Asus Radeon RX 5700, 8GB GDDR6

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 330057 Prekės kodas: RX5700-8G
Sandėlyje 1 vnt.
Garantija: 3 metai
422,09 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: Radeon RX 5700
 • Variklio greitis (GPU speed): 1465 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 256 bit
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: Dual-Slot Fansink
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Asus Radeon RX 5700 su 8 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type Radeon
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full Radeon RX 5700

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 12500+
Variklio greitis (GPU speed) 1465 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 2304
Energijos suvartojimas (TDP) : 180 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 600 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas Dual-Slot Fansink
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus Radeon RX 5700, 8GB GDDR6
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 109,2 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Doppelt
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 35,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 269,2 mm
Accessories included -
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV0D70-U0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - RX5700-8G
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - Radeon RX 5700 Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
ARTIKEL1 - RADEON RX5700-8G
ARTIKEL2 - 8GB GDDR6 NAVI10 XT HDMI DP X3 IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 6
Basic - Arbeitsspeicher - 8 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Radeon
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Chipsatzmodell - RX 5700
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Asus
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV0D70-U0NA00
Breite - 0.24
Bundle include - Quick guide
Bundle include - software and drivers on CD
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Category - Graphics Cards
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - Radeon RX 5700
Chipset manufacturer - AMD
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon RX 5700
Code - 90YV0D70-U0NA00
code - 90YV0D70-U0NA00
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1725 MHz
Core frequency - 1465 MHz
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata
Dane techniczne: Producent - Asus
Depth - 3.5 cm
Description -
Description - Großartige Gaming-Erlebnisse werden erschaffen, indem die Regeln neu definiert werden. Die AMD-Radeon™-RX-5700-Serie-GPUs widersetzen sich den bestehenden Konventionen und nutzen eine brandneue 7nm-Technologie mit RDNA-Architektur, die speziell auf ein perfektes Gaming-Erlebnis in 1440p zugeschnitten ist. Eine effizienter eingesetzte Rechenleistung kümmert sich mit Leichtigkeit um fortschrittliche 3D-Effekte und 8GB High-Speed-GDDR6-VRAM bietet mehr als genug Platz für detaillierte Texturen, Gittermodelle und Grafikeffekte in modernen Spielen. Die branchenführende Software und die häufigen Treiberupdates sorgen für ein noch umfassenderes Gaming-Erlebnis mit Übertakt
Design - Cooling type - Active
Design - Number of fans - 1 fan(s)
Design - Number of slots - 2
dimension depth - 95 mm
dimension height - 410 mm
dimension weight - 1820 g
dimension width - 235 mm
Dimensions - 270 x 110 x 35 mm
DisplayPort connector - 3 Pcs
długość - 27 cm
ean - 4718017414838
EAN - 4718017414838
EANCode - 4718017414838
Eans - 4718017414838
Gewicht - 1.86
GPU clock (base) - 1465 MHz
GPU clock (boost) - 1625 MHz
GPU clock (boost) - 1752 MHz
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4718017414838
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 11 cm
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.09
HSTNUMMER - 90YV0D70-U0NA00
Installed video memory - 8192 MB
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.41
LongDesc - Bending the Rules
Great gaming experiences are created by bending the rules. The AMD Radeon RX 5700 Series GPUs defy conventions with an all-new 7nm process infused with RDNA architecture that is specifically tuned for the perfect 1440p gaming experience. More efficient processing power handles advanced 3D effects with ease, and 8GB of high-speed GDDR6 VRAM provides ample storage for the detailed textures, meshes, and effects of modern games. Industry-leading software and frequent driver upgrades push the experience even further, enabling overclocking, gameplay recording, and more.
RDNA Architecture
7nm gains
The Radeon RX 5700 Series GPUs are powered by RDNA architecture, the heart of AMD's new 7nm process. RDNA features up to 40 redesigned compute units that deliver incredible performance and up to 4x IPC improvement. This translates to greatly improved performance for visual effects such as volumetric lighting, blur effects, and depth of field. The architecture also enables DisplayPort 1.4 with Display Stream Compression (DSC), which work with compatible displays to allow 4k gaming at extreme fresh rates without chroma subsampling.
AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition
Hardcore software
Radeon Software is a powerful hub that provides tools to customize in-game aesthetics, record gameplay, tweak performance, update drivers, and much more. The latest edition features Radeon Anti-Lag, a new technology that reduces input lag, effectively increasing the response time of the game and offering a significant competitive advantage in many titles.
GPU Tweak II
Monitor, tweak, and tune
The ASUS GPU Tweak II utility takes graphics card tuning to the next level. It allows you to tweak critical parameters including GPU core clocks, memory frequency, and voltage settings, with the option to monitor everything in real-time through a customizable on-screen display. Advanced fan control is also included along with many more features to help you get the most out of your graphics card.
XSplit
Premium streaming
XSplit offers a premium streaming experience with in-game annotations and other advanced features. Enjoy a free license with the purchase of select ASUS graphics cards. See you online!
wtfast
Play lag-free
We've partnered with wtfast to help you to play free from lag, latency issues, and lost packets. With a 6-month subscription to the wtfast Gamers Private Network, you'll enjoy lower ping for a smoother, more fluid online gaming experience. Buy an ASUS graphics card - and don't be left waiting!
Quantumcloud
Profit from GPU power
Quantumcloud is a simple and secure service that lets you effortlessly earn extra money by putting your idle GPU to work. Through an easy-to-use app, your computer can help run cloud-based applications, making you money in the process. Earnings are automatically transferred to your WeChat or PayPal account, and your privacy remains intact because Quantumcloud doesn't collect your personal data. Get started making money today!
Game-changing Technology
Synergy!
The Radeon RX 5700 Series' RDNA architecture was engineered to greatly enhance features like Radeon Image Sharpening, FidelityFX, TressFX, TrueAudio Next, and VR technologies3. Games utilizing these technologies offer enhanced performance and more aesthetic options with an AMD graphics card.
AMD Radeon FreeSync
Immersive Gaming Dynamics
Experience stutter-free, tear-free gaming with AMD Radeon FreeSync and FreeSync HDR2 technology, available on many ASUS monitors.
LongProductName - Radeon RX 5700, 1465/1725 MHz, 8GB GDDR6, 256-bit, 7680x4320px, HDMI 2.0b, 3x DisplayPort 1.4
LongSummaryDescription - ASUS RX5700-8G. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon RX 5700, Processor frequency: 1465 MHz. Discrete graphics adapter memory: 8 GB, Graphics adapter memory type: GDDR6, Memory bus: 256 bit. Maximum resolution: 7680 x 4320 pixels. OpenGL version: 4.6. Interface type: PCI Express 4.0. Cooling type: Active, Number of fans: 1 fan(s)
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
maks. taktowanie rdzenia - 1725 MHz
Maximal image resolution - 7680 x 4320 pixels
Memory - Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory - Memory bus - 256 bit
Memory > Discrete graphics adapter memory - 8 GB
Memory > Graphics adapter memory type - GDDR6
Memory > Memory clock speed - 14000 MHz
Memory bus - 256-bit
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory frequency - 14 Gbps
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 600 Watt
Model - Radeon RX 5700
model chipsetu - Radeon RX 5700
More info - www.asus.com [LINK]
Name - ASUS Radeon RX 5700 8G
name - ASUS Radeon RX 5700 8G, 8192 MB GDDR6
Name - Asus RX5700-8G AMD, 8 GB, Radeon RX 5700, GDDR6, PCI Express 4.0, Processor frequency 1625 MHz, Memory clock speed 14000 MHz, HDMI ports quantity 1
Name - Asus RX5700-8G Radeon RX 5700 Grafikkarte - 8 GB GDDR6 - 1,47 GHz Kern - 256 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
name - Graphic card Radeon RX 5700 8GB GDDR6 256BIT HDMI/3DP
NVIDIA SLI support - No
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
Package features > Embeeded battery - No
Package features > Gross depth (mm) - 410 mm
Package features > Gross height (mm) - 240 mm
Package features > Gross weight - 1.82 kg
Package features > Gross width (mm) - 90 mm
Package features > Packing quantity - 1 pc(s)
Package features > Paper/Pasteboard - 300 g
Package features > PET - 20 g
Package features > Tare weight (kg) - 0.32 kg
Package features > Volume (m3) - 0.008856 m³
Package features > WEEE tax - No
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - OpenGL version - 4.6
Performance - TV tuner integrated - N
Ports & interfaces - DisplayPort version - 1.4
Ports & interfaces - DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI version - 2.0b
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 4.0
Ports & interfaces > DisplayPorts quantity - 3
Ports & interfaces > HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces > Interface type - PCI Express 4.0
Power - Minimum system power supply - 600 W
Power - Supplementary power connectors - 1x 6-pin, 1x 8-pin
Processor - CUDA - N
Processor - Graphics processor - Radeon RX 5700
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Maximum displays per videocard - 6
Processor - Maximum resolution - 7680 x 4320 pixels
Processor - Parallel processing technology support - CrossFire
Processor - Processor boost clock speed - 1725 MHz
Processor - Processor frequency - 1465 MHz
Processor - Stream processors - 2304
Processor > Graphics processor - Radeon RX 5700
Processor > Graphics processor family - AMD
Processor > Processor frequency - 1625 MHz
producent chipsetu - AMD
Producer - Asus
producer - Asus
Producer product name - RX5700-8G
ProducerCode - RX5700-8G
ProductName - RX5700-8G
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Radeon
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RX 5700
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,73 GHz
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 1,47 GHz
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 1 x wyjście HDMI
rodzaje wyjść/wejść - 3 x Display Port
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 3
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Dual Link DVI - Nein
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 | 8GB
ShortSummaryDescription - ASUS RX5700-8G, Radeon RX 5700, 8 GB, GDDR6, 256 bit, 7680 x 4320 pixels, PCI Express 4.0
Software included - ASUS GPU Tweak II
Speicher - Arbeitsspeicher - 8 GB
Speicher - Busbreite - 256 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Stck_Kart - 5
Stck_Pal - 0
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.6
Supported standards - Vulkan
szerokość - 11 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14000 MHz
taktowanie rdzenia - 1465 MHz (Boost: 1725 MHz)
Technical details > Net weight - 1.5 kg
Technical details > Warranty - 36 month(s)
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 6
Technische Informationen - API unterstützt - OpenGL 4.6
technologia - tak
Title - ASUS RX5700-8G Radeon RX 5700 8 GB GDDR6
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Type of bus connector - PCI-E 4.0
URL - https://www.asus.com/Graphics-Cards/RX5700-8G/overview/
vendpn - RX5700-8G
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
VRAM memory size - 8 GB
Warranty - 36
Warranty - Warranty 36 months
Weight & dimensions - Depth - 35 mm
Weight & dimensions - Height - 110 mm
Weight & dimensions - Width - 270 mm
Width - 27 cm
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 3.5 cm
zalecana moc - 600 W
zasilanie - 8 + 6 PIN
422,09 €
Asus Radeon RX 5700, 8GB GDDR6
Visos kategorijos