Kompiuteriai

Kaina nuo 428,45 €
Pasirinkite šią seriją
not used
"Gaming" serijos kompiuteriai yra optimizuoti maksimaliam kadrų skaičiui (FPS) moderniausiose kompiuterinėse žaidimuose, tačiau net darbą 3D grafikos, architektūros ir vaizdo apdorojimo programose gali atlikti šios sistemos, net nekalbant apie dokumentus, skaičiuokles ir pristatymus. Mūsų "Gaming" kompiuteriuose akcentas dedamas ant naujausios kartos GeForce 900. ir AMD R9 serijos vaizdo plokščių, kurios su Inte Haswell architektūros procesoriumi ir greituoju SSD disku suteiks daug nepamirštamų akimirkų virtualiajame pasaulyje.
Kaina nuo 1 048,64 €
Pasirinkite šią seriją
not used
+ Sadarbībā ar NVIDIA dāvanā spēle Call of Duty: Modern Warfare
Dateks.lv "Creative" kompiuterių serija idealiai tinka profesionalams, kurių pagrindinė priemonė pragyvenimui yra galinga kompiuterinė sistema. Subalansuotas komplektas su kokybiškiausiu komponentų pasirinkimų garantuoja aukščiausią galimą veikimą, užtikrina stabilų kompiuterio veikimą ir ilgą amžių. SSD diskas ir HDD RAID masyvas greitam ir saugiam duomenų apdorojimui ir saugojimui. Jei dirbate su AutoCAD, 3ds Max, PhotoShop, AfterEffects ar kita reiklia apdorojimo programa, "Creative" serijos kompiuteriai yra sukurti kaip tik Jums!
Kaina nuo 249,49 €
Pasirinkite šią seriją
not used
Kompiuteriai "Business" remiasi Intel naujausios kartos (Haswell) procesorių baze ir DDR3 operatyviomis atmintimis nuo 4GB, su galimybe jį padidinti iki net įspūdingų 32 gigabaitų. Šie kompiuteriai skirti biuro poreikiams. Apskaitai arba duomenų įvedimui operatoriui pakaks Pentium arba Celeron sprendimais, o gero lygio grafiko meistras maksimaliai savo darbą galės atlikti su Core i3 ir Core i5 "Business" kompiuteriu. Sklandžiam darbui ir aukštam efektyvumui užtikrinti kiekvieną rinkinį rekomenduojame papildyti SSD disku.
Kaina nuo 270,83 €
Pasirinkite šią seriją
not used
"Home" arba naminiai kompiuteriai yra teisingas pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti savo pirmą arba pakeisti turimą pasenusią techniką. Jie yra modernūs ir greitūs kompiuteriai už palankią kainą. Darbas internetu, filmų ir muzikos grojimas, dokumentų ir pristatymų kūrimas, namo vaizdo ir fotografijų saugojimas ir apdorojimas, bei vidutinio lygio kompiuteriniai žaidimai – kiekvienas iš mūsų su "Home Series" kompiuteriu tai galės padaryti. Jei Jūs norite žaisti pačius naujausius kompiuterinius žaidimus, tikslinga būtų pasirinkti kurį nors iš "Gaming Series" rinkinių.
Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos