MSI GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, VENTUS OC

+
Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
ID: 329713 Prekės kodas: GEFORCE RTX 2070 SUPER VENTUS OC
Apytikslis pristatymo laikas 26.08.2019 Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 2 metai (Garantija juridiniams asmenims 1 metai)
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2070 SUPER
 • Variklio greitis (GPU speed): 1605 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 256 bit
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Panašūs produktai
+
Šis produktas MSI GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, VENTUS OC
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
+
Palit GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, X
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
+
EVGA GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, BLACK GAMING
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
+
Gainward GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, Phantom GS
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
+
Palit GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, JetStream
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā 2 spēles - Wolfenstein: Youngblood un Control
Rodyti vienodus parametrus Paslėpti vienodus parametrus
581,16 €
559,21 €
591,61 €
597,59 €
584,44 €
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce GeForce GeForce GeForce GeForce
GPU Full GeForce RTX 2070 SUPER GeForce RTX 2070 SUPER GeForce RTX 2070 SUPER GeForce RTX 2070 SUPER GeForce RTX 2070 SUPER
Efektyvumas (PassMark) 14500+ 14500+ 14500+ 14500+ 14500+
Variklio greitis (GPU speed) 1605 MHz 1770 MHz 1605 MHz 1815 MHz 1605 MHz
Stream procesoriai / CUDA branduoliai 2560 2560 2560 2560 2560
Energijos suvartojimas (TDP) 215 W 215 W 215 W 215 W 215 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia 650 W 650 W 650 W 650 W 650 W
Pritaikymas Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming Hardcore Gaming
DirectX versija DirectX 12.0 DirectX 12.0 DirectX 12.1 DirectX 12.0 DirectX 12.1
AMD CrossFire parama Nėra Nėra Nėra Nėra Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit 256 bit
Operatyvinė atmintis 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB 8 GB
Atminties technologija GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6 GDDR6
Atminties dažnis (effective) 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready Yra Yra Yra Yra Yra
Gesinimas High-End Cooler Dual-Slot Fansink High-End Cooler High-End Cooler High-End Cooler
NVIDIA SLI (NVLink) parama Yra Yra Yra Yra Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama Ne Ne Ne Ne Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0 0 0 0 0
Pajungimas DV-I 0 0 0 0 0
Pajungimas DVI-D 0 0 0 0 0
Prijungimo vieta HDMI 1 1 1 1 1
Prijungimo vieta DisplayPort 3 3 3 3 3
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę MSI GeForce RTX 2070 SUPER su 8 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2070 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 14500+
Variklio greitis (GPU speed) 1605 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 2560
Energijos suvartojimas (TDP) : 215 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 650 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
API Supported - DirectX 12, OpenGL 4.5
Boost Clock - 1785 MHz
Bus Type - PCI Express 3.0 x16
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - GeForce RTX 2070 S
Chipset manufacturer - nVidia
Cooling - Active
Core frequency - 1785 MHz
CUDA Core - 2560
CUDA Cores - 2560
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - MSI
Description -
description - Dressed in a fashionable design inspired by solid dual-fan design, the GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS Series is perfect for gamers and case modders looking for something unique. MSI's classic TORX Fan 2.0 providing more concentrated airflow and air pressure for enhanced cooling performance. The heat pipes with direct-contact design transfer heat from the GPU to the heatsink quickly and efficiently.
Description - MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC
Device Type - Graphics card
dimension depth - 80 mm
dimension height - 260 mm
dimension weight - 1250 g
dimension width - 350 mm
Dimensions - 257 x 127 x 41 mm
Dimensions (WxDxH) - 4.1 cm x 25.7 cm x 12.7 cm
długość - 32.8 cm
ean - 4719072658816
EANCode - 4719072658816
Eans - 4719072658816
feature - Boosted PCB
feature - Direct connect heat pipes
feature - Premium design
feature - Thermal padding
feature - TORX Fan 2.0
Graphics card connector - PCI-E 16x ver. 3.0
Graphics Engine - NVIDIA GeForce RTX 2070 Super
guarantee - 36
guarantee_type - normal
Height - 80.000000000
Interfaces - 3 x DisplayPort

HDMI
kompatybilność z techn. współbieżności - SLI
Length - 345.000000000
LongDesc - MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC
maks. pobór mocy - 215 W
maks. taktowanie rdzenia - 1785 MHz
Manufacturer - MSI
Manufacturer Part No - GEFORCE RTX 2070 SUPER VENTUS OC
ManufacturerPartNumber - GEFORCE RTX 2070 SUPER VENTUS OC
Max Monitors Supported - 4
Max Resolution - 7680 x 4320
Memory - 8 GB GDDR6
Memory bus - 256-bit
Memory frequency - 14 Gbps
Memory Interface - 256-bit
Memory type - DDR6
Model - GeForce RTX 2070S
model chipsetu - GeForce RTX 2070 SUPER
name - Graphic card GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS 8GB GDDR6 256bit HDMI/3DP
Name - MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC 8GB
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.5
obsługiwane standardy - Ray Tracing
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - GEFORCE RTX 2070 SUPER VENTUS OC
PeriodofWarranty - 24 Months Bring-In Warranty
producent chipsetu - NVIDIA
Producer - MSI
producer - MSI
ProducerCode - GeForce RTX 2070 Super VENTUS 8G OC
Product Description - MSI RTX 2070 SUPER VENTUS OC - graphics card - GF RTX 2070 Super - 8 GB
productName - MSI GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
ShortDescription - Chipset NVIDIA RTX 2070S | 8GB
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
szerokość - 14 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1785 MHz (Boost)
technologia - tak
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
vendpn - GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
VRAM memory size - 8 GB
Weight - 1.279000000
Width - 264.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla CUDA - tak
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 5.7 cm
zaawansowane technologie - NVIDIA G-Sync -Ready
zalecana moc - 650 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
  -
MSI GeForce RTX 2070 SUPER, 8GB GDDR6, VENTUS OC
 • NVIDIA Wolfenstein: Youngblood + Control
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos