Asus GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, ROG Strix OC

+
Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Call of Duty: Modern Warfare
ID: 326745 Prekės kodas: ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
Sandėlyje 6 vnt.
Garantija: 3 metai
541,45 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2060 SUPER
 • Variklio greitis (GPU speed): 1470 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 256 bit
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Asus GeForce RTX 2060 SUPER su 8 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi 2 X HDMI prijungimo vietas. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

2 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2060 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 14000+
Variklio greitis (GPU speed) 1470 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 2176
Energijos suvartojimas (TDP) : 175 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 550 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.1
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 2

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Call of Duty: Modern Warfare
NVIDIA Call of Duty: Modern Warfare
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, ROG Strix OC
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 129,5 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Dreifach
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 48,3 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 299,7 mm
Additional information - RGB lighting
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0DG0-M0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus ROG
Allgemeine Informationen - Modell - ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Strix GeForce RTX 2060 SUPER OC Edition Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produktlinie - Strix
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
ARTIKEL1 - GF ROG-STRIX-RTX2060S-O8GGAMING
ARTIKEL2 - 8GB GDDR6 HDMI2 DP2 USB-C IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Basic - Arbeitsspeicher - 8 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - RTX
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - RTX 2060 SUPER
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus ROG
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Boost Clock - 1860 MHz
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0DG0-M0NA00
Breite - 0.24
Bundle include - Quick guide
Bundle include - ROG velcro hook & loop
Bundle include - software and drivers on CD
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2060 Super
Code - 90YV0DG0-M0NA00
code - 90YV0DG0-M0NA00
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Clock - 1500 MHz
CUDA Cores - 2176
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 4.9 cm
Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
description - Dedicated ray tracing hardware enables fast real-time ray tracing of objects and environments with physically accurate shadows, reflections, refractions, and global illumination.
Description - Die ROG Strix GeForce® RTX 2060 SUPER™ verfügt über mehr CUDA-Cores als ihr Vorgänger. In Kombination mit einer Vielzahl von Leistungs- und Kühlfunktionen bietet sie ein Gaming-Erlebnis der Extraklasse. Eine gigantische Stromversorgung stellt die nötige Power zur Verfügung, um beim Übertakten an die Grenzen zu gehen. Gleichzeitig sorgt eine perfekt abgestimmte Kühlung dafür, dass die Turing™-Performance immer im Rampenlicht steht. Und mit einem Arsenal an Utilities, mit denen du diese extreme Hardware anpassen und optimieren kannst, kannst du alles erleben, was AAA-Gaming zu bieten hat.
Description - ROG Strix GeForce® RTX 2060 SUPER™ OC edition 8GB GDDR6 with powerful cooling for higher refresh rates and a super performance boost RT Cores: Dedicated ray tracing hardware enables fast real-time ray tracing of objects and environments with physically accurate shadows, reflections, refractions, and global illumination. Concurrent Floating Point and Integer Processing: Turing GPUs more efficiently process the compute heavy workloads of modern games. Ultra-fast GDDR6: Experience up to 496 GB/s of memory bandwidth for high-speed, high-resolution gaming. Wing-blade fan design incorporates drooped tips on each blade to reduce drag. 0dB Technology lets you enjoy light gaming in relative silence. Dual BIOS switch lets you toggle between Quiet and Performance BIOS profiles sans software. Auto-Extreme Technology uses automation to enhance reliability. Super Alloy Power II includes premium alloy chokes, solid polymer capacitors, and an array of high-current power stages. MaxContact Technology allows 2X more contact with the GPU chip for improved thermal transfer. A reinforced frame prevents excessive torsion and lateral bending of the PCB. GPU Tweak II provides intuitive performance tweaking, thermal controls, and system monitoring. Aura Sync compatibility lets you customize and sync lighting effects with other compatible hardware. ASUS FanConnect II equips 2 hybrid-controlled fan headers for optimal system cooling.
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 3 fan(s)
Design - Number of slots - 2.5
Device Type - Graphics card
Dimensions - 30.1 x 13.1 x4.9 cm
Dimensions (WxDxH) - 4.9 cm x 30.1 cm x 13.1 cm
Display connectors - HDMI (2x), Display Port (2x), USB Typ C (VirtualLink)
DisplayPort connector - 2 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 2
długość - 30.1 cm
EAN - 4718017418416
ean - 4718017418416
EANCode - 4718017418416
Eans - 4172017418416,4718017418416
Effective Memory Clock - 14000 MHz
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
feature - Precision automated manufacturing
feature - Quiet intelligence
feature - Reinforced frame
feature - Wing-blade fan design
Fertigung - 12 nm
Full Description Line - NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 3.0 16x|GDDR6|Memory clock 14000 MHz|GPU clock 1470 MHz|GPU boost clock 1830 MHz|7680x4320|Cooling Dual Slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|1xUSB type C|Included Accessories 1 x Quick Guide1 x ROG Velcro Hook & Loop
Gewicht - 1.84
GPU boost clock - 1830 MHz
GPU clock - 1470 MHz
GPU clock (base) - 1470 MHz
GPU clock (base) - 1500 MHz
GPU clock (boost) - 1830 MHz
GPU clock (boost) - 1860 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1470 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1860 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 131 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 49 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 301 mm
Graphics chip - GeForce RTX 2060 Super
Graphics connector - PCIE 3.0 16x
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4718017418416
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 2 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 2
Height - 13.1 cm
Height - 88.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.09
HSTNUMMER - 90YV0DG0-M0NA00
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Included Accessories - 1 x Quick Guide
1 x ROG Velcro Hook & Loop
Installed video memory - 8192 MB
Interfaces - 2 x DisplayPort

USB-C

2 x HDMI
Laenge - 0.41
LED Kompatibilität - ASUS Aura Sync
Length - 407.000000000
LongDesc - Take Flight
The ROG Strix GeForce® RTX 2060 SUPER™ is stacked with more CUDA cores than its predecessor and paired with a host of features for a truly top-tier gaming experience. Gargantuan power delivery provides the muscle to push overclocking boundaries, while cooling that's honed to perfection keeps the spotlight squarely on Turing™'s performance. And with an arsenal of utilities that allow you to customize and tweak this extreme hardware, everything AAA gaming has to offer is yours for the taking.
Wing-blade Fan Design
They're pretty fly
Our patented Wing-blade fan design adds drooped tips to each fan blade in order to reduce drag.
0dB Technology
Quiet intelligence
An advanced onboard controller brings fans to a standstill when the GPU core temperature is below 55 Celsius, letting you enjoy light gaming in relative silence. As temps rise past the threshold, the fans automatically start up again.
*To activate 0dB mode, please engage Quiet (Q) bios mode by using the onboard switch.
Dual Bios
Choose wisely
Do you prioritize low core temps or low noise levels? Performance mode will let the fans spin up to keep the card running cool all the time. Quiet mode keeps the same power target and top-end settings, but offers a less aggressive fan curve for quieter operation at medium temps. For even more customization and control, check out our GPU Tweak II software.
Auto−Extreme Technology
Precision automated manufacturing
Auto-Extreme Technology is an automated manufacturing process that sets new standards in the industry by allowing all soldering to be completed in a single pass. This reduces thermal strain on components and avoids the use of harsh cleaning chemicals, resulting in less environmental impact, lower manufacturing power consumption, and a more reliable product overall.
Super Alloy Power II
Premium power components
To deal with varying game and application workloads, the Turing™ architecture can change speeds in an instant, necessitating a power delivery circuit with the reserves to handle the onslaught when you dial up the clock. The ROG Strix GeForce® RTX 2060 SUPER™ is armed with premium capacitors, DrMOS power stages, and alloy-core chokes capable of pushing performance to the max.
MaxContact Technology
Stay close
MaxContact is an industry-first technology that utilizes precision machining to create a heat spreader surface that makes up to 2X more contact with the GPU chip, resulting in improved thermal transfer.
Reinforced Frame
Architecture FTW
A metal brace prevents excessive torsion and lateral bending of the PCB.
GPU Tweak II
Monitor, tweak, and tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.
XSplit
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency issues, and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantumcloud
Profit from GPU power
Quantumcloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because Quantumcloud doesn't collect your personal data. Get started making money today!
Aura Sync
Outshine the competition
The ROG Strix GeForce RTX 2060 SUPER features Aura RGB lighting on both the shroud and backplate. Get Aura Sync software to connect your compatible products for a completely customized gaming setup. You can sync to music, change color based on temperature, or select from a large number of patterns and static options, so make sure to look out for the Aura Sync logo when you're picking parts for your build.
Stealth Mode
Be a ninja
Sometimes you just want to turn off all the lights… That's why we've outfitted your graphics card with a convenient stealth mode button. Give it a press and you'll instantly transform from a master of the color-verse into a stealthy ninja.
ASUS FanConnect II
Smarter fan speed
ASUS FanConnect II features two 4-pin, hybrid-controlled headers that can be connected to both PWM and DC system fans for optimal system cooling. Connected fans react to GPU and CPU temperatures, so that your system is optimally cooled no matter what you do. A comprehensive set of tuning options allow you to tweak fan speeds for your preferred balance of cooling and acoustics.
NVIDIA® G-SYNC™ Technology
Smooth operator
This graphics card supports NVIDIA® G-SYNCTM display technology for a super-smooth variable refresh rate experience. Enjoy AAA games without the nuisance of screen tearing or stuttering.
LongDesc - ASUS ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
LongProductName - NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, 256 bit, PCI Express 3.0, 2 x HDMI (2.0b), 2 x DP (1.4), 1 x Type-C, CUDA, OpenGL 4.5
LongSummaryDescription - ASUS ROG ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING. Graphics processor family: NVIDIA, Graphics processor: GeForce RTX 2060 SUPER. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 3.0. Cooling type: Active, Number of fans: 3 fan(s)
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV0DG0-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV0DG0-M0NA00
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Max resolution - 7680x4320
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - 8 GB GDDR6
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory clock - 14000 MHz
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 550 Watt
model chipsetu - GeForce RTX 2060 SUPER
More info - www.asus.com [LINK]
name - ASUS GeForce RTX 2060 Super ROG Strix O8G Gaming, 8192 MB GDDR6
Name - ASUS GeForce RTX 2060 SUPER STRIX OC 8GB
Name - Asus ROG Strix ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING GeForce RTX 2060 SUPER Grafikkarte - 8 GB GDDR6 - 1,50 GHz Kern - 256 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
Name - Asus ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING NVIDIA, 8 GB, GeForce RTX 2060 SUPER, GDDR6, PCI Express 3.0, Processor frequency 1470 MHz, Memory clock speed 14000 MHz, HDMI ports quantity 2
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Ray Tracing
obsługiwane standardy - Vulkan
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 305.00 mm
Package features > Gross height (mm) - 54.00 mm
Package features > Gross weight - 1.61 kg
Package features > Gross width (mm) - 130.00 mm
Package features > Packing quantity - 1.00 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 315.00 g
Package features > Plastic (No PET) - 55.00 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.36 kg
Package features > Volume (m3) - 0.00 m³
Package features > WEEE tax - No
Packaging data - Bundled software - ASUS GPU Tweak II & Driver
Packaging data - User guide - Y
PartNumber - 90YV0DG0-M0NA00
Performance - HDCP - Y
Performance - NVIDIA G-SYNC - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 3.0
Ports & interfaces - USB Type-C ports quantity - 1
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 2
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 2
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 3.0
Power - Minimum system power supply - 550 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin, 1x 8-pin
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
Processor - CUDA - Y
Processor - CUDA cores - 2176
Processor - FireStream - N
Processor - Graphics processor - GeForce RTX 2060 SUPER
Processor - Graphics processor family - NVIDIA
Processor - Maximum displays per videocard - 4
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - Not supported
Processor - Processor boost clock speed (OC mode) - 1860 MHz
Processor - Processor frequency (OC mode) - 1500 MHz
Processor > Graphics processor - GeForce RTX 2060 SUPER
Processor > Graphics processor family - NVIDIA
Processor > Processor frequency - 1470 MHz
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - Asus
Producer product name - ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
ProducerCode - ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
Product Description - ASUS ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING - OC Edition - graphics card - GF RTX 2060 SUPER - 8 GB
productName - ASUS ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING Super
ProductName - ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - RTX
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RTX 2060 SUPER
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,86 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,50 GHz
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x USB Type-C
rodzaje wyjść/wejść - 2 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 2 x wyjście HDMI
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl der USB Typ-C Anschlüsse - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 2
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 2
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shader Einheiten - 2176
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 26 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 43.5 cm
Shipping box quantity - 5
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 10.3 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 48 cm
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2060S | 8GB
ShortSummaryDescription - ASUS ROG ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING, GeForce RTX 2060 SUPER, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 3.0
Slot Height - 2,75 Slots
Software included - ASUS GPU Tweak II
Speicher - Arbeitsspeicher - 8 GB
Speicher - Busbreite - 256 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 5
Stck_Pal - 10
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported functions - NVIDIA Highlights
Supported functions - Real-Time Ray Tracing
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - VESA
szerokość - 13 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
Technical details > Net weight - 1.25 kg
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.5
technologia - tak
Title - ASUS ROG -STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING GeForce RTX 2060 SUPER 8 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
Unit Brutto Volume - 0.01086 cubm
Unit Gross Weight - 2.06 kg
Unit Net Weight - 1.5 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING/
USB plugs - 1 x USB-C
USB type C Input/Output connectors - 1
Vendor Homepage - www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2060S-O8G-GAMING/specifications/
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36
Warranty - 36 month(s)
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Weight - 1.875000000
Weight & dimensions - Depth - 131 mm
Weight & dimensions - Height - 49 mm
Weight & dimensions - Width - 301 mm
Width - 235.000000000
Width - 30.1 cm
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4.89 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zalecana moc - 550 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
  -
541,45 €
Asus GeForce RTX 2060 SUPER, 8GB GDDR6, ROG Strix OC
 • NVIDIA Call of Duty: Modern Warfare
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos