Pristatymas

Pristatymo galimybės Rygoje ir kitoje Latvijos teritorijoje.

Prekėms pristatyti naudojamos DPD kurjerių tarnybos paslaugos ir Omniva (Post24) pakomatų tinklas.

Prekių gavimas Dateks biure – Zemitana gatvėje 9 k-1, Rygoje

Užsakytas prekes galima atsiimti Dateks biure Zemitana 9 k-1, Rygoje nemokamai . Apmokėjimo būdai: grynieji pinigai, mokėjimo kortelė, išankstinis apmokėjimas banko pavedimu, lizingas. Prekės į biurą pristatomos per 1–2 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo

DPD Pickup Paku Bodes ir Omniva pakomatai

Prekės pristatomos į DPD Pickup Paku Bodes (daugiau nei 100 prekių atsiėmimo vietų visoje Latvijoje) ir Omniva (buvęs Post24, daugiau nei 30 pakomatų, kurie prieinami visą parą) pakomatus nemokomai. Pasirenkant šiuos pristatymo būdus, pirkėjui paruošiama išankstinė sąskaita faktūra, ir po apmokėjimo gavimo į Dateks sąskaitą, prekės yra pristatomos į DPD Pickup Paku Bodę arba Omniva pakomatus per dvi darbo dienas. Dateks.lv interneto svetainėje galima atlikti užsakymo apmokėjimą su mokėjimo kortele – tai užtikrins maksimaliai greitą užsakymo apdorojimą.

Pristatymas DPD kurjerių paštu

Prekes galima užsakyti su pristatymu tiesiogiai į namus arba biurą. Prekių pristatymo kaina yra eur 3.99 Rygoje arba eur 6.99 likusioje Latvijos teritorijoje. DPD kurjeris gali priimti mokėjimus grynaisiais pinigais. Prekių pristatymą kurjerio pagalba atliekame per dvi ar tris darbo dienas po užsakymo patvirtinimo arba apmokėjimo gavimo į Dateks sąskaitą, jeigu pasirinktas mokėjimo būdas yra išankstinis apmokėjimas ar pavedimas. Dateks.lv svetainėje galima apmokėti užsakymą su mokėjimo kortele – tai užtikrins maksimaliai greitą užsakymo apdorojimą.

Klausimų ir neaiškumų atveju prašome susisiekti su mūsų vadybininkais.

Tel.: +371 67275758 (darbo d. 9:00-18:00)
Visos kategorijos