Sapphire Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, NITRO+ SE

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 475668 Prekės kodas: 11293-05-40G
Sandėlyje 21 vnt.
Garantija: 3 metai
528,23 €
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: Radeon RX 5700 XT
 • Variklio greitis (GPU speed): 1840 MHz
 • Pritaikymas: Hardcore Gaming
 • Bitai: 256 bit
 • Operatyvinė atmintis: 8 GB
 • Atminties technologija: GDDR6
 • Atminties dažnis (effective): 14000 MHz
 • Gesinimas: High-End Cooler
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Sapphire Radeon RX 5700 XT su 8 GB GDDR6 operatyvine atmintimi.Ši grafinė kortelė skirta ypatingai galingiems kompiuteriams, kad užtikrinti maksimalų galimą stalinio kompiuterio grafinį pajėgumą, tai leidžia žaisti sudėtingus 3D žaidimus (Battlefield 3, Metro 2033, Crysis 2, Witcher 2 u.c.) aukštos skiriamosios gebos su vaizdo kokybės nustatymais, artimais maksimumui

Šios kortelės pajėgumas užtikrina padidintą pajėgumą atliekant grafinius ir vaizdo montavimo darbus PhotoShop, SonyVegas, AdobePremiere ir kitose programose, kurios leidžia naudoti naujesnes GPU teikiamas vaizdo apdorojimo pagreitinimo funkcijas.

Šios grafinės kortelės pranašumų išnaudojimui, teks kompiuterį aprūpinti galingesniu maitinimo bloku (~800W) ir keturių branduolių procesoriumi su takto dažniu, ne mažesniu, nei 3GHz.

Ši grafinė kortelė turi 2 X HDMI prijungimo vietas. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.

2 X DisplayPort prijungimo vietos šiai grafinei kortelei užtikrina galimybę prijungti moderniausius Dell, Philips, NEC, HP, Benq ir įvairius Samsung monitorius. DisplayPort dar nėra labai paplitęs, todėl leidžia su vienu kompiuterio kabeliu prijungti kelis monitorius, sujungiant juos paeiliui. Display port nesuderinamas su DVI ir HDMI.
Pagrindinė informacija
GPU Type Radeon
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full Radeon RX 5700 XT

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : 13000+
Variklio greitis (GPU speed) 1840 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 2560
Energijos suvartojimas (TDP) : 225 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 600 W
Pritaikymas Hardcore Gaming

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 12.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 256 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 8 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija GDDR6
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 14000 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Yra
Gesinimas High-End Cooler
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Ne
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 0

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 0
Prijungimo vieta HDMI 2

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 2

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Rekomenduojama maitinimo blokas
Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Sapphire Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, NITRO+ SE
Accessories included -
ARTIKEL1 - NITRO+ RADEON RX 5700 XT SP ED
ARTIKEL2 - 8G GDDR6 DUAL HDMI/DUAL DP OC IN
Breite - 0.25
category - Graphics Card AMD Graphics Card
Category - Root/Electronics/PC parts/Graphic cards
Chipset - AMD Radeon RX 5700 XT
Chipset - Radeon RX 5700
Chipset manufacturer - AMD
code - 11293-05-40G
Cooling - Active
Cooling system - Triple slot Fansink
Core Boost frequency - 2035 MHz
Core frequency - 1840 MHz
Dane techniczne: - {{::value.name}} {{value.name}}
Dane techniczne: Gwarancja - 3 lata w serwisie sprzedawcy
Dane techniczne: Gwarancja - {{::$ctrl.productData.warranty}}
Dane techniczne: Producent - Sapphire
Dane techniczne: Producent - {{::$ctrl.productData.producer.name}}
Description - Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon serii RX 5700 Rodzina kart graficznych Radeon RX powiększyła się o nową serię produktów opartą na nowej architekturze do ekstremalnej rozgrywki w najwyższej jakości, eksplorowania świata w VR oraz odtwarzania multimediów w rozdzielczości 8K. To ewolucja w zakresie wysokiej wydajności w grach. Nowa ekstremalna architektura Radeon DNA Nowa seria Radeon RX 5700 jest oparta na Radeon DNA (RDNA) najbardziej zaawansowanej architekturze 7 nm firmy AMD, która wyróżnia się nadzwyczajną wydajnością oraz osiągami.
Description - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 5700 XT
Description - The SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT Special Edition graphics card delivers a maximized 4K gaming experience for the PC Gamer alongside the incredible beauty of three ARGB fans addressable to deliver 16.8 million-colour RGB illumination. Packed with SAPPHIRE’s renowned high-end quality components, including our award–winning Tri-X cooling solution, Black Diamond Chokes and Shroud enhancements to strengthen the PCB; the NITRO + RX 5700 XT Special Edition delivers the stunning performance boost of approximately 6% with an overclocked memory of 14.4Gbps, and robust stability every gamer demands. Features including Intelligent Fan Control and advanced Tri-X Fan Cooling create supreme heat dissipation, minimum noise and maximum reliability. AMP up the aesthetic design of your rig with elegant styling and complete ARGB Lighting which can be customized with SAPPHIRE’s TriXX software. Boost the performance of your favorite games to get a winning advantage over your friends with the new TriXX Boost feature. Get NITRO Charged with the SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT Special Edition!y
dimension depth - 90 mm
dimension height - 240 mm
dimension weight - 1540 g
dimension width - 430 mm
Dimensions -
DisplayPort Input/Output connectors - 2
długość - 30.6 cm
ean - 4895106288089
EANCode - 4895106288089
Eans - 4895106288089
Full Description Line - AMD Radeon RX 5700 XT|Graphics memory size 8 GB|256 bit|PCIE 4.0 16x|GDDR6|Memory clock 1750 MHz|GPU clock 1840 MHz|GPU boost clock 2035 MHz|5120x2880|Cooling Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort
Gewicht - 1.67
GPU boost clock - 2035 MHz
GPU clock - 1840 MHz
Graphics card connector - PCI-E ver. 4.0
Graphics connector - PCIE 4.0 16x
Graphics memory size - 8 GB
Graphics memory type - GDDR6
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
guarantee - 36
guarantee_type - normal
HDMI Input/Output connectors - 2
Height - 90.000000000
HERSTELLER - SAPPHIRE TECHNOLOGY
Hoehe - 0.1
HSTNUMMER - 11293-05-40G
kompatybilność z techn. współbieżności - CrossFire
Laenge - 0.44
Length - 433.000000000
LongDesc - SAPPHIRE PULSE RADEON RX 5700 XT 8G GDDR6 HDMI/TRIPLE DP OC W/BP UEFI
maks. pobór mocy - 285 W
maks. taktowanie rdzenia - 2035 MHz
Manufacturer - SAPPHIRE
ManufacturerPartNumber - 11293-05-40G
Max resolution - 5120x2880
Memory bus - 256 bit
Memory bus - 256-bit
Memory clock - 1750 MHz
Memory frequency - 14.4 Gbps
Memory type - DDR6
Model - RADEON NITRO+ RX 5700XT
model chipsetu - Radeon RX 5700 XT
name - Graphic Card Radeon NITRO+ RX 5700XT 8G GDDR6 256BIT 2HDMI/2DP
name - Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT 8G Special Edition, 8192 MB GD
Name - Sapphire Radeon RX 5700 XT NITRO+ SE 8G
obsługiwane standardy - DirectX 12
obsługiwane standardy - OpenGL 4.6
obsługiwane standardy - Vulkan
Other features -
Other information -
PartNumber - 11293-05-40G
PeriodofWarranty - 36 Months warranty
producent chipsetu - AMD
Producer - Sapphire
producer - Sapphire Technology
ProducerCode - 11293-05-40G
przepustowość pamięci - 448 GB/s
rodzaje wyjść/wejść - 2 x Display Port
rodzaje wyjść/wejść - 2 x wyjście HDMI
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 56.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 27.5 cm
Shipping box quantity - 6
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 11.25 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 44.5 cm
ShortDescription - Chipset AMD Radeon RX 5700 XT | 8GB
Stck_Kart - 6
Stck_Pal - 36
Storno - Y
Supported standards - DirectX 12
Supported standards - OpenCL 2.0
Supported standards - OpenGL 4.6
Supported standards - Shader Model 6.4
szerokość - 13.5 cm
szyna danych pamięci - 256 bit
taktowanie pamięci - 14400 MHz
taktowanie rdzenia - 1840 MHz (Boost: 2035 MHz)
technologia - tak
typ chłodzenia - wentylator
typ zastosowanej pamięci - GDDR6
typ złącza - PCI-Express x16
Unit Brutto Volume - 0.01152 cubm
Unit Gross Weight - 1.88 kg
Unit Net Weight - 1.5 kg
Vendor Homepage - www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-5700-xt-se-8g-gddr6
vendpn - 11293-05-40G
Version - Box
Video ports - 2 x DisplayPort
Video ports - 2 x HDMI
VRAM memory size - 8 GB
Warranty - 36 months
Weight - 0.000000000
Width - 243.000000000
wielkość - 8192 MB
wsparcie dla HDCP - tak
wysokość - 4.9 cm
zalecana moc - 650 W
zasilanie - 8 + 8 PIN
{{::attribute_group.group_name}}: - {{::value.name}} {{value.name}}
528,23 €
Sapphire Radeon RX 5700 XT, 8GB GDDR6, NITRO+ SE
Visos kategorijos