Sapphire Radeon RX 5700, 8GB GDDR6, PULSE

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 339863 Prekės kodas: 11294-01-20G
Užsakomas 29 vnt. Prieinamumas: 14 per -- dienas po užsakymo patvirtinimo
Garantija: 3 metai
401,63 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: Radeon RX 5700
 • Variklio greitis (GPU speed): 1540 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 256 bit
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Sapphire Radeon RX 5700 su 8 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

3 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type Radeon
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full Radeon RX 5700

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 11500+
Variklio greitis (GPU speed) 1540 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 2304
Energijos suvartojimas (TDP) : 180 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 600 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 3

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Accessories included -
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
ARTIKEL1 - RADEON RX 5700 SAPPHIRE PULSE
ARTIKEL2 - 8G GDDR6 HDMI/TRIPLE DP OC W/BP IN
Breite - 0.22
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Chipset - AMD Radeon RX 5700
Chipset - Radeon RX 5700 PULSE
Chipset manufacturer - AMD
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon RX 5700
code - 11294-01-20G
Cooling - Active
Cooling system - Dual Slot Fansink
Cooling type - active
Core Boost frequency - 1750 MHz
Core frequency - 1540 MHz
Depth - 46.5 mm
Description - Graphics card Radeon PULSE RX 5700 8G GDDR6 256BIT HDMI/3DP
Description - PULSE RX 5700 8G GDDR6 GPU: Boost Clock: Up to 1750 MHz Memory: 8GB/256 bit DDR6. 14 Gbps Effective Stream Processors: 2304 4K@120Hz Dual-X Cooling Technology
Description - RADEON RX 5700 SAPPHIRE PULSE 8G GDDR6 HDMI/TRIPLE DP OC W/BP IN
dimension depth - 215 mm
dimension height - 70 mm
dimension weight - 1140 g
dimension width - 320 mm
Dimensions - 254 x 135 x 46.5 mm
Display connectors - HDMI, Display Port, Display Port (2x), Display Port (3x)
DisplayPort connector - 3 Pcs
DisplayPort Input/Output connectors - 3
ean - 4895106287716
EANCode - 4895106287716
Feature - AMD FreeSync, AMD FreeSync 2, AMD FreeSync 2 HDR
Fertigung - 7 nm
Full Description Line - AMD Radeon RX 5700|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 4.0 16x|GDDR6|Memory CLK 14 Gbps|GPU clock 1540 MHz|GPU boost clock 1750 MHz|Cooling Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort
Gewicht - 1.14
GPU boost clock - 1750 MHz
GPU clock - 1540 MHz
GPU clock (base) - 1540 MHz
GPU clock (boost) - 1700 MHz
GPU clock (boost) - 1750 MHz
GPU Takt (Basis) max. - 1540 MHz
GPU Takt (Boost) max. - 1750 MHz
GPU type / Series - AMD Radeon RX Gaming
Grafikkarten Breite - 130 - 140 mm
Grafikkarten Breite (exakt) - 135 mm
Grafikkarten Höhe - 30 - 50 mm
Grafikkarten Höhe (exakt) - 46,5 mm
Grafikkarten Länge - 250 - 300 mm
Grafikkarten Länge (exakt) - 254 mm
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Graphics chip - AMD Radeon RX 5700
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDCP Support - No
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 135 mm
HERSTELLER - SAPPHIRE TECHNOLOGY
Hoehe - 0.07
HSTNUMMER - 11294-01-20G
Illumination - no
Installed video memory - 8192 MB
Laenge - 0.32
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - No
Maximal image resolution - 4096 x 2160 pixels
Maximal image resolution - 5120 x 2880 pixels
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory CLK - 14 Gbps
Memory clock (effective) - 14000 MHz
Memory frequency - 14 Gbps
Memory type - DDR6
Memory type - DDR6
Minimal recommended power adapter - 600 Watt
Model - Radeon PULSE RX 5700
More info - www.sapphiretech.com [LINK]
name - Graphics card Radeon PULSE RX 5700 8G GDDR6 256BIT HDMI/3DP
Name - RADEON RX 5700 SAPPHIRE PULSE 8G GDDR6 HDMI/TRIPLE DP OC W/BP IN
name - Sapphire Pulse Radeon RX 5700 8G, 8192 MB GDDR6
NVIDIA SLI support - No
Operating system - Windows 10
Operating system - Windows 7
Other features -
Other information -
Power supply - 1x 6-Pin + 1x 8 Pin PCIe
producer - Sapphire Technology
Shader Einheiten - 2304
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 44 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
Shipping box quantity - 10
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 13 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
Slot Height - 2,5 Slots
Speicher Takt max. - 14 000 MHz
Speicheranbindung - 256 Bit
Stck_Kart - 10
Stck_Pal - 20
Storno - Y
Support for multiple monitors - Yes
Supported functions - AMD FidelityFx
Supported functions - Async Compute
Supported functions - Dual BIOS
Supported functions - Fuse protection
Supported functions - Radeon Anti-Lag
Supported functions - Radeon Boost
Supported functions - Radeon FreeSync 2 HDR
Supported functions - Radeon Image Sharpening
Supported functions - Radeon Rays Audio
Supported functions - Radeon True Audio Next
Supported functions - Radeon VR Ready Premium
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenCL 2.0
Supported standards - OpenGL 4.5
Supported standards - Shader Model 5.0
Supported standards - Vulkan
Type of bus connector - PCI-E 4.0
Unit Brutto Volume - 0.00539 cubm
Unit Gross Weight - 1.3 kg
Unit Net Weight - 0.9 kg
Vendor Homepage - www.sapphiretech.com/en/consumer/pulse-radeon-rx-5700-8g-gddr6
vendpn - 11294-01-20G
Video ports - 1 x HDMI
Video ports - 3 x DisplayPort
Virtual Reality - Caseking Empfehlung, Radeon VR Ready Premium
VRAM memory size - 8 GB
VRAM size & type - 8192 MB GDDR6
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
Width - 254 mm
401,63 €
Sapphire Radeon RX 5700, 8GB GDDR6, PULSE
Visos kategorijos