Zotac GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AMP Extreme

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 335415 Prekės kodas: ZT-T20820B-10P
Užsakomas 15 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 2 metai
852,19 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: GeForce RTX 2080 SUPER
 • Variklio greitis (GPU speed): 1875 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 256 bit
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 15500 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Zotac GeForce RTX 2080 SUPER su 8 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type GeForce
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full GeForce RTX 2080 SUPER

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 16000+
Variklio greitis (GPU speed) 1875 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 3072
Energijos suvartojimas (TDP) : 250 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 650 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 15500 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Yra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Zotac GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AMP Extreme
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Breite - 136 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Erforderlicher Steckplatz - Dreifach
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 59 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Lüfterkühler
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 324 mm
Accessories included -
Additional information - RGB lighting
Allgemeine Informationen - Hersteller - ZOTAC International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - ZT-T20820B-10P
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Zotac
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - ZT-T20820B-10P Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
ARTIKEL1 - GF RTX 2080 SUPER AMP EXTREME
ARTIKEL2 - 8GB GDDR6 3XDP HDMI 1875MHZ IN
Basic - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Basic - Arbeitsspeicher - 8 GB
Basic - Chipsatz-Familie - GeForce
Basic - Chipsatz-Reihe - RTX
Basic - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Basic - Chipsatzmodell - RTX 2080 SUPER
Basic - DisplayPort - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Marke - Zotac
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - GDDR6
Breite - 0.3
Bundle include - 2 x power supply cable
Bundle include - Users manual
category - Graphics Card NVIDIA Graphics Card
Chipset - GeForce RTX 2080 S
Chipset manufacturer - nVidia
Chipset producer - NVIDIA
Chipset type - GeForce RTX 2080 Super
code - ZT-T20820B-10P
Cooling - Active
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1875 MHz
CUDA Core - 3072
Depth - 59 mm
Description - The GeForce RTX 2080 SUPER model is based on the award-winning NVIDIA Turing architecture and has more cores, a higher clock frequency and faster memory to ensure you the highest performance and unbelievable levels of realism. Upgrade your equipment and gain super powers.
Description - ZOTAC ist überzeugt, dass in Innovationen der Schlüssel für die Zukunft liegt. Unser Engagement, Produkte mit höchstmöglicher Qualität zu produzieren, ist das Rückgrat unseres Geschäftsmodells und wir arbeiten rund um die Uhr um zu gewährleisten, dass dies für alle unsere Produkte gilt.
dimension depth - 105 mm
dimension height - 435 mm
dimension weight - 2550 g
dimension width - 300 mm
Dimensions - 324mm x 136mm x 59mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x)
DisplayPort connector - 3 Pcs
ean - 4895173618888
ean - 810012080590
EANCode - 4895173618888
Feature - NVIDIA G-SYNC, NVIDIA G-SYNC HDR
Fertigung - 12 nm
Gewicht - 2.56
GPU clock (boost) - 1875 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1650 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1875 MHz
GPU type / Series - NVIDIA GeForce RTX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 136 mm
Grafikkarten Höhe - über 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 59 mm
Grafikkarten Länge - über 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 324 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 3.0
Graphics chip - GeForce RTX 2080 Super
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
guarantee - 24
guarantee_type - normal
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
Height - 136 mm
HERSTELLER - ZOTAC
Hoehe - 0.1
HSTNUMMER - ZT-T20820B-10P
Illumination - yes
Illumination colour - RGB (selectable)
Installed video memory - 8192 MB
Laenge - 0.43
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Maximal image resolution - 3840 x 2160 pixels
Maximal image resolution - 4096 x 2160 pixels
Memory bus - 256-bit
Memory clock (effective) - 15500 MHz
Memory frequency - 15.5 Gbps
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 650 Watt
Model - GeForce RTX 2080 SUPER
More info - www.zotac.com [LINK]
name - Graphics Card GeForce RTX 2080 SUPER AMP EXTREME 8GB GDDR6 256BIT 3DP/HDMI
name - ZOTAC GAMING GeForce RTX 2080 Super AMP Extreme, 8192 MB GDDR6
Name - Zotac GeForce RTX 2080 SUPER Grafikkarte - 8 GB GDDR6 - 256 Bit Bus-Breite - DisplayPort - HDMI
NVIDIA SLI support - Yes
Operating system - Linux
Operating system - Windows 10
Operating system - Windows 7
Other features -
Other information -
producer - ZOTAC
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - GeForce
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - RTX
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - NVIDIA
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - RTX 2080 SUPER
Prozessor / Chipsatz - GPU-Boost-Takt - 1,88 GHz
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl DisplayPort-Ausgänge - 3
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - DisplayPort - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Shader Einheiten - 3072
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher - Arbeitsspeicher - 8 GB
Speicher - Busbreite - 256 Bit
Speicher - Speichertechnologie - GDDR6
Speicher Takt max. - 15 500 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 5
Stck_Pal - 5
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - NVIDIA Ansel
Supported functions - NVIDIA CUDA
Supported functions - NVIDIA DLSS
Supported functions - NVIDIA G-Sync
Supported functions - NVIDIA GPU Boost
Supported functions - NVIDIA Highlights
Supported functions - NVIDIA NVLink
Supported functions - Real-Time Ray Tracing
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Vulkan
Technische Informationen - - OpenGL 4.5
Technische Informationen - Anzahl unterstützter Monitore - 4
Technische Informationen - API unterstützt - DirectX 12
Type of bus connector - PCI-E 16x
Type of bus connector - PCI-E 3.0
vendpn - ZT-T20820B-10P
Verschiedenes - - PC
Verschiedenes - Packungsinhalt -
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - Linux
Version - Box
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, GeForce VR Ready
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - Warranty 24 months
Width - 324 mm
852,19 €
Zotac GeForce RTX 2080 SUPER, 8GB GDDR6, AMP Extreme
Visos kategorijos