Konfigūratorius

Kaina nuo 373,33 €
Pasirinkite šią seriją
"Gaming" serijos kompiuteriai yra optimizuoti maksimaliam kadrų skaičiui (FPS) moderniausiose kompiuterinėse žaidimuose, tačiau net darbą 3D grafikos, architektūros ir vaizdo apdorojimo programose gali atlikti šios sistemos, net nekalbant apie dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus. Mūsų "Gaming" kompiuteriuose akcentas dedamas ant naujausios kartos GeForce 900. ir AMD R9 serijos vaizdo plokščių, kurios su Inte Haswell architektūros procesoriumi ir greituoju SSD disku suteiks daug nepamirštamų akimirkų virtualiajame pasaulyje.
Kaina nuo 1 108,62 €
Pasirinkite šią seriją
+ "Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition", bendradarbiaujant su NVIDIA
Dateks.lv "Creative" kompiuterių serija idealiai tinka profesionalams, kurių pagrindinė priemonė pragyvenimui yra galinga kompiuterinė sistema. Subalansuotas komplektas su kokybiškiausiu komponentų pasirinkimų garantuoja aukščiausią galimą veikimą, užtikrina stabilų kompiuterio veikimą ir ilgą amžių. SSD diskas ir HDD RAID masyvas greitam ir saugiam duomenų apdorojimui ir saugojimui. Jei dirbate su AutoCAD, 3ds Max, PhotoShop, AfterEffects ar kita reiklia apdorojimo programa, "Creative" serijos kompiuteriai yra sukurti kaip tik Jums!
Kaina nuo 273,95 €
Pasirinkite šią seriją
"Namų ir verslo kompiuteriai yra tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti pirmąjį namų ar verslo kompiuterį arba pakeisti pasenusią įrangą. Tai modernūs ir greiti kompiuteriai už labai priimtiną kainą. Bet kuris šios kategorijos kompiuteris atliks savo darbą - nuo darbo internete, filmų ir muzikos atkūrimo, dokumentų ir pristatymų kūrimo iki namų vaizdo įrašų ir nuotraukų saugojimo ir apdorojimo. Jei jūsų tikslas - žaisti naujausius kompiuterinius žaidimus, turėtumėte rinktis vieną iš "Gaming" serijos kompiuterių.
Kaina nuo 673,48 €
Pasirinkite šią seriją
not used
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Intel technology provider Platinum 2020
Visos kategorijos