakomas 6 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
1 477,26 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 Ti
 • Variklio greitis (GPU speed): 1770 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 352 bit
 • Operatyvinė atmintis: 11 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: Liquid Cooling Solution
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti su 11 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi 3 X HDMI prijungimo vietas. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2080 Ti

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 16000+
Variklio greitis (GPU speed) 1770 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 4352
Energijos suvartojimas (TDP) : 250 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 650 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 352 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 11 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas Liquid Cooling Solution
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 3

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
Additional information - Fan: 2x 120 mm
Additional information - Radiator: 240 mm
Additional information - RGB lighting
Additional information - Tube length: 395mm
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
Bundle include - AORUS metal sticker
Bundle include - Drivers on CD
Bundle include - I/O guide
Bundle include - Installation manual
Bundle include - Quick guide
Bundle include - Screws & Pads
Bundle include - Warranty Card
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080 Ti
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Ti
code - GV-N208TAORUS X W-11GC
Cooling - Active
Cooling type - Water cooling
Core Boost frequency - 1770 MHz
Core frequency - 1545 MHz
CUDA Core - 4352
Depth - 40.41 mm
Description - Karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti XTREME WATERFORCE 11G 3HDMI/3DP/USB-c
dimension depth - 170 mm
dimension height - 330 mm
dimension weight - 2940 g
dimension width - 390 mm
Dimensions - 290 x 131.05 x 40.41 mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 3 Pcs
ean - 4719331303891
ean - 4719331303891
Feature - Nvidia G-Sync, Nvidia G-Sync HDR
Fertigung - 12 nm
GPU clock (base) - 1770 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1350 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1770 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 131 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 40,24 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 290 mm
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Ti
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - No
HDMI connector - 3 Pcs
Height - 131.05 mm
Installed video memory - 11264 MB
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory bus - 352-bit
Memory bus - 352-bit
Memory clock (effective) - 14140 MHz
Memory frequency - 14140 MHz
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 750 Watt
Model - GeForce RTX 2080 Ti
More info - www.gigabyte.com [LINK]
name - GeForce RTX 2080 Ti XTREME WATERFORCE 11G 3HDMI/3DP/USB-c
name - Gigabyte Aorus GeForce RTX 2080 Ti Xtreme Waterforce 11G, 11264
NVIDIA SLI support - Yes
Other features -
Other information -
Power supply - 2x 8-Pin PCIe
producer - Gigabyte
Shader Einheiten - 4352
Slot Height - 2.5 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 352 Bit
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA Warp
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - OpenGL 4.5
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
USB plugs - 1 x USB-C
vendpn - GV-N208TAORUSX W-11GC
Version - Box
Video ports - 1 x USB-C
Video ports - 3 x DisplayPort
Video ports - 3 x HDMI
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 11 GB
VRAM size & type - 11 264 MB GDDR6
Warranty - Warranty 36 months
Wasserkühlung - yes
Width - 290 mm
1 477,26 €
Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti, 11GB GDDR6, AORUS XTREME WATERFORCE
 • NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos