Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP

Prekė gali skirtis nuo matomos atvaizde. Atvaizde gali būti detalės ir aksesuarai, kurie neįeina į prekės komplektą.
ID: 90489 Prekės kodas: R5230-SL-1GD3-L
Ši prekė dabar neprieinama. Pasūtījumi šīs preces piegādei netiek pieņemti. Mūsu rīcībā nav informācijas, kad šī prece var parādīties pārdošanā. Mūsu piegādātāji patlaban nesniedz informāciju par iespējamajiem preces piegādes laikiem, kā arī par iespējamo preces cenu, kad tā atkal būs pārdošanā.

Komtech lapā informācija par šo preci tiek sniegta tikai un vienīgi informatīviem nolūkiem, lai klientiem būtu iespēja apskatīt preci un veikt tās salīdzinājumu ar pašlaik pārdošanā esošo produkciju.

Garantija: 3 metai
Pagrindiniai produkto parametrai Visi parametrai
 • GPU Full: Radeon R5 230
 • Variklio greitis (GPU speed): 625 MHz
 • Pritaikymas: Home Cinema
 • Bitai: 64 bit
 • Operatyvinė atmintis: 1 GB
 • Atminties technologija: DDR3
 • Atminties dažnis (effective): 1200 MHz
 • Gesinimas: Passive
Aprašas
Siūlome įsigyti grafinę kortelę Asus Radeon R5 230 su 1024 MB DDR3 operatyvine atmintimi ir PCI-Express 2.0 prijungimu.Ši kortelė skirta esamo senos kartos kompiuterio patobulinimui ir suteikia galimybę žaisti vidutinio dydžio 3D žaidimus, tokius kaip World Of Warcraft, Portal 2, G.R.I.D., naudojant žemus ar vidutinius vaizdo kokybės nustatymus, bei naudojant šią kortelę, žiūrėti FullHD kokybės vaizdo įrašus*, jei kompiuteryje įdiegta kortelė to nepalaiko.

gerai pagalvokite prieš įsigydami šią kortelę, jei rengiatės pirkti naują kompiuterį su kuriuo nors iš Intel SandyBridge ar AMD Fusion procesoriumi, nes šiuose procesoriuose įdiegtas grafinis branduolys yra truputį galingesnis nei šio tipo grafinės kortelės. Būtina atsižvelgti į tai, kad 3D pajėgumo užtikrinimui teks ieškoti kortelės su filtro "Naudojimas" verte - "Casual Gaming" arba "Power Gaming".

D-Sub priedas leidžia prijungti prie šios grafinės kortelės monitorių su analogine VGA prijungimo vieta, kuris pamažu išeina iš rinkos ir užleidžia vietą moderniai HDMI ir DisplayPort skaitmeninei prijungimo vietai.

Ši grafinė kortelė turi vieną HDMI prijungimo vietą. HDMI yra viena iš moderniausių prijungimo vietų, jei kalba eina apie televizorių ir naujos kartos monitorių prijungimą. HDMI pagrindiniai pranašumai prieš DVI ir D-SUB yra plonas kabelis, kuris leidžia perduoti vaizdą aukšta skaitmenine kokybe ir tuo pačiu kabeliu užtikrinamas ir daugiakanalinio garso signalo perdavimas. HDMI yra suderinamas su DVI, naudojamą atskirai perkamą perėjimą ar kabelį, tačiau šiuo atveju prarandama galimybė perduoti garso signalą.
Pagrindinė informacija
GPU Type Radeon
GPU, arba vaizdo plokštės variklis. Šis parametras nusako ar vaizdo kortelė yra AMD Radeon ar FirePro, NVIDIA GeForce ar Quadro modelio vaizdo kortelė.
GPU Full Radeon R5 230

Tai pagrindinis grafinės kortelės pajėgumo rodiklis, kuris nurodo koks yra šios kortelės modelis. Vieno modelio kortelės turi labai panašų pajėgumą, ir žymiai skiriasi nuo kito modelio kortelių.

Pagrindinis skirtumas – tai gamintojo technologijos. NVidia gamina GeForce serijos korteles, o AMD gamina Radeon serijos korteles. Abi šios serijos turi esminių skirtumų, GeForce kortelės turi geresnes (stabilias) tvarkykles, kurios pagerina šių kortelių suderinamumą su žaidimais, o operacinė sistema sumažina vaizdo defektus (artefaktus) ir „perkaitimo“ atvejus iki minimumo. Radeon kortelės įprastai yra lėtesnės ir sunaudoja mažiau energijos (yra per daug technologiškos) , todėl su tvarkyklėmis ir žaidimų palaikymu gali būti problemų.

Radeon arba GeForce serijų pasirinkimas yra skonio reikalas, kaip ir AMD ar Intel procesoriaus pasirinkimas, ir nėra 100% racionalaus pagrindimo, todėl, rekomenduojame savo pasirinkimo kriterijuose vadovautis tais žaidimais, kuriuos norėsite žaisti artimiausiu metu ar paieškokite YouTube (grafinės kortelės modelis + žaidimo pavadinimas) kokį vaizdo klipą, kuris tiksliai parodys ar atitinkama kortelė tinka atitinkamam žaidimui. Rezultatas bus akivaizdus ir paprastai labai artimas tam, kurį gausite įsigiję konkretaus ar panašaus modelio kortelę.

Kad palengvintume savo pirkėjam pasirinkimą, , prie tų grafinių kortelių (Modelių) kurios yra geriausias pasirinkimas visų naujausių žaidimų žaidimui geriausioje kokybėje ue gerą kainą, uždėjo žalią varnelę – „rekomenduojame“.

Efektyvumas (PassMark) : Nav norādīts
Variklio greitis (GPU speed) 625 MHz
GPU speed, arba grafinio variklio greitis (MHz) nurodo, kokiu takto dažniu veikia svarbiausias vaizdo kortelės komponentas – vaizdo procesorius. Kuo didesnis variklio greitis, tuo pajėgesnė vaizdo kortelė. Papildomai vaizdo kortelės pajėgumą nusako atminties apimtis, tipas, bitais ir variklio modelis, todėl, įsigyjant vaizdo kortelę su galingu varikliu, įsitikinkite kitų komponentų galios atitikimu.
Stream procesoriai / CUDA branduoliai : 160
Energijos suvartojimas (TDP) : 19 W
Min. maitinimo blokas (PSU) galia : 300 W
Pritaikymas Home Cinema

Šis filtras numatytas iš esmės grafinių plokščių segmentavimui. Kiekviena plokštė yra pajėgi atlikti tik tuos uždavinius, kurie yra jai numatyti. pajėgesnės plokštės sugeba atlikti naujus ir visus ankstesnius plokščių uždavinius (išskyrus 3D Graphics/CAD plokštes, kurios turi specifinį pritaikymą).

plokštes skirsto paskesne seka, pradedant silpniausiomis:

 • Home Cinema - Plokštės, kurios numatytos naudotų kompiuterių pagerinimui, kad suteiktų galimybę skaityti HD vaizdą ir naudoti papildomą monitorių arba televizoriaus prijungimo jungtis. Žaidimams ir grafiniams darbams šios plokštės bus per silpnos.
 • Casual Gaming - "pigios , pakenčiamo pajėgumo grafinės plokštės. Daugiausia prasmės šią plokštę pirkti yra ti tada, jei esate nusprendęs nusipirkti truputį pajėgesnį HomeCinema, su galimybe sužaisti elementarius 3D žaidimus retasi atvejais.
 • PowerGaming - šių plokščių modeliai populiaresni, tiks bet kuriam naujesniam aukštos kokybės žaidimui, yra nusmatyti pradednčiųjų lygio vaizdo montažai ir grafinių darbų spartinimo tobulinimui. PowerGaming plokštės turi geresnį kainos/pajėgumo santykį.
 • Extreme Gaming - Šios plokštės numatytos tiems, kurie yra sumanę rimtai atsiduoti 3D žaidimams ir nori geresnės kokybės, yra pasiruošę už tai sumokėti. Papildoma nauda iš šio lygio plokščių yra vaizdo montažų ir atvaizdų apdorojimo programinės įrangos esminis pajėgumo pagerinimas.
 • 3D graphics/CAD - Tai yra profesionalios plokštės, numatytos archutektams, 3D modeliuotojams, inžinieriams ir grafinio vaizo menininkams pagreitinti esminį vaizdo apdorojimą. Jokio kompiuterio pajėgumo žaidimams šios plokštės nedidina.
DirectX versija : DirectX 11.0
AMD CrossFire parama : Nėra
Operatyvioji atmintis (RAM)
Bitai 64 bit
Duomenų buferis yra kietame diske įrengta sparčioji atmintis, kuri leidžia diskui vienodu greičiu gauti duomenis, nepriklausomai nuo to, kaip šiuo metu apkrauta fizinė disko atmintis. Jei dirbate su dideliu skaičiumi rinkmenų (dokumentai, fotografijos ir t.t.) rekomenduojame įsigyti kietąjį diską su 8Mb, ar didesniu duomenų buferiu.
Operatyvinė atmintis 1 GB

Vaizdo kortelės operatyvinės atminties apimtis yra svarbus parametras, jeigu pageidaujate žaisti aukštos skiriamosios gebos žaidimus, arba dirbate naudojant aukštos skiriamosios gebos monitorių. Didesnė atminties apimtis reiškia geresnį pajėgumą ir didesnę skiriamosios gebos paramą.

Šiuo metu pageidaujama vaizdo atminties apimtis FullHD (1080p) skiriamosios gebos monitoriaus yra 2GB, savo ruožtu, 4K, arba UHD displėjams rekomenduojamos vaizdo kortelės su bent 4GB grafine atmintimi.

Atminties technologija DDR3
Vaizdo kortelės atminties tipas nusako grafinę atmintį ir greitį. Šiuo metu nuperkamos riboto biudžeto vaizdo kortelės komplektuojamos su DDR3 tipo atmintimi, savo ruožtu, galingiausiose kortelėse naudojama GDDR5 atmintis. 2015 metais pasirodžius AMD Radeon R9 Fury ir Nano produktų linijai, aktyviai naudojama taip pat inovacinė HBM (High Bandwidth Memory) atmintis.
Atminties dažnis (effective) : 1200 MHz
Funkcionalumas
VR (Virtual Reality) Ready : Nėra
Gesinimas Passive
Prieinami du aušinimo būdai, radiatorius ir ventiliatorius. Radiatorius aušina be judančių dalių (ventiliatoriaus), todėl vaizdo kortelė nekelia triukšmo. Aušinimas ventiliatoriumi yra efektyvesnis, bet vaizdo kortelė kels nežymų triukšmą kompiuterio darbo metu.
NVIDIA SLI (NVLink) parama : Nėra
Žemo profilio (Low Profile) parama : Taip
Prisijungimo vietos ir įranga
Prijungimo vieta D-Sub 1

D-SUB yra klasikinis (analogiškas) monitorių, projektorių ir kitų išorinių vaizdo įrenginių prijungimo kištukas. Šis standartas pamažu nyksta iš prekybos, suteikdamas vietą daug kokybiškesniems HDMI arba DisplayPort (skaitmeniniams) priedams.

Pajungimas DV-I : 0
Pajungimas DVI-D : 1
Prijungimo vieta HDMI 1

HDMI yra skaitmeninis vaido ir garso transliavimo standartas, kuris prie kompiuterių leidžia prijungti televizorių, konitorių, projektorių, kuris palaiko HDMI, panaudojant HDMI kabelį.

Prijungimo vieta DisplayPort 0

DisplayPort skaitmeninis (digital) junginys aukštos kokybės vaizdo ir garso transliacijai vienu laidu. Skirtingai negu HDMI, šis junginys leidžia prijungti kompiuteriui kelis išorinius monitorius panaudojant vieną jungtį.

Papildomas sertifikavimas
Papildoma informacija gamintojo svetainėje Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP
15pin D-sub Input/Output connectors - 1
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Formfaktor - Plug-in-Karte
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Höhe - 68,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kartenhöhe - Low Profile
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Kühlung - Passive Kühlung
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Länge - 167,6 mm
Abmessungen / Gewicht / Farbe - Niedrigprofil-Halterung beiliegend - Nein
Allgemeine Informationen - Hersteller - ASUS Computer International
Allgemeine Informationen - Hersteller-Artikelnummer - 90YV06B0-M0NA00
Allgemeine Informationen - Hersteller-Webseite -
Allgemeine Informationen - Marke - Asus
Allgemeine Informationen - Modell - R5230-SL-1GD3-L
Allgemeine Informationen - Produktbezeichnung - R5230-SL-1GD3-L Grafikkarte
Allgemeine Informationen - Produkttyp - Grafikkarte
AMD CrossFire/CrossFireX support - No
API Supported - DirectX 11
ARTIKEL1 - RADEON R5230-SL-1GD3-L PCIE 2.1
ARTIKEL2 - 1GB DDR3 625MHZ DVIHDMI LP IN
Basic - Arbeitsspeicher - 1 GB
Basic - Chipsatz-Familie - Radeon
Basic - Chipsatz-Reihe - R5 200
Basic - Chipsatzhersteller - AMD
Basic - Chipsatzmodell - R5 230
Basic - DVI - Ja
Basic - Formfaktor - Plug-in-Karte
Basic - HDMI - Ja
Basic - Kartenhöhe - Low Profile
Basic - Marke - Asus
Basic - Maximale Auflösung - 2560 x 1600
Basic - Produkttyp - Grafikkarte
Basic - Speichertechnologie - DDR3 SDRAM
Basic - VGA - Ja
Brand - ASUS
BrandPartCode - 90YV06B0-M0NA00
Breite - 0.17
Bundle include - Drivers on CD
Bus Type - PCI Express 2.1 x16
Category - Graphics Cards
Chipset - AMD Radeon R5 230
Chipset producer - AMD
Chipset type - Radeon R5 230
Cooling system - Single Slot Fansink
Cooling type - Passive
Core Clock - 625 MHz
D-Sub connector - 1 Pcs
Depth - 68.6 mm
Description - ASUS R5 230 silent and low profile graphics card with DirectX 11 and HDMI support Silent passive cooling means true 0dB - perfect for quiet home theater PCs and multimedia centers. Lowers graphics card EMI by 66% for more stable operation, clearer display, and safer computing. Low profile graphics cards for HTPC and multimedia PCs support smooth 1280 x 1024 gaming and Blu-ray 3D. Brackets bundled for fast setup! GPU Tweak helps you modify clock speeds, voltages, fan performance and more, all via an intuitive interface. GPU Tweak Streaming tool allows you to share on-screen action in real-time. Add scrolling text, pictures, and webcam images to the streaming window easily.
Description - ASUS R5230-SL-1GD3-L 1024MB DDR3 64bit
description - R5 230 is the fantastic graphics card from ASUS. Engineered with a highly-efficient 0 dB thermal design, it dissipates heat in complete silence - making R5 230 the perfect choice for your slim line home-theater PC (HTPC) build. Advanced EMI shielding reduces electromagnetic interference by up to 66% for a stable signal, pin-sharp images and safer and healthier computing.Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers.
Description - R5 230 is the fantastic new graphics card from ASUS. Engineered with a highly-efficient 0dB thermal design, it dissipates heat in complete silence - making R5 230 the perfect choice for your slimline home-theater PC (HTPC) build. Advanced EMI shielding reduces electromagnetic interference by up to 66% for a stable signal, pin-sharp images and safer and healthier computing. And because we know you love to customize, use the included GPU Tweak software to control video memory, voltages and cooling fans and even stream live gameplay in real time!
Design - Cooling type - Passive
Design - Form factor - LP
Device Type - Graphics card
Dimensions (WxDxH) - 16.764 cm x 6.86 cm
DVI Input/Output connectors - 1
DVI interface - 1 Pcs
EANCode - 4716659743446
Effective Memory Clock - 1.2 GHz
Fanless - Yes
feature - GPU tweak helps you modify clock speeds, voltages, fan performance and more, all via an intuitive interface
feature - GPU tweak streaming tool allows you to share on-screen action in real-time, add scrolling text, pictures, and webcam images to the streaming window easily
feature - Low profile graphics cards for HTPC and multimedia PCs support smooth 1280 x 1024 gaming and Blu-ray 3D
feature - Lowers graphics card EMI by 66% for more stable operation, clearer display, and safer computing
feature - Silent passive cooling means true 0 dB - perfect for quiet home theater PCs and multimedia centers
Full Description Line - AMD Radeon R5 230|Graphics memory size 1 GB|64 bit|PCIE 2.1 16x|GDDR3|Memory clock 1200 MHz|GPU clock 625 MHz|2560x1600|Cooling Single Slot Fansink|1x15pin D-sub|1xDVI|1xHDMI
Gewicht - 0.42
GPU clock - 625 MHz
Graphics connector - PCIE 2.1 16x
Graphics Engine - AMD Radeon R5 230
Graphics memory size - 1 GB
Graphics memory type - GDDR3
GRUPPE1 - Komponenten
GRUPPE2 - Grafikkarten
GTIN - 4716659743446
HDCP Support - Yes
HDMI connector - 1 Pcs
HDMI Input/Output connectors - 1
Height - 55.000000000
HERSTELLER - ASUS
Hoehe - 0.06
HSTNUMMER - 90YV06B0-M0NA00
Installed video memory - 1024 MB
Interfaces - DVI-D (dual link)

HDMI

VGA
Laenge - 0.23
Length - 235.000000000
LongDesc - Graphics galore for everyone!
R5 230 is the fantastic new graphics card from ASUS. Engineered with a highly-efficient 0dB thermal design, it dissipates heat in complete silence — making R5 230 the perfect choice for your slimline home-theater PC (HTPC) build. Advanced EMI shielding reduces electromagnetic interference by up to 66% for a stable signal, pin-sharp images and safer and healthier computing. And because we know you love to customize, use the included GPU Tweak software to control video memory, voltages and cooling fans and even stream live gameplay in real time!
0dB Silent Cooling
Perfect for building a hushed HTPC
Exclusive ASUS-designed heatsinks with large surface areas effectively cool graphics cards passively so absolutely no sound is produced while running - perfect for high definition and silent home theater PCs and multimedia centers.
EMI Shield
Clearer signals and safer usage
ASUS reduces 66%* of electromagnetic interference both given off and received by the card - resulting in a more stable signal, clearer screen display, and a safer, healthier computing environment.
GPU Tweak with Streaming
Real-time intuitive graphics tuning
- Shows detailed specs and actual card status with GPU-Z
- Sync GPU clocks and voltages for easier overclocking
- Monitoring widget provides real-time detailed multi-parameter info
- Automatically checks and updates drivers and BIOS versions
- Stream on-screen action to the web in full HD
Stream online instantly
GPU Tweak streaming tool that lets you share on-screen action in real time – so others can watch live as games are played. It's even possible to add to the streaming window scrolling text, pictures and webcam images.
LongDesc - ASUS R5230-SL-1GD3-L 1024MB DDR3 64bit PCI-E DVI-D HDMI
LongProductName - PCI Express 2.1, AMD Radeon R5 230 1GB DDR3, DVI, HDMI
LongSummaryDescription - ASUS R5230-SL-1GD3-L. Graphics processor family: AMD, Graphics processor: Radeon R5 230, Processor frequency: 625 MHz. Discrete graphics adapter memory: 1 GB, Graphics adapter memory type: GDDR3, Memory bus: 64 bit, Memory clock speed: 1200 MHz. Maximum resolution: 2560 x 1600 pixels. DirectX version: 11. Interface type: PCI Express 2.1. Cooling type: Passive
Low-profile bracket bundle - No
Low-profile card - Yes
Manufacturer - ASUS
Manufacturer Part No - 90YV06B0-M0NA00
ManufacturerPartNumber - 90YV06B0-M0NA00
Max Resolution - 2560 x 1600
Max resolution - 2560x1600
Maximal image resolution - 2560 x 1600 pixels
Memory - 1 GB DDR3
Memory - Discrete graphics adapter memory - 1 GB
Memory - Graphics adapter memory type - GDDR3
Memory - Memory bus - 64 bit
Memory - Memory clock speed - 1200 MHz
Memory bus - 64 bit
Memory bus - 64-bit
Memory clock - 1200 MHz
Memory clock - 600 MHz
Memory clock (effective) - 1200 MHz
Memory Interface - 64-bit
Memory type - DDR3
Microsoft Certification - Compatible with Windows 7
More info - www.asus.com [LINK]
Name - Asus R5230-SL-1GD3-L Radeon R5 230 Grafikkarte - 1 GB DDR3 SDRAM - Low Profile - 2560 x 1600 dpi Auflösung - 625 MHz Kern - 64 Bit Bus-Breite - HDMI - VGA - DVI
NVIDIA SLI support - No
PartNumber - 90YV06B0-M0NA00
Performance - DirectX version - 11
Performance - Dual Link DVI - N
Performance - HDCP - Y
Performance - PhysX - N
Performance - TV tuner integrated - N
PeriodofWarranty - 36 Months Bring-In Warranty
Ports & interfaces - DVI-D ports quantity - 1
Ports & interfaces - HDMI ports quantity - 1
Ports & interfaces - Interface type - PCI Express 2.1
Ports & interfaces - VGA (D-Sub) ports quantity - 1
Processor - CUDA - N
Processor - Graphics processor - Radeon R5 230
Processor - Graphics processor family - AMD
Processor - Maximum resolution - 2560 x 1600 pixels
Processor - Processor frequency - 625 MHz
Processor clock - 625 MHz
Product Description - ASUS R5230-SL-1GD3-L - graphics card - Radeon R5 230 - 1 GB
productName - ASUS R5230-SL-1GD3-L 1024MB DDR3 64bit PCI-E DVI-D HDMI
ProductName - R5230-SL-1GD3-L
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Familie - Radeon
Prozessor / Chipsatz - Chipsatz-Reihe - R5 200
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzhersteller - AMD
Prozessor / Chipsatz - Chipsatzmodell - R5 230
Prozessor / Chipsatz - GPU-Uhr - 625 MHz
RAMDAC frequency - 400 MHz
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl HDMI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Anzahl VGA-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - Dual Link DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - DVI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - Gesamtanzahl DVI-Ausgänge - 1
Schnittstellen / Anschlüsse - HDMI - Ja
Schnittstellen / Anschlüsse - VGA - Ja
Shipping Box Depth Shipping/Package Box Dimensions - 54.5 cm
Shipping Box Height Shipping/Package Box Dimensions - 26.2 cm
Shipping box quantity - 20
Shipping Box Weight Shipping/Package Box Dimensions - 9 kg
Shipping Box Width Shipping/Package Box Dimensions - 35 cm
ShortSummaryDescription - ASUS R5230-SL-1GD3-L, Radeon R5 230, 1 GB, GDDR3, 64 bit, 2560 x 1600 pixels, PCI Express 2.1
Speicher - Arbeitsspeicher - 1 GB
Speicher - Busbreite - 64 Bit
Speicher - Speichergeschwindigkeit - 1200 MHz
Speicher - Speichertechnologie - DDR3 SDRAM
Stck_Kart - 20
Stck_Pal - 180
Storno - Y
Support for multiple monitors - no data
Supported functions - ATI HD3D
Supported standards - DirectX 11
Supported standards - OpenGL
Technische Informationen - Analoges Signal - Ja
Technische Informationen - API unterstützt - DirectX 11.0
Technische Informationen - Digitales Signal - Ja
Technische Informationen - Funktionsmerkmale - AMD HD3D Technology
Technische Informationen - Funktionsmerkmale - EMI-Shield
Technische Informationen - HDCP unterstützt - Ja
Title - ASUS R5230-SL-1GD3-L Radeon R5 230 1 GB GDDR3
Type of bus connector - PCI-E 16x
Unit Brutto Volume - 0.002499 cubm
Unit Gross Weight - 0.45 kg
Unit Net Weight - 0.4 kg
URL - https://www.asus.com/Graphics_Cards/R5230SL1GD3L/overview/
Vendor Homepage - http://www.asus.com/Graphics_Cards/R5230SL1GD3L/
Verschiedenes - Umweltfreundlich - Ja
Verschiedenes - Umweltzertifizierung - RoHS
Verschiedenes - Unterstützte Plattform - PC
Warranty - 36 months
Warranty - Warranty 36 months
WarrantyInfo -
Weight - 0.415000000
Width - 166.000000000
Width - 167.64 mm
  -
52,73 €
Asus Radeon R5 230, 1GB, DDR3, Silent, LP
Visos kategorijos